Zapísať do zoznamu obľúbených

Blog

NAJLACNEJŠIE TENISKY NA JAR A LETO 2021

KEĎ JE UŽ VONKU TEPLEJŠIE POČASIE, PRICHÁDZA ČAS, ABY SA V ŠATNÍKU OBJAVILI NAJMÓDNEJŠIE PLÁTENKY A SNEAKERSY V SEZÓNE JAR/LETO 2021! ČÍM SA RIADIŤ PRI VÝBERE TOPÁNOK, ABY BOLI NIELEN POHODLNÉ, ALE AJ MÓDNE A SÚČASNE ABY SI ICH MOHOL DOVOLIŤ KAŽDÝ? URČITE SI POZRITE NAŠE TIPY TENISIEK A ŠPORTOVÝCH TOPÁNOK DO 22 €!

Prečítajte si viac
AKÉ TOPÁNKY NOSIŤ K NOHAVICIAM NA TRAKY?

NOHAVICE NA TRAKY SÚ TÝM STRIHOM, KTORÝ SA VRACIA AKO BUMERANG NA MÓDNE PREHLIADKY. AK SA CHCETE CÍTIŤ SLOBODNE A V POHODE, TENTO MODEL NOHAVÍC JE IDEÁLNOU VOĽBOU. MÔŽEME V NOHAVICIACH NA TRAKY VYZERAŤ ŠTÝLOVO? SAMOZREJME, ŽE ÁNO. MUSÍME LEN VEDIEŤ, AKÉ TOPÁNKY SI K NIM OBUŤ.

Prečítajte si viac
TOPÁNKY OPEN TOE – AKO ICH NOSIŤ?

TOPÁNKY OPEN TOE (PEEP TOE) SÚ TOPÁNKY S OTVORENOU ŠPIČKOU, KTORÉ SÚ MÓDNE UŽ MNOHO ROKOV A AJ NAĎALEJ SA OBJAVUJÚ V RÔZNYCH MODELOCH. PRE MNOHÉ ŽENY SÚ NAJSEXI DOPLNKOM DÁMSKEHO OUTFITU. NENOSIA SA NA NOHÁCH VÔBEC ĽAHKO. V AKÝCH OUTFITOCH VYZERAJÚ NAJLEPŠIE A AKÝCH CHÝB BY STE SA NEMALI DOPUSTIŤ PRI ICH VÝBERE?

Prečítajte si viac
TRENDY: TOPÁNKY NA STĹPIKU AJ NAĎALEJ V MÓDE!
ZBOŽŇUJETE TOPÁNKY NA VYSOKOM PODPÄTKU, ALE NIEKEDY MÁTE PROBLÉM UDRŽAŤ V NICH ROVNOVÁHU? V TAKOM PRÍPADE BUDE NAJLEPŠÍM RIEŠENÍM VÝBER LODIČIEK ALEBO SANDÁLOV NA STĹPIKU. URČITE VÁS POTEŠÍ FAKT, ŽE TÚTO SEZÓNU SÚ MEDZI NAJOBĽÚBENEJŠÍM MODELOM OBUVI.
Prečítajte si viac
pixel