Zapísať do zoznamu obľúbených
( počet produktov: 5 )

Dámske čižmičky sú jednými z najviac vybernými topánkami ženami. Hodia sa na veľa príležitostí, a okrem toho je ich možné nosiť v každom ročnom období. Niektoré čižmičky sú zateplené, niektoré z tenkého materiálu. Ako napríklad dierkované čižmičky, ktoré sú ideálne na leto, ale tiež na jeseň a zimu. Okrem toho ich neohraničuje denná doba – ráno alebo večer – vždy ich je možné obuť.

 

Čižmičky si získali dámske srdcia

Dierkované čižmičky si už veľa rokov získavajú prehliadkové móla, srdcia hviezd, všetkých žien, ktoré sa rady pekne obliekajú. Sú považované za tropánky casualové, ale vlastne to záleží od štzlizácie. Je možné ich spájať rôznymi spôsobmi, hodia sa naozaj do veľa štzlizácií, a preto sa nosia skoro celý rok. A takýchto celoročných topánok nie je veľa.

 

Dierkované dámske čižmičky – s čím ich spájať?

Dierkované čižmičky sú nielen módne, ale aj neobvykle očarujúce. Vlastne je to výkrik módny v poslednom období, ktorý neplánuje zísť z poličky módnych bestsellerov. Je možné ich nosiť skoro celý rok, okrem zimy. Pretože sú vzdušné, hodia sa aj na leto. Je možné ich nosiť spolu s nohavicami aj šatami. Štylizácia bude pripomínať jarný, toršku folklórny štýl, romantický, ale tiež odvážny. Vzorované šaty alebo sukňa spolu s módnou kabelkou a čižmičkami to je príklad ženskej kolekcie na leto. Môže sa to zdať neštandardné, ale dierkované čižmičky sa výborne hodia aj ku krátkzm šortkám. Vyzerá to originálnejšie. Žena v takejto štzlizácii vyzerá ako žena s charakterom. Samozrejme nemože chýbať ani spojenie s klasickými džínsami, ktoré snáď nikdy nevyjdu z módy. K džínsom sa hodí všetko, doslovne. Takéto čižmičky s džínsami budú vyzerať prirodzene a uvoľnene, ale tiže žensky.  

 

Na jeseň čižmičky tohot typu pekne vyzerajú v kombinácii retro v tmavých farbách. Svetlé, béžové, camelové čižmičky s bordovým sakom a džísami je ideálnym spôsobom ako rozbiť o niečo tmavšie farby. Vďaka vyššiemu zvršku sú topánky veľmi praktické, pretože sú teplejšie, viac odolné na vietor a tiež na jemný dážď. Môžu chrániť nohavice alebo pančuchy pred zamočením. A čo sa týka pančúch na jeseň. Veľmi často sa v poslednom štvrťroku vyberajú hrubšie, farebné pančuchy. Je to hit tohto ročného obdobia. Kombinácia čižmičiek a takýchto farebných pančúch bude vyzerať veľmi dievčensky a očarujúco, a na druhej strane teplo.  

 

Čižmičky je možné pridať aj do kombinácie o niečo viac elegantnej. Samozrejme do veľmi elegantných svadobných štylizácií či večerných sa skôr nehodia, ale už na večerné stretnutie zo známymi s ľahkými pohodlnými šatami ideálne pasujú. Elegantné sako, pekná blúzka plus rifle to je tiže veľmi dobrá kombinácia na poobednajšie alebo večerné stretnutie, do kina či divadla.

 

Dierkované čižmičky sú neobvykle univerzálne. Je možné ich obuť od rána do večera, meniac iba oblečenie, doplnky, bižutériu. Do páce, školy, na obchodné rokovanie, so známymi či na prechádzku – všade sa hodia a ideálne doplnia vymzslenú štylizáciu. Móda je experimentovanie, preto jeden z modelov je Open Toe. Vykrojený palec v topánkach je veľmi originálny nápad na teplejšie ročné obdobia, ale môžete robiť s nimi nepreberné množstvo kombinácií. Často stretávaným modelom sú dierkované čižmičky s vykrojenou pätou alebo palcom. Vďaka obom vykrojeniam sa topánky hodia na leto. Sú veľmi originálne a určite dodajú originalitu každej štylizácii. Pekná pedikúra vo farbe topánok bude tou poslednou bodkou tejto štylizácie.

 

Dierkované čižmičky v rôznom štýle

Dierkované čižmičky majú najčastejšie zvýšený zvršok. Sú také modely, ktoré majú kratší zvršok, sú tiež tie s dlhšou. Veľmi často majú jednoduchý pevný zvršok, ktorý dodáva silný charakter štylizácii. Sú ziež dierkované čižmičky so zvrásneným zvrškom, ktorá vyzerá úžasne - tak ľahko, ale zároveň úžasne. Tento typ topánok sa pohodlne nosí, obúva veľmi ľahko, hodia sa skoro do všetkého. Dierkované čižmičky majú často vykrojenia na boku, ak je zvršok ohnutý, to je aj nastaviteľný. Spony a zapínani sú častými doplnkami tohto typu topánok. Veľmi často pripomínajú kovbojky, pretože v spojení s riflovými nohavicami alebo riflovou bundou vyzerajú ako kovbojky.

 

Dierkované čižmičky spôsobia, že nezávisle od druhu oblečenia, dodajú charakter danej osobe. Vo vzorovaných šatách budete vyzerať ľahko a romanticky. V riflových nohaviciach neobvykle žensky, ale sexy. Šortky plus čižmičky to je určite štýl, ktorý pritiahne pozornosť veľa osôb. Večer je tiež možné stráviť v štylizácii obohatenej o tieto čižmičky. Sú najčastejšie jemne zvýšené, nie veľmi vysoké, majú hrubý ale nízky podpätok. Objavujú sa ale aj čižmičky vysokom podpätku, ktoré je možné obuť aj ku elegantnej štylizácii.  

 

Ak ide o dierkované čižmičky, odlišujú sa od seba typom dierkovania. Niektoré majú zaujímavý typ dierkovania, iné typický sieťkovaný. To druhé dierkovanie môže byť rôznej hustoty. Na výber sú väčšie očká ako aj menšie. Menšie vyzerajú o niečo viac elegatne, a väčšie o niečo viac uvoľnene, casualovo, folkroristicky. Hrubšie dierky môžu byť s kvetinovým alebo zveracím vzorom, alebo klasické geometrické vzory. Pravdu povediac, tento typ topánok nemusia byť iba doplnkom štylizácie, ale aj hlavným elementom oblečenia.

 

V niektorých meistahc je možné kúpiť aj dierkované topánky so strapcami. Tieto sa môžu hodiť do vyššie uvedených štylizácií a dodať im štýl boho – romantického kvetinového dievčaťa. Ale tiež bláznivého. Čižmičky vysokej kvality Výber zodpovedajúcich čižmičiek, ktoré splnia veľa očakávaní, no nie je ľahká úloha. Je potrebné predovšetkým brať do úvahy materiál. Kvalita má tiež vysokú prioritu. Pretože budú často používané. Tiež je dobré skontrolovať kvalitu podrážky či podpätku, ak je. Tiež je potrebné porozmýšľať, a akých situáciách budú topánky nosené a aká farba sa na tieto príležitosti najviac hodí. Aj keď v nich budeme málokedy chodiť, nie je potrebné kupovať nízkej kvality topánky. V ponuke veľa obchodov je možné nájsť dierkované čižmičky semišové, velurované, kožené, z použitím umelých materiálov. Farebnosť je veľmi odlišná. Samozrejme kráľuje čierna, ktorá ako je známe sa hodí ku všetkému. Nie je farba, v ktorej by zle vyzerali. Ale okrem čiernej, na policiach je tiež možné nájsť aj iné. Stojí za to obzrieť sa po šedej, ktorá je jednou z alternatív.    Rozsvetľujú štylizáciu a tiež doplňujú alebo aj označujú ostatné farby kombinácie. Ak ale máte záujem o odvážnejšie farby, to ns policiach určite nájdete krvavú červeň alebo výraznú čerešňu. Táto paleta farieb je vzhľadom ostrejšia, preto v tejto farbe topánok každá žena vyzerá na silnú a tiež peknú. Béžová, to je alternatíva pre šedú, ale je to pekná farba zlatého leta.  

pixel