Zapísať do zoznamu obľúbených
#-70%
#-70%
( počet produktov: 85 )

 Ako ženy snívame o tom, že budeme mať topánky, ktoré by vyčnievali nad obvyklé topánky. Idúc do práce, na prechádzku alebo na stretnutie so známymi, chceme si byť isté, že naše topánky nielen pritiahnu pozornosť iných, ale tiež urobia, že sa budeme cítiť v nich dobre a pohodlne. Okrem toho, že sa snažíme držať krok so súčasnou módou a najväčšími trendmi, záleží nám na unikátnosti našej obuvi.    

 

Prečo sa oplatí vybrať si poltopánky?

Nájdenie pre nás toho správneho páru topánok nám komplikuje veľký výber. Vlastne preto veľmi často nám nákup topánok robí veľa ťažkostí a zaberá veľa cenného času. Všetky ženy, ktoré aj napriek snahe stále nenašli ideálne topánky pre seba, by mali obrátiť zrak na poltopánky, s pomedzi ktorých určite nájdu to, čo hľadajú. Dámske poltopánky sú typom obuvi, ktoré ženy automaticky odmietajú bez zoznámenia sa s s jeho prednosťami. Často si nevšímame ich veľkých možností štylizácie ani toho, ako nám môžu uľahčiť každodenný život. Dámske poltopánky to je jednoducho biela vrana s pomedzi všetkých iných typov topánok. Klasika, ktorá sa nám nikdy neznudí. Tieto topánky sú vecou zbavenou vekového ohraničenia. Ich univerzálny, ale zároveň výnimočný strih dokáže podbiť každé srdce aj nohu. Praktické, nízke podrážky dbajú o naše pohodlie celý čas. Obúvajúc poltopánky na priateľské stretnutia, oslavy alebo dlhšie prechádzky, budeme sa môcť tešiť z chodenia bez obáv z neskorších otlakov. Vďaka ich unikátnemu strihu sú vhodné na každú príležitosť. Existuje veľa dostupných variantov dámskych poltopánok. Uprostred týchto ponúk je možné nájsť pekné páry, ktorú sú dokonalé na oficiálne príležitosti alebo športové hodiace sa napríklad na rannú prechádzku uprostred stromov. Určite každý z nich, bez ohľadu na vybraný model spôsobí, že majiteľka sa nebude chcieť vrátiť k noseniu žiadnej inej obuvi.    

 

Ako vybrať ideálne poltopánky pre seba?

Dámske poltopánky sa vyznačujú veľkou univerzálnosťou a jednoduchosťou pri ich kombinovaní do rôznych štylizácií. Napriek tomu pri rozhodovaní sa o nákupe obuvi by každá žena mala venovať trošku času na premyslenie niekoľkých aspektov, ktoré môžu uľahčiť výber topánok dokonalých pre seba. Najskôr je potrebné premyslieť, aký druh oblečenia väčšinou nosíme a čo robíme väčšinu dňa. Ak ste osobou aktívnou športovo, je dobrí premyslieť nákup poltopánok bez šnúrok, ale súčasne správne držiace chodidlo, najlepšie na mäkkej gumovej podrážke. Avšak, ak najviac času strávite v kancelárii alebo na firemných stretnutiach, musíte vyberať z napr. kožených poltopánok v tlmených farbách a s tvrdou podrážkou. Takéto poltopánky sú vkusné a štýlové. V obchode shelovet.sk sme pre Vás pripravili ponuku, v ktorej si každá žena nepochybne nájde topánky stvorené pre seba. Vkladajúc do našej ponuky jednotlivé modely sme brali do úvahy jedine dobro našich zákazníčok. Uistili sme sa, že nami vybrané dámske poltopánky môžu splniť Vaše vysoké požiadavky a priniesť veľkú dávku spokojnosti.

 

Poltopánky dámske

Nazúvacie poltopánky sú neuveriteľne pohodlnou voľbou, umožňujú ušetrenie cenného času a nervov zviazaných s možnosťou rýchleho obutia. Nosiac ich nemusíte si lámať hlavu so stále sa rozviazujúcimi tkaničkami ani odpínajúcimi sa suchými zipsami. Veľký výber modelov v ponuke obchodu vytvára priestor dajúc zákazníkom veľkú možnosť pri hľadaní ideálneho páru topánok. Bohatstvo farieb a odtieňov ma zjednodušiť každej z nás výber topánok s požadovanými vlastnosťami. V ponuke sú umiestnené iba topánky s overenou kvalitou, ktoré zabezpečujú nadobúdateľom vysoký štandard pri každodennom používaní. Dierkované poltopánky, flitrové, lesklé, matné - všetky veľmi dobre doplnia náš vzhľad  a dajú našim štylizáciám jedinečné kúzlo alebo sviežosť. Bezchybným východiskom pre každú z nás je nákup mokasínov. To neskutočne pekné topánky, ktoré si získali srdcia všetkých ich majiteliek. Sú ikonou štýlu a tiež dôkazom dobrého vkusu. Môžu urobiť zázrak dajúc nášmu vzhľadu zvýraznenie a charakter. Idúc ulicou v nových mokasínoch určite pritiahneme pozornosť ľudí, čo pozitívne vplýva na našu sebaúctu. Už navždy sa zbavíme myšlienok, že topánky v ktorých chodíme, nie sú pre nás tie pravé.  

 

Šnurovacie topánky časom môžu byť naozaj problematické, aj keď dámske poltopánky sú nízkou obuvou popod členky. Vďaka tomu aj zašnurované sa dajú obuť jednoducho a rýchlo. Šnúrky v sebe ukrývajú naozaj veľký potenciál. Môžu spestriť aj najjednoduchšiu štylizáciu, čo sa určite osvedčí pri osobách obľubujúcich minimalizmus. Dámske poltopánky na šnurovanie sú veľmi vkusné. Vyberajúc odev na oficiálnu príležitosť sa ženám často zdá, že jedyným východiskom sú topánky na podpätku. Avšak práve zástupcom za ne sa veľmi dobre osvedčia šnurovacie poltopánky, ktoré nám dodajú eleganciu aj vážnosť. Čo viac, pri napr. verejných vystúpeniach nám ušetrí veľa stresu spôsobeného možnosťou pádu či pošmyknutia sa na vysokých podpätkoch.  

 

Aké štylizácie doplniť poltopánkami?  

Dámske poltopánky sú typom topánok, ktoré sa dokonale hodia do väčšiny štylizácii. Doplnením nimi nášho odevu nám určite prinesie uspokojenie a dodá smelosti. Nižšie sme prichystali ponuku niekoľkých outfitov, ktoré na sto percent si získajú Vaše srdcia.  Množstvu z nás sa zdá, že k šatám je potrebné obuť výhradne lodičky alebo balerínky. Ak takto premýšľame, sme vo veľkom omyle. Existuje veľa typov šiat, ktoré v kombinácii s poltopánkami budú vyzerať netriviálne a oslňujúco.  Do tejto skupiny patria hlavne šaty s jednoduchým alebo lichobežníkovým strihom a väčšina športových sukní, ale tiež niektoré so zvýrazneným pásom a jemným uvoľnením výstrihom. Pekná štylizácia stvorená ako pre dospelé ženy, tak aj pre tínedžerky je spojenie čiernej sukne s kvetinovým vzorom, s dierkovanými nazúvacími poltopánkami vo svetlej farbe, ktorá sa hodí ku kvetom na sukni. Táto kombinácia spôsobí, že sa budeme cítiť žensky a sviežo.

 

Ďalšia jednoduchá a zároveň neobyčajná ponuka sú nohavice a sako. Ako je známe, nohavice a sako sú dve veci, ktoré veľa rokov sa do seba zamilovávajú. Nakoniec, toto spojenie je veľmi vkusné a estetické. Hrdinami našej kombinácie sú biele úzke nohavice, hnedé sako a espadrilky alebo mokasíny v tej istej alebo čiernej farbe. Najlepšie vyzerajú pri tom čierne doplnky - opasok, slnečné okuliare a malá kabelka. Takýto look je preplnený vkusom a eleganciou, nepochybne sa v nej budeme cítiť nezávisle a úžasne.  

 

Posledná nami prichystaná štylizácia je ideálnou voľbou do práce alebo školy. Džínsové nohavice typu boyfriend a biela košeľa budú vyzerať bezchybne v spojení s poltopánkami na viazanie v akejkoľvek farbe. Vyberajúc tmavú farbu môžeme zvýrazniť naše ústa červeným rúžom, vďaka čomu bude štylizácia ešte viac na obdiv.

pixel