Zapísať do zoznamu obľúbených
( počet produktov: 113 )

Topánky workery sú skvelým riešením pre jesennú a zimnú sezónu, predovšetkým vďaka stabilnej a hrubej podrážke, ako aj vysokému zvršku. Okrem toho sú schopné dobre udržať nohu v príjemnej teplote. Topánky sú okrem toho  ideálne pre náročné zimné počasie.

 

História workerov

Pred rozhodnutím o kúpe tohto typu obuvi odporúčame spoznať ich históriu. Nie všetky ženy vedia, že obuv nazývanú workery pôvodne nosili iba robotníci. Zamestnanci vo väčšine prípadov museli vykonávať svoju prácu vo veľmi ťažkých podmienkach. Bolo preto potrebné, aby mali veľmi odolnú obuv. Až po určitej dobe sa výrobcovia rozhodli vyrábať obuv, ktorá by dokázala splniť ich požiadavky. Neskôr sa zistilo, že uvedený typ obuvi môže tiež skvele vyzerať v kombinácii s každodennými štylizáciami. Obuv sa z roka na rok začala tešiť z rastúcej popularity. V určitom okamihu sa priaznivcami obuvi stali celebrity, ktoré ich systematicky rozširovali. V súčasnosti má drvivá väčšina žien vo šatníku aspoň jeden pár týchto topánok.

 

Aké rozlišujeme druhy workerov?

wokrery zostarnuté - to je veľmi špecifický druh obuvi. Výrobca ich navrhol tak, aby vyzerali staromódne. Štýl obuvi určite osloví niektoré ženy.
- timberlandy - sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti vlhkosti. Predstaviteľky nežného pohlavia, ktorá sa rozhodne nosiť tieto topánky, bude mať istotu, že jej chodidlo bude neustále chránené pred vlhkosťou. Výrobcovia zvyčajne vyrábajú timberlandy  z materiálov najvyššej kvality.
- rockové - topánky sú veľmi populárne medzi celebritami. Obuv sa odporúča predovšetkým ženám, ktoré sa rady obliekajú extravagantne.
- biele traperky - topánky nielenže vyzerajú veľmi zaujímavo, ale sa výborne kombinujú s rôznymi pohodovými štýlmi.  

 

Do akých štylizácií sa oplatí obuť tieto topánky?

Charakter obuvi je možné určite zdôrazniť flanelovou košeľou a džínsami. V nadchádzajúcej sezóne môžu byť hitom tmavomodré džínsy s ošúchanými časťami v kombinácii s flanelovou košeľou s čierno-bielym károvaním a opísaný typ obuvi. Vo veternom dni je možné celú štylizáciu doplniť čiernou čiapkou a svetlejším svetrom. Tento štýl kombinuje všetky najväčšie výhody módneho štýlu "na drevorubača". Týmto spôsobom budú workery dokonale zvýraznené.   Celkový vzhľad total look je veľmi riskantná štylizácia, ktorá využíva iba jeden hlavný prvok, ktorý by mal obsahovať farbu alebo materiál. Skvelým príkladom takého štýlu môžu byť džínsové nohavice s košeľou či sakom. V uvedených prípadoch bude hrať hlavnú úlohu farba. Tento typ obuvi sa vo väčšine prípadov vyskytuje v čiernej farbe, takže si ho môžete ľahko skombinovať do štylizácie, ktorý bude založený na tejto farbe. Okrem vybraných topánok potrebujete iba čierne tričko s výstrihom do V, čierne slim fit nohavice a čiernu koženú bundu. Ďalším riešením, ako vytvoriť styling, ktorý bude zdôrazňovať obuv, je kontrastovať ju so zvyškom štýlu tak, aby nielen upútali pozornosť, ale aj vzbudili zvedavosť. Na dosiahnutie tohto cieľa je potrebné hrať sa s kontrastmi. Workery sú obuvou pre voľný čas, preto sa odporúča jej spojenie s krémovým rolákom, sivými nohavicami a jednoradovým dlhým kabátom v tmavo zelenej farbe.   Ženy, ktoré majú radi dievčenský a pohodlný štýl, môžu spojiť uvedený typ obuvi so šatami alebo nohavicami. Pamätajte, že vďaka pohodlnej obuvi na jeseň a zimu si môžete vytvoriť veľmi veľa pohodlných štylizácií v hlavnej úlohe so šatami. Topánky je možné obuť nielen do športových šiat, ale aj k pleteným midi šatám. Na druhej strane, šnurovacie a rockové topánky sa výborne hodia k rozšíreným šatám a sukniam. Vďaka nim môžete ľahko rozbiť vzhľad štylizácie. Skvelým príkladom bude pridanie ťažkých motocyklových workerov do voľných kvetinových šiat.   Malo by sa tiež vziať do úvahy, že šnurovacie topánky na zimu a na jeseň by mali pasovať s horným oblečením. Pri rozhodovaní o výbere bundy a obuvi musíte myslieť na to, či budú tvoriť správne duo. Obuv v štýle Timberland sa dokonale hodí k páperovej bunde alebo bunde štýlu parka. Dámy si tiež môžu obuť topánky k dlhému a elegantnému kabátu.

 

Do akých žien sú určené workery?

Workery sú vo väčšine prípadov vyberané odvážnymi ženami, ktoré si cenia individualizmus. Ak máte tieto vlastnosti, nemali by ste sa rozhodovať na kúpu klasických modelov tohto typu obuvi. Odvážnym dámam odporúčame vybrať si topánky s cvokmi, vyššími podrážkami alebo nášivkami. Ide predovšetkým o univerzálne topánky, ktoré ženy môžu ľahko prispôsobiť svojmu štýlu. Obuv je tiež skvelým riešením pre nižšie predstaviteľky nežného pohlavia. Vysoká podrážka je stabilná a žena sa cítia vyššie. Topánky sa dajú ľahko skombinovať prakticky s akýmkoľvek štýlom, jediným limitom je fantázia žien. 

 

Prečo sa rozhodnúť pre nákup workerov?

Jediné, čo musíte urobiť, je pozerať sa na prehliadkové móla najslávnejších módnych návrhárov a môžete prísť k záveru, že ide o topánky, ktoré je možné nosiť prakticky v každom ročnom období. Topánky, ktoré sú vyrobené z prírodných a ľahkých materiálov, je možné nosiť na jar a v lete. Obuv bude skvelá s krátkymi nohavicami alebo voľnými  dlhými šatami. Z roka na rok si dámy stále viac všímajú, že obuv môže pridať charakter celej štylizácie. Workery majú veľmi silný akcent, čo oceňujú dievčatá, ktoré sa chcú obliekať módne. Obuv bude aj ideálnymi topánkami na zimu. Vyššia podrážka znamená, že prekážkou nebude znečistenie ulice alebo viac snehu. Zateplený tento typ obuvi je vynikajúcou voľbou pre chladné zimy.   Topánky majú svoj neobvyklý charakter, takže sa vždy hodia k akejkoľvek štylizácii. Aj keď si žena myslí, že obuv sa nehodí do danej štylizácie, iné dámy budú mať iný názor. Dámy, ktoré nechcú vyniknúť, sa môžu rozhodnúť pre univerzálne modely, ktoré budú podobné do traperiek. U tohto typu obuvi je veľmi dôležitá silná podrážka, vďaka ktorej workery vynikajú na pozadí inej obuvi. Každý z ich prvkov je charakteristický. Predstavitelia nežného pohlavia oceňujúce individualizmus by mali vážne uvažovať o ich kúpe!    

pixel