Zapísať do zoznamu obľúbených
#-70%
#-70%
( počet produktov: 53 )

Dámske snehule y roku na rok sa tešia stále väčšou populárnosťou, predovšetkým vzhľadom na fakt, že sú pohodlné, ľahké a teplé. Ten druh dámskej obuvi sú okrem toho výborným riešením na chladnejšie obdobia roku.    

 

Prečo stojí za to zakúpiť dámske snehule?

Ženy nemusia zimné večeri tráviť v dome pod hrubou dekou. Určite lepšou voľbou je obstaranie si dámskych snehúľ. Nebudú vtedy vystavené nízkym teplotám alebo padajúcemu snehu či dažďu. Správne navrhnutý tento typ topánok už niekoľko rokov získava záujem svetovej módy. Dámy, ktoré majú záujem o osvieženie garderóby, by si mali predovšetkým vybrať snehule. Prečo je odporúčaná investícia do tohto druhu obuvi? Všeobecne je možné si všimnúť, že snehule nie sú iba pre ženy plánujúce vychádzku v horách. Výrobou a predajom tohto typu obuvi sa zaoberajú najviac renomované firmy a značky na celom svete. Prečo sa dámske snehule stali tak populárnymi?  Medzi najčastejšie uvádzané výhody tohto typu obuvi predstaviteľkami ženského pohlavia patrí predovšetkým teplotný komfort. Ženy sa môžu rozhodnúť na nákup nielen čiernych snehúľ, ale tiež modelov, ktoré sú užasne zdobené. Je potrebné vedieť, že tepelný komfort nie je jedinou výhodou tohto typu obuvi. Snehule sú neobvykle pohodlné, preto každá žena bude cítiť veľkú spokojnosť s každým urobeným krokom. Topánky nespôsobujú žiadne odrenia nôh, zabezpečujú potrebnú stabilitu. Dámy ocenia zimné modely najmä v pri silnom snežení. Ani najväčšie hromady snehu  nebudú schopné premočiť topánky. Dámy týmto spôsobom uniknú častých prechladnutí a budú môcť bez problémov sa rozhodnúť na dlhú prechádzku. Väčšina dám sa rozhodne pre tento typ obuvi aj z dôvodu zateplenej vložky.  

 

Aké snehule sa oplatí vybrať?

Ženy, ktoré sa rozhodli kúpiť dámske snehule, by mali predovšetkým venovať pozornosť materiálu, z ktorého sú vyrobené topánky. Ženy by si mali uvedomiť, že na trhu sa nachádza veľké množstvo náhrad, ktoré pripomínajú tento typ obuvi ale iba vzhľadom. Vo výsledku nielen nezaručia pohodlie, ale ani tepelný komfort. Odporúčaný je nákup snehúľ vyrobených z vodoodolného materiálu, ktorý môže ochrániť nohy pred premočením o. i. v priebehu prechádzky na roztopenom snehu. Výborným výberom bude tiež nákup snehúľ odolných vetru, ktoré zaručujú aj dokonalú ochranu, ako aj chránia nohy žien pred studeným vetrom. Ženy by mali tiež zobrať do úvahy materiál, ktorý bol použitý vo vnútri. Je potrebné vedieť, že vložka by mala byť vyrobená z vlny. Vtedy si snehule poradia aj s extrémnymi teplotami. Opisovaný typ topánok by mal mať protišmykovú podrážku. Určite je potrebné pamätať, že jediným faktorom výberu snehúľ nemôžu byť vlastnosti obuvi a materiál, z ktorého sú vyrobené. Dôležitý je aj vzhľad topánok. Prakticky každá žena by chcela v každej situácii vyzerať módne a štýlovo. V ponuke je dostupných tak veľa modelov, že správne rozhodnutie nie je ľahké. Ženy, ktorých cieľom je nákup snehúľ, v ktorých budú môcť prejsť desiatky kilometrov v horách, by si mali vybrať model siahajúci do polovičky lýtok. Takáto výška topánok zabezpečí bezpečnosť aj v najviac náročných podmienkach. Na druhej strane ženy hľadajúce topánky na každý deň by si mali vybrať krátke modely, vysoké tesne nad členok.    

 

Ako by sa mali nosiť dámske snehule? 

Snehule je možné predovšetkým vybrať k športovej štylizácii. Umožní nám nielen vyjsť z domu, ale tiež dlhšie prechádzky v zimných dňoch alebo dovolenku v horách. Dámske snehule sú jedným z typov obuvi, ktoré je možné skombinovať skoro s každou štylizáciou. Opisovaný druh topánok je možné pokojne spojiť s kožušinovou vestou alebo páperovou bundou. Štylizáciu je možné doplniť zaujímavými doplnkami, akými sú teplá čiapka či vlnené rukavice. NIe všetky ženy sú si vedomé, že dámske snehule budú dokonale sedieť do casualového štýlu. Ženy z roku na rok budú čoraz viac vnímať, že základné tričká, nadrozmerné plášte či pletené doplnky môžu stvoriť veľmi zaujímavú štylizáciu. Krátke prechodné čižmičky odporúčame v zime odložiť. Nebudú  môcť ochrániť ženské nohy pred mrazom. Na ich mieste sa ocitnú snehule.  Opisovaný typ obuvi bude výborne vyzerať s klasickým plášťom v tlmených farbách. Tiež je dobré si uvedomiť, že v najbližšej sezóne môžu byť skutočným hitom odtiene hnedej, khaki či sivej. Predstaviteľky nežného pohlavia by nemali mať dnes problém s prispôsobením farby topánok štylizácii.

Dámske snehule budú veľmi dobre sedieť tiež k sukniam. Ženy môžu spokojne spojiť dámske snehule s krátkou rozšírenou sukňou v sivej farbe. V najbližšej sezóne naozajstným hitom by mali byť vlnené podkolienky nosené na pančuchách. Štylizáciu je dobré doplniť krátkym plášťom, pod ktorým môžu vyčnievať záhyby, a tiež klapkami na uši. Rok čo rok čoraz viac žien presvedčených, že snehule môžu byť jedným z elementov veľmi elegantnej štylizácie. Jednoznačne najlepšie budú vyzerať lakované topánky alebo pokryté kožušinou s dlhým vlasom. Topánky budú ideálnou kompozíciou s hrubšími pančuchami alebo čiernymi tesnými nohavicami. Ako horná časť štylizácie je odporúčaná klasické malé čierne. Nemôžeme zabudnúť na plášť v čiernej farbe a teplý šál.  Štylizáciu sa oplatí doplniť klapkami na uši a rukavičkami. Časť predstaviteliek nežného pohlavia už v novembri začínajú obliekať hrubšie svetre a pri nízkych teplotách radšej sedia doma pod dekou než sa prechádzajú po vonku. V najbližšom čase naozajstným hitom môžu byť práve spomínané vlnené svetre v spojení s dámskymi snehuľami. Stojí za to si vybrať dlhšie modely, ktoré stojí za to skombinovať s legínami alebo hrubšími pančuchami. Môžete si tiež obliecť vestu.

pixel