Zapísať do zoznamu obľúbených
#-70%
#-70%
( počet produktov: 77 )

Ženy si dobre uvedomujú, že móda ulíc v súčasnosti čerpá veľké množstvo inšpirácií z rôznych štýlov. Je vidieť, že dámske odevy často odkazujú na pánsku módu. Skvelým príkladom môžu byť čižmičky na platforme vo výraznej verzii, s profilovanou podrážkou a šnurovaním. Strih je veľmi podobný koženým čižmičkám, preto by nemala byť žiadna predstaviteľka nežného pohlavia prekvapená, že tento typ obuvi vždy vynikne zo štylizácie.  

 


Klasické čižmičky na platforme je možné obuť na každú príležitosť?

Čižmičky na platforme sú v súčasnosti vo veľmi ženských verziách. Ide predovšetkým o modely s hrubými a vysokými podpätkami. Tento druh obuvi je možné kúpiť nielen v šnurovacej verzii, sú k dispozícii aj modely s bočným zipsom a elastickými vložkami na zvršku. Posledná možnosť pomáha dámam obúvať a vyzúvať topánky.   Predstaviteľky nežného pohlavia si musia byť tiež vedomí toho, že v závislosti na štylizácie čižmičiek na platforme topánky vyzerať pohodovo alebo sexy. Okrem toho môžu predstaviteľky nežného pohlavia nosiť tento druh obuvi k jednoduchým šatám a sukniam, ako aj ku klasickým džínsam. Výborným spojením môžu byť tiež šnurovacie čižmičky na platforme v hnedej alebo čiernej farbe s legínami. Dámy, ktoré si musia zvoliť elegantný vzhľad, by sa mali rozhodnúť skombinovať opisovaný druh obuvi s úzkou sukňou s jednoduchým strihom alebo klasickými nohavicami.  Dámy vedia, že minimalistická elegancia sa vždy oplatí. Odporúčame zamerať sa na jemné doplnky, medzi ktoré patria jemné šperky alebo malá kabelka. Okrem toho budú čižmičky na platforme vyzerať skvelo aj s veľmi jednoduchými doplnkami.

 


Aké čižmičky na platforme si má vybrať tínedžerka?

Tento typ obuvi určite prejde skúškou pokiaľ ide o mládežnícke štylizácie. Mladé ženy si môžu obuť čižmičky na platforme nie iba do mikín s kapucňou, ale tiež do dizajnových riflí. Efekt štylizácie môže byť samozrejme obohatený o flanelovú kockovanú košeľu. Dievčatá milujú pohodlné štylizácie, a to je dôvod, prečo tínedžerky si zvyčajne neobúvajú  čižmičky na platforme s podpätkom. To samozrejme neznamená, že daný typ obuvi sa nebude výborne hodiť k sukni. Oveľa jednoduchšie riešenie bude kombinovať čižmičky na platforme s tričkom a jednoduchou krátkou sukňou. Obuv zloží skúšku aj so športovou tunikou a legínami. Dievčatá si môžu tiež obuť topánky do tesných károvaných nohavíc. Štylizácia môže byť obohatená o bundu ramonesku. Najdôležitejšie je udržiavať správnu rovnováhu medzi spodnou a vrchnou časťou odevu.

 


Na základe čoho sa rozhodovať pri nákupe topánok?

Predstaviteľkám nežného pohlavia sa odporúča predovšetkým rozumný výber. Dámy veľmi dobre vedia, že pokušenie, najmä pri nákupe obuvi, môže byť obrovské, a preto sa nemôžete vzdať. Ženy by mali vedieť, že najvhodnejší čas na nakupovanie je popoludní alebo večer. Práve vtedy budú chodidlá v perfektnej kondícii, takže ženy by nemali mať najmenší problém s nákupom pevnej alebo malej obuvi.   Dámy, ktoré nemajú veľa skúseností s topánkami na platforme, by mali venovať osobitnú pozornosť umiestneniu platformy. Ženy, ktoré práve začínajú dobrodružstvo s vyššou obuvou, by sa nemali rozhodovať o kúpe modelov, v ktorých sa ona nachádza na konci topánky. Tiež sa neodporúča, aby ženy nosili topánky na veľmi vysokej platforme do práce. Topánky s platformou 8 cm budú vyzerať omnoho lepšie.   Pri rozhodovaní o kúpe topánok na platforme by sme mali vziať do úvahy vložky, aby pohyb v tomto type obuvi bol veľmi príjemný. Môžu to byť gélové časti pod pätu alebo vložky. Budú schopné chrániť ženské nohy a poskytovať im správne pohodlie.   Veľmi dôležitým faktorom, ktorý by sa mal brať do úvahy pri nákupe obuvi na platforme, je správny spôsob chôdze. Ako viete, čím vyššia je platforma, tým musí žena robiť kratšie kroky. Preto je dôležité prispôsobiť svoju chôdzu obuvi. Dámy, ktoré plánujú chodiť dlhšie v topánkach na vyššej platforme, ktorú nedávno kúpili, by si mali najskôr vyskúšať chôdzu po dome.

 


Pre aké ženy sú čižmičky na platforme?

Čižmičky na platforme sú určené predovšetkým ženám, ktoré by chceli byť vyššie, ale nie sú milovníčkami podpätkov a ihlových podpätkov. Dámy, ktoré nie sú rozhodnuté pre topánky na platforme, by mali vedieť, že sú nielen pohodlnejšie, ale tiež môžete v nich chodiť bez problémov prakticky po celý deň. Naopak tie z Vás, ktoré sa budú cítiť nepohodlne, by si mali kúpiť vhodné gélové vložky. Spôsobia, že tlak na chodidlo bude oveľa menší. Nezabudnite si preto tieto špeciálne vložky kúpiť spolu s obuvou. Ženy, ktoré nepotrebujú pridanie na výške, ale milujú vyššie topánky z iných dôvodov, by sa mali rozhodnúť pre platformové topánky s nižšou pätou. Týmto veľmi jednoduchým spôsobom sa môžete vyhnúť zle vyzerajúcej postave a budete sa tiež cítiť oveľa pohodlnejšie.   Je tiež dôležité vedieť, že neexistujú všeobecne uznávané pravidlá, podľa ktorých by ženy mali nosiť topánky na platforme. Mali by ste sa rozhodnúť pre taký model topánok, v ktorom sa cítite atraktívne a sebavedome, a každodenná chôdza Vám poskytnú veľkú radosť. Nízke osoby si môžu s istotou vybrať čižmičky na platforme na nízkom podpätku, zatiaľ čo vyššie dámy môžu chodiť v tomto type obuvi na vyššej platforme.

 


Ako nosiť čižmičky na platforme?

Čižmičky na platforme môžu byť spojené prakticky z akýmkoľvek štýlom. Tento typ obuvi bude dokonale fungovať ako prvok oblečenia na rôzne príležitosti. Môžete si vybrať kombináciu tohto typu obuvi s veľmi elegantnou sukňou alebo úzkou sukňou. Môžete tiež ísť do práce v tejto obuvi, ale odporúčame sa zamerať sa na model vo viac tlmenej  farbe. Štylisti odporúčajú kombinovať topánky v každodennej stylizácii s obľúbeným svetrom či džínsami. Avšak stojí za to experimentovať s módou a skúšať, ako budú vyzerať v rôznych štylizáciách.      

pixel