Zapísať do zoznamu obľúbených
( počet produktov: 65 )

Ženy, ktoré si chcú mať zdravé nohy, by si mali kúpiť domácu obuv v najvyššej možnej kvalite. Predstaviteľky nežného pohlavia musia pamätať, že ak domáca obuv nebude správne vybraná, budú nepohodlné, čo môže následne viesť k deformáciám alebo iným nebezpečným ochoreniam. Preto je potrebné vedieť, čo zvážiť pred konečným výberom domácej obuvi.  

 

Topánky na doma - aké vybrať?

V súčasnosti existuje na trhu veľa obchodov, ktoré predávajú domácu obuv. Mali by ste si však byť vedomá, že nie všetci dokážu splniť kvalitatívne požiadavky. Nie všetky domáce topánky sú vhodné na každodenné používanie doma, a iba vtedy, ak ich výrobca starostlivo a dôkladne vyrobil. Ženy by pred prijatím konečného rozhodnutia mali veľmi pozorne skontrolovať, či bude obuv vybavená pružnou a odolnou podrážkou, ktorá bude schopná izolovať od studenej zeme bez obmedzenia slobody. Ďalším problémom, ktorý by sa mal nevyhnutne zohľadniť, je správne tvarovaná stielka vyrobená z prírodného materiálu. Domáca obuv  nemôže spôsobovať rýchlejšie potenie nôh. Dámy tiež musia pamätať na to, aby  domáca obuv bola vybraná podľa ročného obdobia. V lete určite budú lepšie fungovať otvorené ľahké modely, zatiaľ čo v zime obuv vyrobená z teplejším materiálov.

 

Šľapky na bazén  

Až donedávna drvivá väčšina žien chodila doma v bazénových žabkách. Samozrejme by ste si mali byť vedomé, že guma nepatrí k najpríjemnejším materiálom pre kontakt so ženskou pokožkou. Okrem toho je v súčasnosti k dispozícii obrovský výber nielen z hľadiska farieb, ale aj modelov bazénových žabiek.

 

Balerínky

Nie všetky predstaviteľky nežného pohlavia dokážu chodiť doma v balerínkach. Je to samozrejme veľmi individuálna záležitosť, podľa väčšiny žien tento druh obuvi vyzerá veľmi atraktívne. Na rozdiel od všeobecného názoru balerínky na  nohách nevyzerá zle, navyše, ak si žena správne zvolí farbu tohto typu obuvi, určite to nebude nápadné. Balerínky sú tiež skvelým riešením pre ženy, ktoré nechcú doma chodiť na vysokých podpätkoch, ale zároveň chcú byť vo veľmi elegantných šatách a vyzerať skvele v prípade príchodu ohlásených aj neohlásených hostí.  

 

Papuče na členky  

V súčasnosti je možné pozorovať, že sa veľa hovorí o filozofii hygge, zvyčajne sa spája s teplom, útulnosťou, pocitom bezpečia a tiež veľmi príjemným trávením času. Predstaviteľky nežného pohlavia sú si vedomé, že ich domáce štylizácie nemusia byť nevyhnutne elegantné. Dámy vo svojom vlastnom dome musia mať predovšetkým pohodlie. Papuče sú kľúčovým prvkom domáceho oblečenia. Ako viete, dámy v zimných a jesenných večeroch by chceli  chodiť doma v topánkach, ktoré im zahalia nohy. Dokonalým riešením preto budú členkové papuče. Domáce topánky tohto typu sa vyznačujú vysokým zvrškom. Zbožňujú ich ženy, ktoré často majú zmrznuté chodidlá. Najčastejšie uvádzanou výhodou tohto modelu je atraktívny dizajn. Obuv samozrejme nebude najlepším riešením k elegantným šatám, ale v kombinácii s drvivou väčšinou domácich štylizácií budú vyzerať skvele. Výborne sa hodia k pastelové teplákom, ale aj k džínsam. Ženy majú teraz prístup k veľkému počtu modelov domácich členkových topánok. Prakticky každá si bude môcť nájsť tie najlepšie topánky pre seba. Dámy by si však mali uvedomiť, že doma by sa mali cítiť predovšetkým pohodlne. Preto nie je v tomto prípade potrebné kupovať topánky, ktoré sú v súčasnosti módne.    

 

Šľapky

Zďaleka najobľúbenejší strih dámskej obuvi na doma sú samozrejme šľapky. V súčasnosti je tento typ obuvi dostupné prakticky vo všetkých farbách. V závislosti od individuálnych preferencií môžu vsadiť na elegantný alebo bláznivejší model, napríklad na šľapky s kožušinou.  

 

Papuče z ovčej vlny

Papuče z ovčej vlny sa každý rok stávajú čoraz obľúbenejšie. Tento typ obuvi bude nielen skvelý na zahrievanie ženských nôh počas chladnejších večerov, ale tiež sú mimoriadne mäkké. Odporúčané je však vybrať si veľmi kvalitné papuče,

pretože v lacných topánkach sa vlna už po niekoľkých dňoch začne ničiť a budete musieť na plyšovú kožušinku prakticky zabudnúť. Týmto spôsobom sa papuče s príjemnou kožušinkou premenia na nepríjemné papuče, väčšie o najmenej niekoľko veľkostí.     Dámske šľapky so vzhľadom zvieratiek   Dámske papuče na doma v tvare rôznych zvierat dobyli trh domácej obuvi. Ženy sa spočiatku rozhodli kúpiť takúto obuv iba pre svoje deti, ktorým sa veľmi páčili plyšové medvedíky, zajačiky či psíky. Netrvalo dlho, než dospelé závideli takéto papuče mladším. Tento druh obuvi sa odporúča aj ženám s veľkým zmyslom pre humor a nadhľadom. Ženy získajú vďaka tomu teplé chodidlá a možnosť veľmi pohodlného chodenia doma. Dámy by si mali tiež uvedomiť, že papuče so vzhľadom zvieratiek nie sú iba zábavné maskoty. Drvivá väčšina papúč tohto typu je výrobcami vybavená s protišmykovou podrážkou. Okrem toho je potrebné vedieť, že atribúty, ktoré sú veľmi špecifické dané zvieratko, sú umiestnené výrobcami v prednej časti papúč. Týmto spôsobom si môže žena zlepšiť svoju náladu prakticky pri akomkoľvek pohľade nadol. Môžu to byť samozrejme všetky druhy doplnkov, medzi ktoré patria očká, nos, fúzy alebo dokonca odtlačok psej labky. V nasledujúcom období môžu byť hitom jednorožece, králičie ušká alebo dokonca hlava medvedíka. Okrem toho sú v súčasnosti sú k dispozícii papuče v tvare maskotiik vo veľkom množstve štýlov, takže prakticky každý si bude môcť nájsť niečo pre seba. Dámy si preto môžu vybrať od členkových papúč na zimu po domácimi papučami štylizované ako mokasíny.

pixel