Zapísať do zoznamu obľúbených
( počet produktov: 20 )

Tradičné kovbojské topánky boli so zaoblenou pätou, špicatou špičkou a zvrškom až do polovice lýtka. Kedysi ich tvar bol odrazom špecifických potrieb jazdca, dnes sú dokonalým doplnkom k trendom inšpirovaných módou amerických farmárov. Topánky s charakteristicky zdobeným zvrškom a silnými špičkami sa stali obľúbeným doplnkom hviezd metalovej hudby a skutočných, z krvi a kostí, motorkárov. Je zrejmé, že štylizácia moderných kovbojok sa stala ľahšou a viac ženskou. Kultové topánky sú prezentované v rôznych verziách.


Kovbojské čižmy

Sloboda v módnych kreáciách umožňuje nosiť kovbojské topánky nielen k džínsom a vyťahaným svetrom, ale aj ku klasickým úzkym sukniam a dokonca aj k elegantným košeliam a sakám. Najzaujímavejšie je v nich, že zaručujú neuveriteľný komfort a efektné vyhotovenie. Práve tieto topánky vyzerajú skvelo s dizajnom ošúchaných miest, kedy topánky vyzerajú staro a opotrebovane. Práve táto podoba, akože zanedbaných topánok s minulosťou, je najpopulárnejšia a hodí sa k štýlom: country, boho, hippie alebo rock. Štylisti naznačujú, že práve kovbojské topánky sa nachádzajú v zozname bestsellerov.


Online kovbojské topánky

V našom katalógu nájdete rôzne druhy kovbojok. V ponuke nájdete úplne hladké, s charakteristickými polkruhovými podpätkami, s pevnými pätkami, prípadne ozdobené sponou alebo lesklým zipsom. Rovnako zaujímavo vyzerajú štylizované na originálne kovbojské topánky - stabilné, dobre tvarované, vyrobené z hnedej ľahko ošúchanej ekologickej kože. Zvyčajne sú doplnené strapcami, kryštálikmi alebo cvokmi. V závislosti od hrúbky vnútornej časti ponúkame kovbojky na jeseň, zimu, jar aj leto. Pozývame Vás!

pixel