Zapísať do zoznamu obľúbených
( počet produktov: 103 )

Aké sandále by mali byř v garderóbe každej ženy? Určite model na plochom podpätku. Skúste si predstaviť skriňu s topánkami, v ktorej sa nachádzajú potrebné ženské obľúbené páry topánok… Okrem lodičiek na vysokom tenkom podpätku, čižmičiek na podpätku, klasických čižiem, balerínok a tenisiek sa tam určite nachádzajú dámske ploché sandále, ktoré sa hodia na veľa príležitostí. Nespočetné množstvo štylizácií, aké môžeme vytvoriť s použitím plochých sandálov, harmonizuje s pohodlím pri nosení topánok na plochej podrážke. Kedy by sme mali obuť ploché sandále?    


Aké príležitosti sú vhodné na obutie sandálov na plochej podrážke
?

Každá z nás určite premýšľala, kedy sa hodí obuť sandále. Najskôr je potrebné spomenúť ročné obdobie. Kým v zime neobávame sandále z dôvodov praktických, tak na jar a na jeseň sa stretávame s premenlivým počasím, s celom často vysokou teplotou, ktorá nás zvádza k noseniu ľahkej vzdušnej štylizácie. Či v apríli, máji alebo v októbri je dobré nosiť sandále? Ak teplé počasie sa udržuje a teplota večer a ráno umožňuje pohodlné nosenie letnej obuvi, môžeme si dovoliť obuť sandále. Či v horúcich letných dňoch je možné obuť ploché sandále do práce? Pracovníci veľkých korporácií, ktorí musia dodržiavať zásady dress codu obliekania, väčšinou nemôžu nosiť do práce topánky nezakrývajúce nohy. Ak pracovné miesto umožňuje na slobodu pri výbere oblečenia a obutia, dámske ploché sandále sú výbornou voľbou. Najmä v prípade, kedy práca je vykonávaná mimo kancelárie.    


Sandále na plochom podpätku –
pohodlie a štýl

Sandále na plochej podrážke môžu byť zároveň štýlové aj pohodlné pri používaní. Obuv dostupná v našej ponuke sa odlišuje vysokou kvalitou a odolnosťou, a starostlivá výroba zaručuje pohodlné nosenie každý deň aj na špeciálne príležitosti. Spoľahlivé ploché sandále boli navrhnuté tak, aby kontakt nohy s povrchom neznamenal otlačky, rany a odreniny. Vďaka starostlivému výberu obuvi ponuka nášho internetového obchodu zahŕňa dámske ploché sandále s vypracovaným tvarom a výbornej kvality materiálov. Či štýlovo vyzeráme iba v topánkach na podpätku? Určite nie. Plochý podpätok … zo ženskej postavy dievčenský šarm, dodáva vzdušnosť, ľahkosť a letnú pohodu, nie iba na dovolenke. Sandále na plochej podrážke budú dobre vyzerať v najrôznejších štylizáciách, od elegantných po typicky športové. Nie každý model je ale ten správny k voľným dlhým šatám alebo k štylizácii na pláž.     


Najviac vhodné sandále k letným šatám

Výlet do kina, na stretnutie s priateľmi, romantická prechádzka alebo stretnutie v záhrade zaväzuje, vlastne vytvára príležitosť na oblečenie módnych voľných šiat. V lete najčastejšie vyberáme vzdušné materiály, jednoduché alebo rozšírené strihy, s dĺžkou nad kolená alebo v maxi verzii. Aké sandále budú sedieť do letných šiat? Do strihov zakrývajúcich nohy je vhodné obuť sandále v minimalistickej verzii. Letné maxi šaty sú najčastejšie vyrobené zo vzorovaných materiálov, ktoré spájajú veľa farieb. Aby sme nezaťažovali celkovú štylizáciu, je dobré vybrať ploché sandále s jednoduchým štýlom, bez ozdôb, v neutrálnym pasujúcim do veľa farieb odtieni. Osoby, ktoré s hrdosťou prezentujú vkusné šaty nad koleno, vďaka sandálom môžu zvýšiť jej efekt a uzavrieť štylizáciu. Hladké šaty s jednoduchým strihom najlepšie bude vyzerať so sandálmi, viazanými okolo členka alebo s modelmi ozdobenými malou mašličkou. Výborne sa tiež hodia ploché sandále zdobené brokátom alebo flitrami, ako aj v tvare žabiek. Do  rozšírených šiat je možné dodať sandále s hrubšou plochou podrážkou. Štylizácia bude vyzerať na 50. roky minulého storočia, kedy ženy oslňovali peknými kreáciami.       

 

Výnimočné sandále, hodiace sa k šortkám  

Či sa hodí obuť ploché sandále ku dlhým nohaviciam? Kým do nohavíc s 7/8 dĺžkou sa ploché sandále výborne hodia, tak do dlhých nohavíc nie sú odporúčané. Úplne opačná situácia je pri šortkách, ktoré v kombinácii s plochými sandálmi vyzerajú úžasne. Jemné ploché sandále sa hodia ako do džínsových šortiek, tak aj módnych šortiek so širokým strihom a vysokým pásom, vyrobených zo vzdušných materiálov. Podľa typu šortiek je potrebné vybrať tvar obuvi a druh podrážky. Ak šortky majú športový vzhľad, sú vhodné sandále na plochej hrubšej alebo tvarovanej podrážke, aby doplniť štylizáciu a znásobiť efekt uvoľneného štýlu. Šortky, v kombinácii s viac elegantnou horným odevom, tvoriace módny štýl smerujúci ku klasickým, nadčasovým, stále módnym štylizáciám, ponúkajú možnosť doplnenia klasickými plochými sandálmi, ktoré znásobia efekt. Nízke osoby, najmä v situácii, kedy je odkrytá veľká časť nôh, by si mali vybrať sandále vo svetlých farbách. Ideálne budú telová, béžová, smotanová farba, ako aj biela. Ak patríte k vysokým osobám, môžete si dovoliť tmavé farby plochých sandálov.     Ako opticky zoštíhliť nohy v plochých sandáloch?  

Dámske ploché sandále vo svetlých odtieňoch dokonale zoštíhľujú nohy, opticky predlžujú postavu. Pamätajte, že je dobré k topánkam vyberať oblečenie w podobných farebných odtieňoch, aby nebol výrazný rozdiel medzi horným a dolným elementom garderóby. Ak je vrch svetlý, šortky alebo sukňa by nemali byť čierne alebo tmavomodré. Ak tričko je v tmavých farbách, môžeme si dovoliť tmavší spodok. Horizontálne pásiky opticky skracujú postavu, ak k nemu vyberieme ploché sandále s remienkami okolo členka, tiež opticky skrátime postavu.

Sandále, ktoré majú remienky okolo členka alebo zapínanie okolo neho, určite lepšie vyzerajú na vysokých ženách, ktoré boli obdarované prírodnou dlhými nohami. Nízke ženy lepšie vyzerajú v sandáloch nazúvacích alebo takých, ktoré majú pásiky pozdĺžne chodidla. Ľahké sandále v štýle žabiek zoštíhľujú nohy, a ozdobné rozjasňujúce prvky zvyšujú tento efekt.
   

Pohodlné sandále na dovolenku   Baliac batožinu pred výjazdom, počíta sa každé miesto v kufri. Často sme nim ohraničené, preto v kufri sa nachádza jeden pár sandálov. Aby sme sa cítili pohodlne a boli si isté, že sandály budú univerzálne sedieť do veľa dovolenkových štylizácií, mali by sme zabaliť ploché sandále v klasickom štýle a univerzálnej farbe. Vyberajúc topánky do farebnosti, ktorá prevláda v letnej garderóbe alebo doplnkov, zväčší sa možnosť tvorenia harmonických kombinácií. Ženy s jemným typom krásy, so svetlými vlasmi, najčastejšie si vyberajú pastelové farby oblečenia. Ak sandále budú svetlé, určite sa hodia do väčšiny šiat, šortiek a sukní. Ženy s výrazným typom krásy si môžu dovoliť o niečo výraznejšou štylizáciu, vyberajúc sandále ozdobené módnymi cvokmi alebo v sýtych farbách, takých ako červená. Pohodlné nosenie a úžasný vzhľad môžu ísť ruka v ruke.  

pixel