Zapísať do zoznamu obľúbených
( počet produktov: 26 )

Sandále na platforme – must have na leto

 

Nie vždy máme chuť na vysoké sandále na podpätku. Ak je dlhý deň, lepšie je vsadiť na pohodlie a sandále na platforme! V sandáloch na platforme predĺžime naše nohy, opticky zoštíhlime telo a to všetko bez bolesti chodidiel. Takáto obuv je ideálna, ak chceme vyzerať pekne a nemôžeme si dovoliť topánky s plochou podrážkou. Cez leto je to totálny must have! Navyše, vďaka veľkému výberu modelov si môžeme zvoliť sandále na nízkej platforme, ktorá má 2-3 cm, strednej (5-6 cm) či vysokej, siahajúcej až do výšky 10 cm! Možností je veľa.

 

Elegantné sandály na platforme – k čomu?

 

K čomu sa hodia elegantné sandále na platforme? Prakticky ku všetkému!Tak ako na bežné nosenie k šortkám, džínsom, tričku a mikine, tak aj na väčšie príležitosti. Vymeňte nohavice mom fit na vkusnú sukňu či cigaretové nohavice, tričko na vzdušnú blúzku a ste pripravená! V našej ponuke nájdete sandále z eko-kože, z materiálu, pletené, s ozdobnými kamienkami, šnurované, nazúvacie, so zipsom či so zapínaním. Módne strihy a vzory Vám umožnia sa vyblázniť, vďaka čomu sa všetky pohľady budú upierať na Vás! Aj platforma môže mať netypický tvar či materiál – od korku, cez šnúrovanie až po klasický klin.

 

Módne sandále na platforme do 20€

 

Kúpa módnych sandálov na platforme nemusí vôbec znamenať veľký výdavok. Tento typ obuvi môžete kúpiť už za menej ako 25 €! Dokonca aj pri takomto rozpočte môžete nájsť zaujímavé strihy a módnu potlač, vďaka ktorým budete neprehliadnuteľná. Avšak, ak máte viac, napr. 25 €, môžete zainvestovať do dvoch párov sandálov alebo si vybrať jedny, o niečo drahšie, s koženými prvkami či ešte zaujímavejším designom. Najdôležitejší je správny výber doplnkov a vytvorenie neopakovateľného outfitu.

 

 

Kde kúpiť sandále na platforme?

 

 

Široký výber sandálov na platforme nájdete na shelovet.sk, internetovom obchode s obuvou. Kúpite tu taktiež nízke sandále, s tenkým podpätkom, stĺpiku či šľapky. Môžete si vyberať z pomedzi rôznych vzorov, výšky platformy a mnohých známych výrobcov. Vinceza, Sergio Leone, Sea Star či Big Star sú len jedny z mnohých obľúbených a overených značiek. Nezabudnite si vždy pred samotným výberom skontrolovať dĺžku vložky, pretože veľkosti sa môžu líšiť v závislosti od výrobcu. Ak máte pochybnosti, čo sa týka strihu, veľkosti alebo sa chcete jednoducho poradiť, čo je módne túto sezónu, kontaktujte našu zákaznícku podporu ! Ochotne Vám poradia.

 

 

 

pixel