Zapísať do zoznamu obľúbených
#-70%
#-70%
( počet produktov: 30 )

Dámske balerínky sú jedným z najpopulárnejších modelov obuvy, tešia sa neslabnúcemu záujmu veľa rokov. Milióny žien na celom svete si zamilovali tento ultra pohodlný a hodiaci sa do veľa štylizácii model, vďaka čomu nie je ťažké sa s ním stretnúť ako na oficiálnych, elegantných i firemných stretnutiach, tak aj v mestskom parku, či v priebehu zabezpečovania každodenných povinností.  Najdôležitejšou vlastnosťou balerínok je ich komfort nosenia a široký výber, z tohot dôvodu každá, aj tá najviac náročná žena, nájde model hodiaci sa do jej životného štýku, ako aj k jej osobnosti. Bez ohľadu na vek, dámske balerínky sú typom obuvy, ktorý sa osvedčí v garderóbe každej predstaviteľky nežného pohlavia a určite bude veľmi často používaný. Je to výborná voľba pre všetky aktívnych žien, ktoré si cenia pohodlie a zároveň chcú vyzerať štýlovo a módne.  


Dámske balerínky

Aký je pôvod prvého páru balerínok a odkiaľ je ich popularita? Inšpiráciou pre túto nadčasovú obuv boli baletky – model stvorený špeciálne na tanec, a prvý pár bol nápadom Lazarro Massaro a Coco Chanel. Predpokladom projektantov bolo vyjť v ústrety potrebám žien a vytvoriť topánky, ktoré budú najlepšou a zároveň najviac pohodlnou alternatívou štandardných lodičiek. Bohužiaľ, veľa žien, z rôznych príčin, si nemôžu dovoliť nosenie vysokých podpätkov celý deň, odtiaľto je tiež nápad na uspokojenie potrieb bytia elegantnou s dbaním o pohodlie. Hviezdou, ktorá presávila balerínky a urobila z nich žiadaný model obuvy, bola Audrey Hepburn, ktorá v nich vystúpila v jednom zo svojich filmov. Od tohto momentu ženy na celom svete sa zbláznili do balerín, robiac z nich šialene vyhľadávaný a nadčasový model a aj keď postupom času prechádzali viacerými premenami, to hlavné zostalo rovnaké – jednoduchosť, pohodlie a univerzálnosť. Tieto tri vlastnosti najlepšie odrážajú predpoklad dizajnérov a sú gvarancjou spokojnosti uprostred žien.  


Dámske balerínky - modely, ktoré ponúkame

V našom internetovom obchode Shelovet.sk nájdete, Dámy, množstvo zaujímavých modelov, ktoré sa s úspechom hodia v priebehu celého roka. Ponúkame dámske balerínky v rôznych štýlov, začínajúc od klasických modelov zakrývajúcich nohu, až po stýl peep toe, charakterizujúci sa otvorenou špičkou. Vďaka širokej ponuke každá žena nájde topánky, ktorú splnia jej očakávania a hodia sa na veľa príležitostí. Snažíme sa uspokojiť potreby našich Zákazníčok, preto vynakladáme maximálne úsilie, aby naše ponuky neboli atraktívnr iba vizuálne, ale aj cenovo, a každý model bol vyrobený s kvalitných materiálov, s mimoriadnou starostlivosťou a zamerním na každý detail.   

Naša ponuka obsahuje:
- klasické kožené balerínky, ktoré budú najlepšou voľbou pre milovníčky elegancie a minimalizmu,
- balerínky typu peep toe, jeden z ideálnych modelov na teplé, letné mesiace, keď vonkajšia teplota rastie, nohavice a svetre robia miesto voľným sukňam a romantickým štylizáciám,
- mokasíny a lordsy – ponuka pre ženy, ktoré uprednostňujú voľný, casualový štýl;výborne sa kombinujú s nohavicamu a menej formálnymi štylizáciami.  Okrem vyššie uvedených, väčšina modelov je dostupná vo viacerých farebných variantoch, s rôznymi povrchovými úpravami, s rôznymi pôsobivými ozdobami, čo robí našu ponuku ešte atraktívnejšou. Nie je potrebné prehľadávať desiatky obchodov, pretože u nás nájdete to, čo hľadáte.


Aký strih balerín vybrať? Ktorý z nich bude najlepší?

Ťažko jednoznačne povedať, ktorý strih balerínok bude najlepšou voľbou. Všetko záleží od individuálnych potrieb a očakávaní každej ženy. Význam má aj štýl jej garderóby. Iný štýl sa hodí tínedžerke, iný podnikateľke, ktorá vzhľadom na typ vykonávanej práce sa často zúčastňuje menej alebo viac formálnych stretnutí. Výber správneho štýlu tiež záleží od ročného obdobia, preto stojí za to, prezrieť si celú ponuku, aby ste si z nej mohli vybrať najviac pasujúci aktuálnym potrebám model. 


Elegantne balerinky 

Ponúkame ako damske elegantne balerinky, ktoré sú výbornou alternatívou lodičiek a hodiace sa ako do večerných kreácií, ako aj do každej elegantnej štylizácie. Vyrobené z lakovanej kože alebo semišu, so zaokrúhlenou alebo ostrou špičkou. Okrem toho ostrá špička objavujúca sa v niektorých modeloch výborne zoštíhľuje lýtko a ovplyvňuje vizuálny efekt, vďaka čomu spojenie takéhoto strihu s elegantnou večernou štylizáciou je strelou do čierneho! Dierkované a viac športové modely je ponuka, ktorá bude vynikajúcou doplnením každodenného vzhľadu a aj najviac aktívna žena sa bude cítiť výnimočne pohodlnne. Dierkované balerínky sú vhodným doplnkom do ľahkého letného oblečenia, ale nielen tam, pretože ich jemný a ženský vzhľad môže potrhnúť napríklad svadobné šaty či inú romantické štylizáciu. Športové textilné štýly sú jedny z najuniverzálnejších, hodia sa do mnohých štylizácií, bez ohľadu na vek ženy. 

Mokasíny a lordsy sú veľmi pohodlné nazúvacie topánky, ktoré najčastejšie spájané s chladnejšími mesiacmi, preto sú dokonalou voľbou na jeseň a skorú jar. Dámske mokasíny sa výborne hodia k úzkym nohaviciam typu „cigaretový strih” alebo s riflami. Tento univerzálny model je vhodný nielen pri prechádzke, ale aj pri formálnom stretnutí, preto sa oplatí mať aspoň jeden pár tejto obuvy. Lordsy sú oproti tomu modelom inšpirovaným domácou obuvou pánov zo všetkých sfér. Aktuálne prešiel značnou premenou a s úspechom sa ... v dámskej časti spoločnosti. Podobne ako mokasíny, nosíme ich k nohaviciam, ale zaujímavé zdobenie, také ako strapce, volániky či iné dekorácie, z nich robia veľmi vďačnú a modernú obuv. Srdečne pozývame na zoznámenie sa s našou ponukou, vrátane dámskzch balerínok. Sme si istí, že modely, ktoré su dostupné v obchode Shelovet.sk, splnia očakávanie našich Zákazníčok a  budú dôvodom radosti a spokojnosti. Z dôvodu pohodlia sme pre Vás pripravili prehľadnú tabuľku rozmerov, vďaka čomu nebude výber toho správneho rozmeru žiadnym problémom.

Osobne si myslíme, že
balerínky sú jedným z najpohodlnejších typov obuvy, preto by mali byť v garderóbe každej ženy, ktorá si cení pohodlie a výborný štýl. V prípade akýkoľvek pochybností radi pomôžeme a odpovieme na všetky otázky. Zaručujeme profesionálne poradenstvo, rýchku realizáciu objednávok a niekoľko možností platby a niekolko možností spôsobu odoslania... všetko preto, aby sme spríjemnili nákup a urobili ho jednoduchým a príjemným. Pozývame a želáme úspešné hľadanie ideálneho modelu. Sme si istí, že také máme!

pixel