Zapísať do zoznamu obľúbených
#mega trendy
#mega trendy
( počet produktov: 2 )

Móda klinov vrátila s veľkou inšpiráciou. Nosia ich hviezdy, modelky, chvália štylisti a dizajnéri. Nielen trendy, ale aj veľa ďalších aspektov hovoria, že pre chladnejšie dni sú lepšie práve čižmy na kline. Keď sa sťažujeme na niekoľko kilogramov navyše, vysoké a masívne kliny spôsobia, že sa tieto kilogramy doslova rozpustia, postava sa automaticky stáva štíhlejšou. Sú neoceniteľné buď pri vyzdvihnutí alebo v kontraste so štýlom oblečenia. Štylisti súhlasia - topánky na klinoch sa hodia ku každej žene, stačí si vybrať správny strih prispôsobený postave a výške. V tejto sezóne ich musíte mať v šatníku!


Čižmy na kline

Čo viac môžeme napísať o klinoch než to, že sú módne a všestranné, a preto dokonalé ako bežné, tak aj príležitostné topánky. V závislosti od toho, či sú v elegantnom alebo voľnom štýle, sú dostupné v rôznych strihoch a s rôznou výškou podpätku. Večerné priťahujú pozornosť svojimi tvarmi, lesklými ozdobami. Čižmy na každý deň sú v tlmenejších klasických odtieňoch. Vďaka nadčasovému tvaru dokonale harmonizujú s tesnými džínsami, legínami, pletenými šatami alebo úzkymi sukňami. Na jeseň ich obujete s krátkou bundou, v zime budú perfektne vyzerať v kombinácii s hrubými kabátmi a bundami.


Čižmy na kline na jeseň a zimu

Predstavujeme katalóg čižiem na klinoch v najmodernejších štýloch a farbách. S mäkkou kožušinou nádherne zdôraznia povahu zimných trendov. Dokonale obopínajú lýtka, ukazujú výhody okrúhlych nôh. Zaujímavé ozdoby a prekrytia odkazujú na aktuálne trendy. Farby a tvary klinu v niektorých modeloch sú zvýraznené, kontrastujú so zvrškom, v iných sú spojené do jedného celku. Pamätajte si, že výšky klinu sú tak rozmanité, že určite nájdete taký, ktorý vám bude vyhovovať - ani príliš nízky, ani príliš vysoký. Z materiálov dominuje koža a ekologický semiš, ktoré sú charakteristické nielen pekným vzhľadom, ale aj vysokou trvanlivosťou. Prezrite si ponuku!

pixel