Zapísať do zoznamu obľúbených
#-70%
#-70%
( počet produktov: 10 )

Predstaviteľky nežnéh pohlavia nemusia nosiť semišové topánky iba v najchladnejšej sezóne v roku. Obuv je vhodná aj na jesenné prechádzky. Samozrejme, semišové čižmy často nestretávame na prehliadkových mólach, ale nemusíte veľmi snažiť, aby ste si ich všimli na ulici.


Prečo stojí za to kúpiť semišové čižmy na jeseň a zimu?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste sa mali rozhodnúť na kúpu semišových čižiem. Predovšetkým si uvedomte, že semiš je prírodná zvieracia koža, ktorá má veľkú priepustnosť pre vodu. Tento typ obuvi je preto ideálny na prechádzky v suchých a slnečných dňoch. Neodporúča sa však nosiť semišové topánky v zime, keď budú topánky vždy v kontakte s vodou v rôznych formách. Počas jesene sa tiež odporúča chrániť tento druh obuvi. Na jeseň môžete nosiť semišové čižmy s vyšší opätkom. Takéto modely obuvi sa určite budú najlepšie hodiť k bundám ramoneskám, plášťom alebo krátkym šatám.


Oplatí sa obuť semišové čižmy nad kolená?

Dámske semišové čižmy so zvrškom nad kolená patria medzi modely, ktoré dokážu dokonale zdôrazniť tvar ženských nôh. Tento typ obuvi je vhodný pre ženy so štíhlou postavou. Štylisti odporúčajú, aby predstaviteľky nežného pohlavia zástupcovia vždy nosili semišové čižmy celé odkryté. Preto stojí za to skombinovať obuv so šatami, krátkymi sukňami alebo šortkami. Dámy, ktoré sa však rozhodnú tento typ obuvi spojiť s dlhými nohavicami, musia pamätať, že to nevyhnutne musia byť úzke vypasované nohavice a dať ich do čižiem. Ženy, ktoré nemajú rady štylizácie s odkrytými kolenami, môžu sa rozhodnúť pre semišové čižmy so skladanými midi sukňami. Akú farbu vybrať? Štylisti odporúčajú nevyzývavé, jemné a tmavé farby, k dispozícii sú aj čižmy v strieborných alebo béžových odtieňoch. Tento druh obuvi môžu predstaviteľky nežného pohlavia skombinovať s pletenými šaty, rovnými rifľami alebo s rozšírenými sukňami.


Z akého dôvodu sa rozhodnúť pre semišové čižmy na podpätku?

Pre tento model by sa mali rozhodnúť dámy, ktorých cieľom je zoštíhlenie postavy. Ženy sú si dobre vedomé toho, že obuv s vysokým podpätkom je určite najlepším riešením, aby sa ukázali výhody svojej postavy. Okrem toho, ak sú topánky správne zladené a majú kvetinové výšivky alebo šnúrky, určite budú tou najlepšou voľbou. Štylisti odporúčajú predstaviteľkám nežného pohlavia obuť si semišové čižmy na podpätku so svetrom svetlejšej farby, svetlými rifľami a jednoduchým kabátikom. Dámy by si mali tiež uvedomiť, že tesný zvršok dokonale zvýrazní lýtka, zatiaľ čo stĺpik pridá niekoľko centimetrov, ale aj zoštíhli.


Ktoré semišové čižmy budú najlepším riešením na párty?

Predstaviteľky nežného pohlavia, ktorých cieľom je dobre vyzerať na párty, by sa mali rozhodnúť pre čižmy na vysokých podpätkoch. Dôvodom je, že model je nielen veľmi sexy, ale aj očarujúci. Budú perfektné pre elegantný štýl na dôležitú oslavu. K takýmto modelom semišových čižiem je možné obliecť úzke šaty s lesklými detailami, ako aj kabelku na retiazke. Okrem toho štylisti odporúčajú obohatiť celú kombináciu šperkami. Dlhé náušnice môžu byť skvelým príkladom. Obuv bude tiež vyzerať skvele v kombinácii s sieťovými pančuchami. 


Či semišové čižmy na podpätku je možné nosiť s rifľami?

Väčšina predstaviteliek nežného pohlavia nosí k úzkym nohaviciam priliehavé čižmy s užším zvrškom. Žena potom môže bez problémov dať úzke nohavice dovnútra. Niektoré dámy však nemajú obľúbené úzke nohavice, preto si vyberajú modely s rovnými alebo rozšírenými nohavicami. Nohavice tohto typu budú dokonale schopné vyrovnať proporcie pri mohutnejšej postave a predĺžiť nohy. Okrem toho je potrebné vedieť, že štylisti odporúčajú predstaviteľkám nežného pohlavia, aby si vybrali úzke čižmy v čiernej farbe. Odporúča sa kombinovať ich s džínsami tmavšej farby. Týmto spôsobom dámy si opticky nielen odoberajú pár kilogramov, ale aj zoštíhlia nohy. Ženy by si mali pamätať, aby širšie nohavice zakrývali podpätok. Týmto spôsobom predstaviteľky nežného pohlavia dosiahnú optický efekt predĺženia celej postavy. Odporúča sa tiež nosiť dlhší čierny sveter, kvetinové blúzky a jednoduchý kabát. Dámy by tiež mali nosiť semišové topánky na podpätku s klasickými úzkymi nohavicami. Táto štylizácia môže byť doplnená vzorovaným pončo s veľmi jednoduchou brošňou. Nemôžeme zabudnúť na kabelku so strapcami. Dámy by sa nemali báť experimentovať a testovať rôzne štylizácie.


K akým šatám sa oplatí obuť k semišovým čižmám nad koleno?

Ako viete, skutočne príťažlivými topánkami sú čižmy so zvrškom, ktorý zakrýva koleno. Takto bude môcť predstaviteľka nežného pohlavia dokonale zvýrazniť svoje nohy, aj keď sú prakticky zakryté obuvou. Topánky tiež pomôžu zoštíhliť Vašu postavu. Dámy by si mali uvedomiť, že semišové topánky zapadajú prakticky do akéhokoľvek štýlu, nielenže sa hodia ku krátkym šatám, ale aj k nohaviciam. Dámy si môžu obuť aj dlhšie modely, ktoré sa končia uprostred stehien. Je dobré si uvedomiť, že čižmy nad kolená nemusia mať nutne vysoký podpätok. Topánky na plochej podrážke budú vyzerať skvele. Aké šaty môže predstaviteľka nežného pohlavia nosiť so šedými čižmami? Štylisti odporúčajú pletené rolákové krátke šaty, spolu so sivým károvaným kabátom. Celú štylizáciu je možné jednoducho doplniť štýlovými rukavicami, výraznou šatkou, ako aj malou kabelkou.


K čomu obuť semišové čižmy na kline?

Predstaviteľka nežného pohlavia určite vedia, že semišové čižmy na kline môžu byť skvelou alternatívou k topánkam na vyššom podpätku. Obuv je nielen a neobvykle pohodlná, ale dokáže aj udržať ženskú postavu vo veľmi stabilnej polohe. Topánky sú skvelým riešením pre dámy s atletickou postavou. Obuv sa naopak neodporúča pre veľmi štíhle ženy, pretože topánky ovládnu celú postavu. Okrem toho budú semišové topánky na kline perfektné ako doplnok k štylizácii v kombinácii: rifľová bunda, rozšírená sukňa a vlnený šál. Štylizáciu môžete bez problémov doplniť tesným rolákovým svetrom v čiernej farbe, ako aj kabelkou s kvetinovou aplikáciou.

pixel