Zapísať do zoznamu obľúbených

NAJLACNEJŠIE TENISKY NA JAR A LETO 2021

2021-05-11
NAJLACNEJŠIE TENISKY NA JAR A LETO 2021

KEĎ JE UŽ VONKU TEPLEJŠIE POČASIE, PRICHÁDZA ČAS, ABY SA V ŠATNÍKU OBJAVILI NAJMÓDNEJŠIE PLÁTENKY A SNEAKERSY V SEZÓNE JAR/LETO 2021! ČÍM SA RIADIŤ PRI VÝBERE TOPÁNOK, ABY BOLI NIELEN POHODLNÉ, ALE AJ MÓDNE A SÚČASNE ABY SI ICH MOHOL DOVOLIŤ KAŽDÝ? URČITE SI POZRITE NAŠE TIPY TENISIEK A ŠPORTOVÝCH TOPÁNOK DO 22 €!Lacné tenisky pre ženy


Tenisky a sneakersy sú rozhodne modelom športovej obuvi, ktorý sa hodí k väčšine outfitov. Vďaka ich univerzálnemu použitiu si ich môžete obuť na prechádzku, do kina, na rande či dokonca do kancelárie, ak nie je vyžadovaný konkrétny dress code. Preto nie je nič zvláštne, že tieto topánky každý zbožňuje. Pozrite si najlacnejšie plátenky na túto sezónu!6 najmódnejších modelov na nosenie v sezóne JAR/LETO do 22 €!

Najlacnejšie tenisky v klasickej bielej a čiernej

Biele alebo čierne dámske tenisky sú must have na jar a leto. Sú to vlastne topánky na zozname nevyhnutných modelov v šatníku každej ženy. Ideálne sa hodia ku kraťasom a môžete ich bez problémov nosoiť aj k saku. Ak sa však obávate bielej farby, w Shelovet.sk nájdete aj plátenky v iných farbách! Každý si príde na svoje.Najlacnejšie tenisky v klasickej čiernejČervené tenisky na leto

Na jar a v lete ide o to, aby sme svoj šatník spestrili farbami. Podľa nás nie je jednoduchší spôsob na spestrenie outfitu ako topánky módnej farby! Červené dámske tenisky sú rozhodne letným hitom, vďaka ktorému vyniknete v dave. Noste ich k šortkám, sukni alebo aj ku kvetinovým či červeným šatám.


Ružové vysoké tenisky

Odvážnym patrí svet, preto ak chcete nasledovať módu a pozvať jar do svojho šatníka, určite si zaobstarajte ružové vysoké tenisky. Vysoké topánky sú horúcim trendom, ktorý zbožňuje mnoho influenceriek.


Sneakersy na platforme

Ak nosíte sneakersy v roku 2021, tak len také, ktoré sú pohodlné a súčasne lacné. Preto bude pre Vás ťažšie nájsť pohodlnejšie a lbiele sneakersy na platforme z eko kože. To ej naše číslo jeden! Prečo? Sú nielen lacné, ale aj veľmi módne (ak ešte váhate, pozrite si pinterest a instagram). A navyše, pohodlná platforma Vám pridá niekoľko centimetrov a zoštíhli Vaše lýdka! Môžeme chcieť na jar ešte viac?Sneakersy na platforme
Béžové tenisky slip on

Zbožňujeme nosiť plátenky v kombinácii so sakom – ako na jar, tak aj v lete. Béžové tenisky slip on sú ideálnou voľbou na získanie výborného vzhľadu. Majú nielen ideálny tvar, ktorý sa hodí k úzkym džínsom a saku, ale sú aj cenovo prijateľné. Preto, ak ich zničíte ešte predtým ako sa začne leto, nezrujnutete svoj rozpočet, ak si kúpite nové!


Biele sneakersy s perličkami

A čo tak si „obliecť” športovú obuv s krásnymi perličkami? Nielen naše ruky, ale aj topánky môžu priťahovať pozornosť módnou bižutériou! Rozhodne dodajú branži sneakersov sviežosť, vďaka originálnej a kvalitnej obuvi za zlomok ceny. Avšak to, čo na začiatku pritiahlo našu pozornosť je to, ako môžu jednoduché a klasické topánky vyzerať skvele vďaka vysokej platforme. Model s perličkami si môžete obliecť k sukni, šatám, šortkám či dlhému saku. Vytvoria tiež pekný outfit s módnymi textilnými súpravami, crop topom a sukňou či nohavicami.Białe sneakersy z perełkamiLacné dámske tenisky? Rozhodne si pozrite našu bohatú ponuku! A pokiaľ sa aj naďalej neviete rozhodnúť, naša zákaznícka podpora Vám určite poradí, čo sa nosí v sezóne Jar/Leto 2021.

Zobraziť viac záznamov z Máj 2021
pixel