Zapísať do zoznamu obľúbených

Trendy

Aké topánky sa hodia ku kabátu?

Dámsky kabát sa stal módnou klasikou z určitého dôvodu. Tento typ vrchného oblečenia sa vracia každú sezónu a napriek svojmu nadčasovému strihu je vždy v súlade s modernými trendmi. Niet divu, že potrebuje módne doplnky. Premýšľate, ktoré topánky sa najlepšie hodia k vášmu kabátu? Všetko závisí od jeho štýlu a farebnosti. Čítajte ďalej a pozrite si nápady, ktoré vám pomôžu vytvoriť horúce duety na jeseň, zimu a skorú jar!

Prečítajte si viac
Topánky pro styling na Vianoce a Silvestra - 7 hot trendov z Instagramu!

Očarujúce, extravagantné alebo verné princípom klasickej elegancie - štýly na Vianoce a Silvestra 2022 budú veľmi rozmanité. Medzi top výbermi nebudú chýbať obľúbené flitre, nadčasové tvary a odvážne farby. Zaujíma vás, ktoré modely topánok s nimi budú najlepšie fungovať? 7 hot trendov z Instagramu, ktoré čakajú na to, aby ste ich objavili!

Prečítajte si viac
Topánky zdobené veľkou reťazou – horúci jarný trend!
Veľké reťaze sú módne! Je to nepochybne originálny, efektný ozdobný prvok na topánkach. Tento druh dekorácie priťahuje pohľady. Vďaka nemu sa aj obyčajné topánky prezentujú nevšedným spôsobom. Navyše, reťaz vyzerá luxusne. Pripomína návrhy najdôležitejších osôb v módnej branži. A čo tak si zaobstarať tento typ obuvi na jar?
Prečítajte si viac
Ako vyzerať doma módne?  Štýlové papuče

Aj v domácom prostredí môžeme vyzerať módne a cítiť sa ako dobre oblečená, štýlová žena, nezabúdajúc pri tom na pohodlie. Čoraz viac obľúbená práca v štýle home office nás učí, že pobyt doma automaticky neznamená vyťahané svetre a vychodené papuče. Práve naopak, v súčasnosti je veľmi vela možností ako sa o seba starať aj v takýchto podmienkach. Jedným z týchto doplnkov sú vkusné papuče.

Prečítajte si viac
Topánky k večerným šatám

V šatníku každej ženy by sa mal povinne nachádzať jeden pár topánok k večerným šatám. Tento druh obuvi sa hodí na svadbu, na silvestrovský ples alebo do opery. Tu je niekoľko tipov módnych topánok na vysokom podpätku, ako aj nízkych topánok k večerným šatám.

Prečítajte si viac
ČIŽMY S TRAKTORKOVOU PODRÁŽKOU

JEDNÝM Z TRENDOV TEJTO SEZÓNY SÚ MUŠKETIERKY NA PLATFORME, NAJELPŠIE S TRAKTORKOVOU PODRÁŽKOU. TENTO DRUH OBUVI JE NIELEN POHODLNÝ, ALE TAKISTO OPTICKY ZOŠTÍHĽUJE A PREDLŽUJE NOHY. SKVELE SA HODÍ AKO DOPLNOK K ŠATÁM ČI SUKNI, ALE V PRÍPADE ČIŽIEM S KLINOVÝM PODPÄTKOM SO ŠIRŠOU SÁROU – AJ K ÚZKYM NOHAVICIAM.

Prečítajte si viac
pixel