Zapísať do zoznamu obľúbených

Aké topánky sa hodia k letným šatám?

2022-08-02
Aké topánky sa hodia k letným šatám?
Aké dámske topánky by sa mali kombinovať s letnými šatami, aby ste vyzerali skvele a cítili sa pohodlne? Čo by ste mali zohľadniť pri zostavovaní svojho šatníka?

Letné vzdušné šaty sú jedným z najlepších prvkov šatníka na horúce dni. Sú ľahké, vzdušné a vyzerajú fantasticky. So šatami môžete ľahko zdôrazniť prednosti svojej postavy. Na trhu je veľa rôznych štýlov. Mnohé z nich sa dajú nosiť každý deň a zmenou doplnkov sa dajú premeniť na ležérny, športový alebo elegantný štýl. Klasické jednoduché šaty v kombinácii s teniskami budú vyzerať úplne inak ako s topánkami na vysokom podpätku. Výber topánok k letným šatám vám dáva veľa možností a umožňuje vám vytvoriť si vzhľad podľa vašich predstáv.


Ležérne topánky k letným šatám

Ak hľadáte ležérne topánky do práce (ak nie ste viazaní formálnym dress kódom), na prechádzku, do obchodu alebo na stretnutie s priateľmi, vyberte si predovšetkým pohodlné modely. Najlepšou voľbou sú dámske sandále s plochou podrážkou, malým podpätkom alebo malým podpätkom. Otvorená vrchná časť zabráni tomu, aby sa vaše nohy príliš prehriali a spotili. Dámske sandále s ľahkou konštrukciou sú nielen pohodlné, ale aj štýlové.
V lete sú skvelou voľbou dámske sandále v jasných farbách, pastelových aj výrazných odtieňoch. Koniec koncov, toto je ročné obdobie plné radosti a optimizmu. Vyberte si topánky vo svojich obľúbených farbách alebo dokonca viacfarebné a vzorované. A nezabudnite, že pravidlo o zladení topánok s kabelkou už dávno neplatí. Nebojte sa hrať s farbami, vytvárajte originálne kombinácie a vyberte si požadovaný vzhľad.
K ľahkým šatám sa hodia aj žabky. Máte radšej tradičné alebo žabky? Túto sezónu budú v móde žabky so širokým podpätkom. Na stránke shelovet.sk nájdete skutočné BESTSELLERY leta 2022. Nakupujte z pohodlia domova za dostupné ceny.


Čo by som mala zvážiť pri výbere topánok k letným šatám?

Hlavnými kritériami pri výbere sú pohodlie a osobný vkus. Módne trendy sa menia s každou sezónou a najdôležitejšie je, ako sa cítite. Oblečte sa tak, aby ste sa cítili dobre. Ak máte chuť obliecť si k letným šatám topánky na vysokom podpätku, nehanbite sa. Vyberte si kovbojské čižmy s otvorenou špičkou alebo čižmy s otvorenou špičkou. Tieto topánky sa veľmi dobre hodia k boho šatám, čo sú šaty s rozparkom v akejkoľvek dĺžke a zvyčajne v tlmených farbách.Aké topánky sa hodia k letným šatám?


Športové topánky k šatám

Dámska obuv na sezónu jar-leto je predovšetkým športová obuv, ktorá sa hodí k streetwear štýlu. Ak patríte k aktívnym ženám, ktoré trávia väčšinu dňa vonku, môžete sa rozhodnúť pre klasické trenčkoty alebo tenisky. Pohodlná športová obuv sa veľmi dobre hodí k šatám teplákového typu, ale nielen k nim. Pomocou tejto kombinácie môžete vytvoriť elegantný ležérny vzhľad, ktorý je vhodný na mnohé príležitosti a zároveň je neuveriteľne praktický. Ocenia ju najmä mladé mamičky, ktoré musia držať krok s bežiacim dieťaťom alebo navštevovať detské ihrisko, ako aj veľmi aktívne ženy, ktoré sa vždy ponáhľajú na tréning alebo na stretnutie po práci.
V týchto situáciách sú biele tenisky s hrubou podrážkou, červené tenisky alebo farebné tenisky nevyhnutnou súčasťou vášho šatníka, najmä ak podčiarkujú váš štýl a osobnosť.

Zobraziť viac záznamov z August 2022
pixel