Zapísať do zoznamu obľúbených

Topánky zdobené veľkou reťazou – horúci jarný trend!

2022-03-11
Topánky zdobené veľkou reťazou – horúci jarný trend!

Veľké reťaze sú módne! Je to nepochybne originálny, efektný ozdobný prvok na topánkach. Tento druh dekorácie priťahuje pohľady. Vďaka nemu sa aj obyčajné topánky prezentujú nevšedným spôsobom. Navyše, reťaz vyzerá luxusne. Pripomína návrhy najdôležitejších osôb v módnej branži. A čo tak si zaobstarať tento typ obuvi na jar?

K čomu nosiť topánky s reťazou?

Topánky s reťazamioživia klasický outfit. Ak ste si zvolili napríklad male čierne, a k nim si doladíte čižmy alebo čižmičky, doplnok v podobe reťaze bude vyzerať veľmi originálne. Je to výrazný ozdobný motív. Navyše sa tento doplnok skvele prezentuje s rockovým outfitom s ramoneskou alebo úzkymi nohavicami. Veľmi módna je kombinácia takýchto ťažkých topánok s reťazami a ľahkou sukňou alebo šatami s dĺžkou midi.Topánky zdobené veľkou reťazou


Čižmy s reťazou – dodávame klasike pikantný akcent

Čižmy s reťazou vyzerajú nielen originálne, ale predovšetkým – nie sú nudné. Veľmi dobre vyzerajú v kombinácii s čiernymi alebo hnedými topánkami. Módne sú najmä ťažké hrubé reťaze, ktoré priťahujú pohľady práve na členky. Tento typ obuvi vyzerá najlepšie na ženách so štíhlymi nohami, ktoré ich chcú zvýrazniť. Veľmi módne sú čižmy na hrubej, trapézovej podrážke s rovnou sárou. Takáto kombinácia sa najlepšie hodí ku kabátu, tiež oversize strihu. Čižmy s reťazou majú obyčajne širšiu sáru, čo im dodáva masívny vzhľad.


Kotníkové topánky s reťazou v rockovom štýle

Topánky siahajúce do kotníkov sa obyčajne kombinujú s jemnejšími reťazami. Tento druh obuvi sa dokonale hodí na jeseň alebo jar. Dajú sa nosiť napríklad s jednoduchými džínsami alebo jednofarebnými pančuchami. Šaty po kolená bez dodatočných ozdôb sú ideálnym doplnkom k takýmto topánkam s reťazou zlatej alebo striebornej farby. Tento druh topánok môžu byť aj trapery zaväzované vpredu alebo zapínané na boku na zips. A najdôležitejšie – dokonale ladia s každým rockovým alebo grunge outfitom.


Topánky zdobené veľkou reťazou


Sneakersy zdobené reťazou ? Zaujímavá kombinácia

Aj v prípade sneakersov samotná reťaz je natoľko výrazná, že je lepšie si vybrať jednofarebný model bez dodatočných ozdôb. Sneakersy s reťazami najlepšie vyzerajú v jednofarebnej verzii, čiernej alebo bielej. Ideálnou volbou sú nazúvané modely. Vtedy ich surový jednoduchý tvar je najviac viditeľný. Tento druh obuvi bude skvelou volbou pre milovníčky casual štýl, ktoré si cenia pohodlie a majú rady typicky športovú obuv. Zvyčajne je sára vyrobená z textilného materiálu, ktorý ideálne priľne k nohe. Hodia sa najmä na jar, sú ľahké a pohodlné.


Štýlové workery s reťazou ideálne k legínam

Workery sú topánky, ktoré samé o sebe pôsobia ťažkým dojmom. Preto ideálne vyzerajú s ľahkými vzdušnými šatami. V ich prípade bude ideálnym riešením pripnutie reťaze v zadnej časti topánky. Vďaka tomu je zvýraznený, a súčasne topánky nepôsobia dojmom nadbytočných kilogramov. Workery sú natoľko pohodlné a praktické vzhľadom na hrubšiu podrážku, že je možné ich použiť na mnohé príležitosti. S úzkymi nohavicami alebo dokonca legínami vhodnými na bežné nosenie.


Nasúvané topánky s reťazou

Nasúvané topánky skvele vyzerajú v kombinácii s reťazami, predovšetkým preto, že sú hladké a jednoliate. Vďaka tomu nemajú reťaze konkurenciu. Ich použitie preto nespôsobuje efekt prebytku. Pri tomto druhu obuvi sa používajú reťaze zlatej alebo striebornej farby, ale v odtieni sáry topánok.


Pozrite si najmódnejšie modely topánok s reťazami www.shelovet.sk

Zobraziť viac záznamov z Marec 2022
pixel