Zapísať do zoznamu obľúbených

Shelovet - prečo tak milujeme topánky?

2022-11-08
Shelovet - prečo tak milujeme topánky?
Známe príslovie hovorí: "Zarábajte peniaze tým, čo vás baví, a nebudete pracovať ani jeden deň." Podľa nášho tímu je toto tvrdenie stopercentne pravdivé: hoci sme v mnohom odlišní, spája nás láska k móde a štýlovej obuvi a vďaka našej spoločnej vášni začíname a končíme každý pracovný deň s úsmevom na tvári! Nahliadnite do zákulisia spoločnosti Shelovet a zistite, čo nás poháňa k plnému výkonu.
Topánky - viac ako súčasť šatníka

Určite poznáte aspoň jedného človeka, ktorý miluje kupovanie topánok a napriek tomu, že má rozsiahlu zbierku, nedokáže odmietnuť pridať do nej ďalšie páry - alebo ste možno jedným z nich? Ak áno, virtuálne si s vami ťapneme: šatníky našich členov tímu tiež praskajú vo švíkoch od novo nakúpených kusov a práca medzi širokým sortimentom obuvi a doplnkov je pre nás skutočnou zábavou.

Prečo tak veľmi milujeme topánky? Pravdepodobne žiadny prvok oblečenia neprispieva k jeho štýlu a celkovému dojmu tak výrazne ako práve obuv. Aj ten najjednoduchší outfit - malé čierne šaty, džínsy a tričko, klasický oblek - získa v kombinácii so správnou obuvou osobitý charakter. Je zábavné hrať sa so štýlom, najmä v dnešnej dobe, keď odvážne posúvame módne hranice a úspešne kombinujeme oblečenie a doplnky akoby z rôznych rozprávok.

Všetky uvedené šaty môžeme skombinovať s elegantnými lodičkami na podpätku, mokasínami mužského strihu alebo sneakersami na platforme; zakaždým budeme vyzerať inak - ale rovnako dobre! Oblečenie vyjadruje našu osobnosť a vkus, pomáha nám cítiť sa pohodlne vo vlastnej koži a získať sebavedomie - a pohodlné, pekné topánky sú tu najdôležitejšie: práve ony nám pomáhajú prekonať každý aktívny deň ľahkým krokom, zdvihnúť hlavu vyššie a narovnať chrbát.

Shelovet - prečo tak milujeme topánky?

Shelovet, alebo práca a vášeň

Každý nový nákup nás poteší, preto sme veľmi radi, že sa oň môžeme podeliť aj s vami! Chápeme, že nový pár topánok je viac ako len ďalší kus do zbierky. U nás si kúpite topánky na podpätku, ktoré doplnia vaše outfity na veľké výlety; žabky a sandále na vysnívanú dovolenku; čižmy, ktoré vás prevedú jeseňou a zimou s teplými a suchými nohami. Nové topánky spoľahlivo zlepšujú náladu a uľahčujú každodenný život.


Snažíme sa čo najlepšie splniť očakávania každého z vás, a preto dbáme na čo najširší sortiment, pozorne sledujeme trendy a priebežne dopĺňame obchod o kompatibilné produkty. Každej klientke sa snažíme poradiť modelom, ktorý je šitý na mieru jej potrebám: sme k dispozícii online, telefonicky a na sociálnych sieťach, počúvame vaše pripomienky a snažíme sa vyriešiť všetky problémy.


Shelovet - prečo tak milujeme topánky?

Deň zo života Shelovet

Zatiaľ čo mnohí z vás ešte spia alebo lenivo vypínajú budík, naše logistické oddelenie a sklad už pulzujú aktivitou. Štartujeme o piatej ráno, aby pripraviť vaše objednávky zadané v ranných hodinách na odoslanie - zásielky vám odchádzajú do 24 hodín od potvrdenia transakcie, takže každá minúta je pre nás veľmi dôležitá. Čas plynie rýchlo - pred ôsmou hodinou sa stretávame na rannej káve, ktorá nám dodáva energiu na ďalšie hodiny práce.

Presne o ôsmej hodine otvárame kanceláriu služieb zákazníkom a začneme prijímať vaše hovory. Poradíme vám s výberom správneho modelu a veľkosti obuvi, budeme vás informovať o dostupnosti a stave objednávok a sprostredkujeme vám kontakt s kuriérskymi spoločnosťami a platobnými bránami. Dokonale vieme, že vždy môže dôjsť k nejakému omylu. Vaša zásielka išla smerom, ktorý poznáte len vy, a váš počítač sa rozhodol zrútiť práve v okamihu, keď ste autorizovali prevod? Sme na to pripravení a pomôžeme vám účinne sa vysporiadať s každou neočakávanou prekážkou.

Najneskôr prácu začína- ale aj najneskôr končí! - oddelenie marketingu a propagácie. Tu sa rodia nápady na ďalšie akcie, súťaže a zľavové kódy, aby sa okruh našich zákazníčok neustále rozširoval a aby ste si mohli uloviť topánky svojich snov za ešte výhodnejšiu cenu. Otvorenosť, kreativita a odhodlanie nám pomáhajú pripraviť ponuky, ktoré by sme sami radi využili - pretože nie je nič lepšie ako úspešné nakupovanie bez toho, aby ste príliš prečerpali svoj rozpočet!

Shelovet - prečo tak milujeme topánky?

Zákazník je na prvom mieste

Robíme to, čo nás baví, a snažíme sa to robiť čo najlepšie. Vaša pozitívna spätná väzba, srdečné správy a neustále návštevy v obchode sú pre nás najväčšou odmenou a motiváciou pokračovať. Ďakujeme vám za vašu prítomnosť a podporu: dúfame, že naša pozitívna energia sa bude čo najdlhšie premietať do vašej spokojnosti z nákupov.

Shelovet - prečo tak milujeme topánky?
Zobraziť viac záznamov z November 2022
pixel