Zapísať do zoznamu obľúbených

Topánky pro styling na Vianoce a Silvestra - 7 hot trendov z Instagramu!

2022-11-17
Topánky pro styling na Vianoce a Silvestra - 7 hot trendov z Instagramu!
Chcete počas Vianoc a Nového roka predovšetkým zažiariť? Vyberte si trendy inšpirované hviezdami! V top stylizaciách sa používajú trblietavé flitre, nadčasové strihy, rôzne textúry a energizujúce farby. Aká obuv vám pomôže dosiahnuť dokonalý vzhľad? TOP 7 trendov z Instagramu je neoceniteľným zdrojom inšpirácie. Objavte ich skôr, ako sa začne vianočné šialenstvo.


Topánky, ktoré kraľujú Instagramu. TOP 7 modelov na Vianoce a Silvestra

Instagram je takmer nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie, vrátane tej módnej. Obrovské množstvo nápadov pre jednoduché a zložitejšie štýly však môže byť ohromujúce. Aby sme vám uľahčili tohtoročné vianočné prípravy, vybrali sme pre vás TOP 7 najaktuálnejších trendov v obuvi, ktoré sú ideálne pre nadchádzajúcu sezónu. Prečo sme stavili na topánky? Pretože sú povestnou čerešničkou na torte v štýle. Najmä ak hovoríme o modeloch určených na nahradenie mäkkých papúč.

1. Klasika nadovšetko: čierne dámske lodičky

Klasické a nadčasové, môžu hrať hlavnú úlohu v štýle. Čierne dámske lodičky sú modelom, ktorý sa (z dobrého dôvodu!) vracia sezónu čo sezónu a zakaždým nás prekvapí rôznymi formami a povrchovými úpravami. Zaujímavou voľbou na Štedrý deň a Vianoce sú topánky s jednoduchým, mierne asketickým dizajnom, vrátane čiernych semišových lodičiek, zatiaľ čo na silvestrovské šialenstvo sa hodia odvážnejšie návrhy. Vrcholom ponuky sú modely na ihličkovom podpätku (s extra otvorenou špičkou!), z lakovanej kože a bohato zdobené zaujímavými aplikáciami.

Dámske lodičky Shelovet na podpätku

2. Energetický celkový vzhľad: topánky v odvážnych farbách

Stavíte tento rok na farby, ktoré dodávajú energiu? Total look je fantastický nápad nielen na rodinné oslavy. V dámskom kostýme v horúcej fuksiovej farbe môžete rovnako dokonale vyzerať aj na tanečnom parkete. Dobrou voľbou do takéhoto súboru by mohli byť lodičky v rovnakom odtieni, najlepšie s bohatou aplikáciou. Pokiaľ ide o módu, nie ste až taká odvážna? Zvoľte klasickejšie kombinácie a vyberte si metalizované materiály. Strieborná alebo zlatá farba sa dobre hodí k nálade poslednej noci v roku.

Dámske zlaté semišové lodičky s odhalenými prstami Shelovet

3. Ženský a odvážny štýl: červené dámske lodičky

Červená farba sa nesporne spája s obdobím Vianoc a Nového roka - preto nie je prekvapením, že tento trend je stále aktuálny! Pri vianočnom a silvestrovskom stylingu sa môžete rozhodnúť pre akcent v líčení (napr. červené pery alebo nechty) alebo stylingu. Po vzore influenceriek by ste už teraz mali hľadať dokonalý pár červených dámskych lodičiek. O to viac, že v ponuke dobrých internetových obchodov s obuvou sa popri klasike čoraz častejšie objavujú aj módne ihličkové topánky, ktoré dokonale kombinujú obľúbený strih s najmodernejšími trendmi sezóny vrátane výrazných aplikácií.

Elegantné lodičky na podpätku

4. Minimalizmus s vkusom: zdobené lodičky pre ženy

Minimalistický štýl má rád prekvapivé riešenia - preto môže byť skvelým nápadom zaradiť do svojho súboru lodičky so zaujímavými ozdobami. Jednofarebné topánky s aplikáciou sú fantastickou voľbou pre ženy, ktoré nemajú rady šperky. Takéto topánky vyzerajú krásne vo vianočných a silvestrovských súpravách, ktoré sú doplnené aj lesklými látkami. Vďaka širokej škále ozdôb sa môžete rozhodnúť pre lodičky na nízkom podpätku alebo vysoké podpätky, ktoré sú zdobené klasickými prackami, módnymi reťazami a retiazkami, mašľami alebo umelými drahokamami.

Dámske lodičky Shelovet na nízkom podpätku

5. Jednoduché formy, jednoduché riešenia: béžové dámske lodičky

Spoliehate sa na jednoduché strihy? Nevyhýbajte sa jednoduchým riešeniam. Béžové dámske lodičkysa ukážu ako zaujímavý doplnok k štylizáciám, ktoré (zdanlivo!) nerobia rozruch. Bude dobrou voľbou, najmä ak sa rozhodnete pre súpravy v jasných a pastelových farbách, ale nie je to žiadna výnimka. Béžové ihličkové topánky vyzerajú rovnako nápadne s tmavými odtieňmi tmavomodrej, fľaškovo zelenej, fialovej a bordovej.

Dámske béžové lodičky na vysokom podpätku Shelovet

6. Súpravy v akomkoľvek štýle: dámske ihličkové topánky

Stále si nie ste istí, aký štýl si obliecť na tohtoročný Štedrý večer, nemáte nápady na vianočný styling a... stále hľadáte inšpiráciu vhodnú na Silvestra? Prelomte stereotypy a začnite prípravy s... topánkami! Výberom dámskych topánok na podpätku v nadčasovej farbe si môžete byť istá, že ich budete nosiť - bez ohľadu na to, čo si nakoniec vyberiete.

Dámské lodičky na vysokém podpatku Shelovet černé

7. Vianočné pohodlie: dámska športová obuv

Strávite Vianoce a Silvestra v pohode? Ukážte to vo svojom štýle a siahnite po dámskej športovej obuvi vo veľkom štýle. Tenisky môžu byť zaujímavou voľbou - pretože sa hodia (doslova!) ku všetkému! Je to skvelá voľba pre ženy, ktoré oceňujú minimalizmus, majú rady svoj štýl a dokážu ho prispôsobiť príležitosti.

Biele dámske tenisky s vysokým zvrškom Shelovet
Zobraziť viac záznamov z November 2022
pixel