Zapísať do zoznamu obľúbených

TRENDY 2021: DOMÁCA OBUV NA VRCHOLE

2021-02-01
TRENDY 2021: DOMÁCA OBUV NA VRCHOLE

PREMÝŠĽATE, AKÉ TOPÁNKY BUDÚ MÓDNE V NASLEDUJÚCOM OBDOBÍ? ODPOVEĎ NA TÚTO OTÁZKU VÁS URČITE PREKVAPÍ. NIEKTORÉ Z NÁS RADY ZAHODIA NEPOHODLNÉ LODIČKY A PRENESÚ SA DO POHODLNEJ DOMÁCEJ OBUVI. A KONKRÉTNE DO OBUVI INŠPIROVANEJ DOMÁCIMI PAPUČAMI.

Máte rady domáce leňošenie v pohodlných teplých papučiach pri práci na diaľku z domu? Potom vás tento trend obuvi roku 2021 určite dobre naladí.

Trend 2021: zamerané do domácu obuv

Veľa z nás strávilo rok 2020 doma. Niektoré majú povinnú dovolenku, iné pracujú na diaľku pred počítačmi. Tento nový domáci životný štýl ovplyvnil náš spôsob obliekania. Rýchlo sa posunul od formálnych vysokých podpätkov, lodičiek a hrubých podrážok k praktickejšej obuvi, ktorá funguje doma aj vonku. Trend, ktorý môžeme úspešne nazvať domácou obuvou, sa rýchlo dostal za hranice našich domovov. Pohodlné nazúvacie topánky inšpirované domácimi šľapkami, papučami a inými štýlmi domácej obuvi sa stali inšpiráciou pre módnych návrhárov a už sa objavili na módnych mólach.


módna v roku 2021


Módne topánky, čiže... papuče? Áno!

Predstavujeme vám niekoľko horúcich trendov, ktoré určite dominujú v prvej polovici roka a sú praktické aj štýlové. Na tomto zozname nenájdete žiadne vysoké podpätky, sandále na vysokom podpätku alebo čižmy po kolená - iba zopár mimoriadne pohodlných návrhov na jarné a letné dni, v ktorých môžete chodiť po dome, ale aj na ulici.módna v roku 2021

Spoznajte štýly obuvi, ktorá bude módna v roku 2021.


Sandále s tenkými remienkami

V tomto roku najobľúbenejšia letná obuv, teda sandále, získa vďaka tenkým remienkom jemný vzhľad. Remienky v sandáloch budú v mnohých zložitých variantoch a vzoroch. Bez ohľadu na to, aký štýl sandálov nosíte, pred letnou sezónou sa musíte postarať o vzhľad prstov a nechtov na nohách - budú na očiach!


czarne szpilki


Žabky

Umiestnenie žabiek v tomto zozname vás určite neprekvapí. Tento strih šľapiek sa už niekoľko sezón úspešne šplhá po rebríčku najmódnejšej letnej obuvi. Zatiaľ čo v predchádzajúcom roku boli žabky navrhnuté v smere elegancie a pôvabu v tejto sezóne sa uprednostňuje pohodlie a športový štýl. Určite hrubšie podrážky a pohodlie - to je teraz populárne.


Dreváky

Dreváky sa vracajú na móla. Jedná sa o pohodlnú obuv jednoduchého, ale mimoriadne efektného strihu. Ak ešte nemáte v skrini žiadny pár, určite si zaobstarajte prvý. V tejto sezóne sa tento typ obuvi objavil v kolekciách mnohých návrhárov. Prechádzky v drevákoch budú hot!


Flatformy

Flatformy sú obuvou na hrubej, úplne plochej podrážke. Tým sa líšia od populárnych topánok na platforme, ktoré majú zvyčajne klinový tvar. Sandále na flatforme budú určite jedným z hitov tohto roku - sú pohodlné na nosenie, pridávajú niekoľko centimetrov a vyzerajú dobre s veľkým množstvom oblečenia. Od šiat až po široké nohavice, naozaj neexistuje žiadny odev, ku ktorému tieto topánky nebudú sedieť.módna v roku 2021

Zobraziť viac záznamov z Február 2021
pixel