Zapísať do zoznamu obľúbených

TOPÁNKY NA SILVESTER – MÓDNE TOPÁNKY NA KAŽDÝ DRUH ZÁBAVY

2020-12-21
TOPÁNKY NA SILVESTER – MÓDNE TOPÁNKY NA KAŽDÝ DRUH ZÁBAVY

TOHTOROČNÁ PANDÉMIA MNOHÝM OSOBÁM ZMENILA PLÁNY. ALE TO VÔBEC NEZNAMENÁ, ŽE SILVESTER STRÁVENÝ DOMA ALEBO V MENŠEJ SKUPINKE NAJBLIŽŠÍCH PRIATEĽOV NEMÔŽE BYŤ PRÍJEMNÝ. PRETO JE DOBRÉ POROZMÝŠĽAŤ, AKÉ TOPÁNKY SI VYBRAŤ K SVOJMU OBLEČENIU, ABY BOLA ŠTYLIZÁCIA KOMPLETNÁ.

Aké topánky na Silvester?

Silvester je určite večernou príležitosťou a preto sa hodia k nemu večerné elegantné topánky. Pre ženy milujúce klasiku sú najlepšie lodičky na Silvester. Hladké topánky v čiernej, červenej alebo nude farbe sa hodia k väčšine outfitov. Čo viac, jednoliate silvestrovské topánky vedia veľmi vhodne vyrovnať výraznú hornú časť, napríklad flitrované oblečenie. Hodia sa k hladkým pančuchám a aj zoštíhľujú lýtka. Lodičky ako topánky na Silvester je možné zabaliť aj do kabelky. Veľa žien premýšľa, aké topánky si vybrať k čiernym šatám na Silvester. Je možné vsadiť na čierny total look, ktorý je vždy elegantný a hodí sa na večernú párty. Dobrým nápadom je aj napríklad výrazná bižutéria. Iným nápadom je výber kontrastnej obuvi napríklad karmínovočervenej. Vďaka tomu pritiahnete pozornosť k nohám. Ak si k tomu oblečiete výraznejšie pančuchy, napríklad kabaretky, efekt bude úžasný.


czarne szpilki


Aké topánky na Silvester doma?

To, že čas na prelomu roku sa trávi doma ešte neznamená, že nestojí za to sa na túto príležitosť pekne obliecť. Topánky na domáci Silvester by mali byť predovšetkým pohodlné, tak aby ste nezničili parkety či koberec. V priebehu domáceho Silvestra sa častejšie sedí. Dobrý výberom budú lodičky na stĺpikovom podpätku. Týmto spôsobom si nezničíte podlahu a ani vám nebude veľmi teplo, ale zároveň vaša kreácia bude elegantná.

Ak viete, že Silvester doma bude skôr voľný, pohodový, vyberte si sneakersy. Takéto športové topánky vyzerajú dokonale v spojení napr. s tylovou sukňou alebo dámskym kostýmom vo výraznej farbe.

Máte chuť na silvestrovské leňošenie? Dokonca aj v prípade takéhoto Silvestra je možné dobre vyzerať, keď si obujete dámske papuče. S kožušinkou alebo so zábavnými vzormi – postavte na domácu zábavu.


Aké topánky na Silvester v horách?

Plánujte koniec roku stráviť na horách? Postarajte sa predovšetkým o bezpečnosť na zľadovatených skalách a vyberte si traperky. Tento druh obuvi je výborný ako časť silvestrovskej štylizácie. Ak však hľadáte niečo výrazné, vhodné na Silvester v horách, workery s cvokmi by sa vám mohli páčiť. Sú pevné a pohodlné, neboja sa snehu a zároveň dodajú štylizácii rockovú bodku a sú úžasné ako silvestrovské topánky.wygodneszpilki

Aké topánky na silvestrovský bál?

Silvester vo forme bálu? Pri takom Silvestri tiež by mali topánky sedieť k okolnostiam. Samozrejme základným výberom v takomto prípade sú lodičky. Klasické a jednoduché budú najlepšie sedieť do kreácií na takúto príležitosť. Silvester vo forme bálu vyžaduje dlhé šaty. To však neznamená, že oblečenie musí byť nudné. Stačí si vybrať zlaté sandále na stĺpikovom podpätku pre jeho obmenu. Zároveň sú takéto topánky pohodlné z dôvodu pevného podpätku. Lodičky open toe z odkrytou špičkou na niečo nižšom podpätku sú tiež univerzálnym výberom topánok na Silvester. Pamätajte ale, že k tomuto typu topánok sa už neobliekajú pančuchy. Vyberte si radšej pohodlné pančuchy v spreji, ktoré dodajú lesk vašim nohám.

Zobraziť viac záznamov z December 2020
pixel