Zapísať do zoznamu obľúbených

AKÉ TOPÁNKY K RÔZNYM DRUHOM DŽÍNSOV?

2021-08-20
AKÉ TOPÁNKY K RÔZNYM DRUHOM DŽÍNSOV?

KAŽDÁ Z NÁS MÁ SVOJE OBĽÚBENÉ DŽÍNSY– V KTORÝCH SA CÍTI A VYZERÁ FANTASTICKY. TAKÉTO DŽÍNSY BY STE NAJRADŠEJ NOSILI PRI KAŽDEJ PRÍLEŽITOSTI. MUSÍTE SI K NIM LEN VYBRAŤ TIE SPRÁVNE TOPÁNKY.


Od svojho vzniku sa džínsy stali senzáciou po celom svete. V súčasnosti sú dostupné v mnohých farbách, štýloch a dĺžkach. Z tohto dôvodu si každá z nás môže zvoliť štýl nohavíc, v ktorých sa bude cítiť najlepšie - úzke a priliehajúce k telu, rovné cigaretky, nohavice s vysokým pásom (mama jeans) alebo populárne „zvony“ rozširujúce sa smerom nadol. Fanúšičky uvoľneného a mládežníckeho štýlu určite siahnu po boyfriend džínsoch, vyšúchaných alebo roztrhaných džínsoch. Akú obuv zvoliť k rôznym modelom džínsov, aby ste vyzerali dobre a cítili sa módne? Predstavujeme vám naše tipy.

Aké topánky k dámskym džínsom?

Aké topánky k džínsom? Samozrejme, v prvom rade každému z nás napadnú obľúbené sneakersy. V skutočnosti nám džínsy poskytujú oveľa viac možností. S celou svojou rozmanitosťou sú to veľmi univerzálne nohavice, ktoré je možné kombinovať s mnohými druhmi obuvi. Pri výbere topánok k dámskym džínsom veľa samozrejme závisí od príležitosti a štýlu nohavíc. K športovému outfitu si oblečieme iné topánky, iné, keď ideme na menej oficiálne stretnutie s klientom alebo jednoducho do práce v kancelárii. Niektoré topánky sa nebudú hodiť k nohaviciam širokého strihu. Sú aj také, ktoré budú zle vyzerať s boyfriendami.

Aké topánky k dámskym džínsom typu skinny?

Úzke džínsy priliehajúce k telu poskytujú veľa kombinácií. S týmto strihom nohavíc sa dá v skutočnosti kombinovať každá topánka, ale (ako to býva zvykom) treba prihliadať na detaily. Obrovskú úlohu zohrávajú doplnky a to, čo máme na sebe„hore“. V džínsoch typu skinny budeme vyzerať skvele nielen na športovo so sneakersami. V kombinácii s vysokými podpätkami a sandálmi vytvoríte sexi a veľmi ženský outfit.


AKÉ TOPÁNKY K RÔZNYM DRUHOM DŽÍNSOV?
grafika: K džínsom typu skinny sa ideálne hodia biele sneakersy. Ideálna kombinácia na bežný deň: do školy aj do práce.

K džínsom typu“skinny" si obujte:
Lodičky, sneakersy, sandále na vysokom podpätku, baletky, traperky, mokasíny a v zimnej sezóne : poltopánky a čižmy nad kolená.

Aké topánky k džínsom rozšíreného strihu?

Flared jeans (v preklade zvonové džínsy) je strih, ktorý sa nám spája so 70. rokmi. Všetky topánky na podpätkoch sa budú perfektne hodiť k zvonovým nohaviciam. Tento typ kombinácie má jednu veľkú výhodu - predlžuje nohy. Ak preferujete pohodlie a slobodu, k roztrhaným zvonovým džínsom je fajn si obliecť tričko, bomberu a tenisky. V elegantnejšej verzii môžu byť čierne džínsy kombinované so sandálmi na vysokom podpätku alebo topánkami na platforme a doplnené elegantnou večernou blúzkou.

K džínsom typu“zvony" si obujte:
Lodičky, vysoké či nízke sandále, lodičky na stĺpiku, dreváky, klinové topánky, plátenky či tenisky a v jesennej a zimnej sezóne tiež čižmy na stĺpiku či úzkom podpätku a poltopánky (samozrejme schované pod nohavicami).

Aké topánky k džínsom typu boyfriend?

Roztrhané a vyšúchané džínsy typu boyfriend sú dokonalým doplnkom mladistvého a mestského štýlu. Ich výhodou je nepochybne pohodlie a ľahkosť nosenia. Stojí však za zmienku, že nejde o strih, ktorý by mohol nosiť každý a nie všetky topánky sa k nemu budú dokonale hodiť. Vyhrnuté nohavice nohy skracujú, a preto boyfriendy vyzerajú najlepšie v kombinácii s topánkami na vysokom podpätku. Ak chcete svojmu outfitu dodať ženskosť, zvoľte sandále na vysokom podpätku alebo lodičky. V ležérnej verzii si k nim jednoducho obujte jednoduché biele tenisky. Nohavice sa tiež skvele hodia pre štýl grunge. Všetko, čo potrebujete, sú džínsy typu boyfriend priateľky s trapermi a kožená bunda na pletený sveter, aby ste dosiahli očarujúci víkendový look.


Aké topánky k džínsom typu cigaretky?

Tento dizajn džínsov má mierne rozšírený strih, ale nie tak ako zvony alebo džínsy typu bootcut. Džínsy rovného strihu vyzerajú dobre v kombinácii s mnohými štýlmi topánok. Najlepšie je obliecť si k nim: nízke čižmy, sneakersy, kovbojky, všetky druhy topánok na vysokom podpätku (zaväzovacie sandále na vysokom podpätku).

AKÉ TOPÁNKY K RÔZNYM DRUHOM DŽÍNSOV?
Aké topánky k džínsom typu mom?


Džínsy Mom sú modelom, ktorý bol populárny najmä v 80. a 90. rokoch. Dámske džínsy s vysokým pásom boli nie tak dávno znakom gýču, ale teraz sa vracajú späť. Tento typ nohavíc by sa určite nemal nosiť k topánkam, ku ktorým je potrebné nohavice vyhrnúť, napríklad k čižmám alebo čižmám po kolená. S týmto typom nohavíc budú dobre vyzerať všetky druhy topánok na podpätku, rovnako ako baletné topánky. V športovej verzii budú vyzerať skvele v kombinácii so športovou obuvou a teniskami.


K džínsom typu mom si obujte:
Zaväzovacie sandále, lodičky, laofersy, športové topánky a sneakersy.


Aké topánky k džínsom typu bootcut?

O tom si prečítate v článku: AKÉ TOPÁNKY SA HODIA K DŽÍNSOM BOOTCUT?

Zobraziť viac záznamov z August 2021
pixel