Zapísať do zoznamu obľúbených

AKÉ TOPÁNKY SA HODIA K DŽÍNSOM BOOTCUT?

2021-02-25
AKÉ TOPÁNKY SA HODIA K DŽÍNSOM BOOTCUT?

EŠTE NEDÁVNO JEDINÝM MÓDNYM DRUHOM ŽENSKÝCH DŽÍNSOV BOLI RÚRKY. NAŠŤASTIE SA TO UŽ ZMENILO A JE VIAC MOŽNOSTÍ.
JEDNOU Z NICH SÚ BOOTCUT JEANS. KTORÉ TOPÁNKY SA NAJLEPŠIE HODIA K TÝMTO NOHAVICIAM?


S čím jeansy bootcut?

Nohavice typu bootcut majú mierne rozšírenú spodnú časť nohavíc do tvaru zvona, ale nie sú tak široké ako typické zvony.
Tieto nohavice sú vypasované v hornej časti, ale od kolien dole sa mierne rozširujú. Pri nohách sú natoľko široké, že zakryjú topánky.
AKÉ TOPÁNKY SA HODIA K DŽÍNSOM BOOTCUT?

Pre koho sú jeansy bootcut?

Ak ste drobná, vyberte si nohavice s kratším švom. Vnútorný šev, čiže dĺžka od vnútornej strany stehna smerom dole, je dôležitá pre bootcut džínsy, najmä pre ľudí, ktorí sú nižší. Nechcete, aby vnútorná dĺžka nohavíc bola príliš dlhá, pretože rifle budú príliš dlhé a bude potrebné ich ohrnutie, aby sedeli dobre s topánkami a to nevyzerá dobre. Namiesto toho zvoľte vnútorný šev, ktorý je určený pre nižšie osoby, väčšinou dĺžka asi 74 až 76 cm. Ak plánujete nosiť podpätky, vyberte si nohavice s dlhším švom. Džínsy typu bootcut sú väčšinou určené k topánkam na vysokom podpätku. Postarajte sa o pekný, dlhý a štíhly vzhľad zakúpením džínsov bootcut s vnútorným švom, ktorý je o 2,5–5 cm dlhší ako bežný vnútorný šev.


Ako vybrať jeansy bootcut k postave?

Jediným spôsobom, ako sa ubezpečiť, že rifle sedia správne, je vyskúšať ich v obchode pred kúpou. Prejdite sa v nich, sadnite si alebo sa zohnite, aby ste zistili, ako sedia. Vnútorný šev by vám mal dobre sedieť a línia pásu by nemala byť príliš tesná.AKÉ TOPÁNKY SA HODIA K DŽÍNSOM BOOTCUT?

Ak kupujete džínsy radšej online, pred nákupom si pozorne prečítajte rozmery džínsov. Zmerajte vnútorný šev a pás pomocou metra, aby ste sa uistili, že vám nohavice dobre sadnú.

Vyberte si tmavšiu džínsovinu pre elegantnejší vzhľad. Tmavé bootcut džínsy vyzerajú skvele s elegantným topom alebo blúzkou na večerné stretnutia. Môžu sa tiež nosiť ako súčasť bežného obchodného oblečenia spolu so sakom, ak vaša kancelária umožňuje tento typ nohavíc.


Aké topánky sa hodia k jeansom bootcut?

Ploché topánky väčšinou nevyzerajú dobre v kombinácii s bootcut džínsami, ibaže rozšírenie v dolnej časti nie je veľmi veľké. Ak je zvon užší a ste vysoká, môžete si pokojne obuť ploché topánky aj v tejto kombinácii. Potom si zvoľte skôr ploché sandále s ostrými špičkami, ploché lodičky, balerínky alebo ozdobné šľapky.


Topánky na kline

Kliny sú pre tento typ nohavíc pravdepodobne najlepším typom obuvi. Ak kupujete džínsy typu bootcut, kúpte si dlhšiu veľkosť. Vďaka tomu lem džínsov nezostane nad klinovým podpätkom. Nohavice by sa zároveň nemali dotýkať zeme. Môžete sa rozhodnúť pre kvetinové alebo zdobené kliny a získate tak žiarivý efekt a vzhľad hippie.

Dámske čižmičky s ostrou špičkou

Čižmičky sú ďalším štýlom obuvi, ktorý sa hodí pre spojenie s bootcut. V kombinácii s bielym tričkom, zavinovacím svetrom a kovbojským klobúkom môžu vytvoriť výnimočnú štylizáciu. Najdôležitejším tipom pri nosení členkových topánok s bootcut džínsami je udržať lem džínsov jeden palec nad zemou bez toho, aby ste sa dotýkali zeme. Nezabudnite tiež namiesto okrúhlej špičky zvoliť topánky s ostrou špičkou v kovbojskom štýle.
AKÉ TOPÁNKY SA HODIA K DŽÍNSOM BOOTCUT?

Dámske lodičkyLodičky sú obľúbenou a najuniverzálnejšou voľbou obuvi takmer pre všetky ženy. Lodičky s špicatou špičkou alebo okrúhlou špičkou môžete skombinovať aj s bootcut džínsami. Pamätajte, že čím vyšší podpätok, tým lepšie sa hodia k takýmto nohaviciam. Vďaka lodičkám na vysokých podpätkoch budete vyzerať vyššie. Touto kombináciou môžete opticky zoštíhliť svoju postavu.

Sandále na podpätku

Sandále sú tiež jedným z najobľúbenejších štýlov obuvi pre kombináciu s bootcut džínsami. Sandále umožňujú veľkú všestrannosť, pretože majú otvorené prsty a nízku výšku podpätku. Môžete si vybrať zo širokej ponuky sandálov, takmer všetky vyzerajú dobre s bootcut džínsami. Ale samozrejme, čím sú sandále vyššie, tým lepšie vyzerajú.

Zobraziť viac záznamov z Február 2021
pixel