Zapísať do zoznamu obľúbených

Topánky v najmódnejšej farbe roku 2020? Iba Classic Blue podľa PANTONE

2020-02-15
Topánky v najmódnejšej farbe roku 2020? Iba Classic Blue podľa PANTONE

V roku 2020 - podľa firmy PANTONE - bude v móde a dizajne interiéru vládnuť modrá v klasickej verzii. Je čas pridať do šatníka tmavomodrú obuv!


Zamerajte sa na klasickú modrú

Každý rok si firma PANTONE vyberie zo vzorkovnice farbu, ktorá najlepšie vyhovuje súčasným trendom v móde a interiérovom dizajne. Ak ste očakávali pastelové farby, nedávno módnu fľaškovú zeleň alebo oranžovú, môžete byť trochu sklamaní. Tentoraz sa špecialisti spoločnosti PANTONE postavili proti trendom a rozhodli sa, že v novom roku sa oplatí staviť na PANTONE 19-4052 Classic Blue, teda klasickú tmavú modrú.PANTONE 19-4052 Classic Blue

Prečo práve táto farba? Leatrice Eiseman, Leatrice Eiseman, riaditeľ Inštitútu farieb Pantone, vysvetľuje, že táto farba je „silný a spoľahlivý odtieň, na ktorý sa môžeme vždy spoľahnúť. Classic Blue nás povzbudzuje, aby sme sa pozerali nad rámec toho, čo je zrejmé, aby sme rozšírili naše myslenie a rozšírili naše obzory“.


Je ťažké s ňou nesúhlasiť. Classic Blue je bezpochyby odtieň, ktorý nechýba vo vznešenej elegancii. Táto farba, ktorá má na nás relaxačný a upokojujúci účinok, pripomína nám farbu oblohy za súmraku. Pripomína potrebu bezpečnosti a spoľahlivého a stabilného základu.


Táto voľba sa nám veľmi páči. Klasická modrá v móde ukazuje nezvyčajný vkus a eleganciu. Najdôležitejšie je to, že tmavomodrá harmonizuje dokonale s mnohými inými farbami. Najviac evidentná farba, ktorá dokonale ladí s klasickou modrou, je čierna. Je však potrebné pripustiť, že táto kombinácia, aj keď je bezpečná, je tiež dosť monotónna. Oveľa lepšie farba roku vyzerá so svetlými odtieňmi, v tom samozrejme s bielou a pastelovými farbami. Tá posledná kombinácia, aj keď celkom nenápadná, poskytuje vynikajúci vizuálny efekt v štylizácii.S ČÍM SPÁJAŤ TOPÁNKY V MODREJ FARBE (PANTONE 19-4052 CLASSIC BLUE)? TOTO SÚ NAŠE PONUKY.


Klasická modrá + biela

Nadčasová klasika. Biela v spojení s modrou vyzerá veľmi dobre. Táto kombinácia sa najčastejšie objavuje v letnom námorníckom štýle... v slávnostných rovnošatách na začiatku školského roku.

Klasická modrá + biela

Klasická modrá + pastelová ružová

Jemné a zároveň elegantné spojenie. Pastelové odtiene ružovej vyrovnávajú hĺbku modrej, čo dáva zaskakujúcu a zaujímavú kombináciu. Príklad? Modré topánky s ružovými šatami..

Klasická modrá + pastelová ružová

Klasická modrá + oranžová/žltá

Veľmi energická a zároveň odvážna kombinácia. Ideálna najmä na teplé letné dni. Modré sandále a žlté šaty? Prečo nie!

Klasická modrá + červená

Nasledujúce spojenie pre odvážne ženy. Klasická modrá v spojení s červenou je kombináciou, okolo ktorej nie je možné prejsť bez povšimnutia.

Klasická modrá + sivá

Sivá farba v tomto duete je neutralizujúcim elementom. V spojení s modrou sa štylizácia stáva menej "chladnou". Je to konzervatívne, ale súčasne veľmi klasické spojenie, ktoré sa hodí na každý deň ako aj do práce. Modré topánky topánky a sivá sukňa? To je ono!

Klasická modrá + sivá

Modrá + svetlomodrá

Zábava odtieňmi tiež prináša dokonalé efekty. Tmavomodré lodičky alebo sneakersy sa výborne kombinujú s džínsovými nohavicami.

Modrá + svetlomodrá
Zobraziť viac záznamov z Február 2020

Odporúčané

DÁMSKE TENISKY BIG STAR DD274335

DÁMSKE TENISKY BIG STAR DD274335

32,90 € brutto21,20 € brutto
pixel