Zapísať do zoznamu obľúbených

Topánky na zimu - 7 horúcich trendov 2019/2020

2020-02-15
Topánky na zimu - 7 horúcich trendov 2019/2020

V TEJTO SEZÓNE ZIMNÉ TOPÁNKY NEBUDÚ NUDNÉ. PROJEKTANTI SA SNAŽILI. NA MÓLACH KRAĽUJÚ FARBY, ZVIERACIE MOTÍVY A ODVÁŽNE STRIHY.


Jedna vec je istá - túto sezónu nám monotónnosť a šedivosť nehrozí. Zimná obuv - od čižiem po čižmičky - prekvapujú nás kombináciami, tvarmi a farbami. Ak nie ste veľmi pripútaná ku svojím čiernym koženým topánkam, možno skúsite iné, o niečo viac extravagantné riešenie. Prišiel čas vymeniť starú klasiku za niečo odvážnejšie. Topánky majú silu zmeny, takže nosením jedného z najmódnejších párov v tejto sezóne bude všetko vyzerať automaticky lepšie a klasické a zimné štylizácie okamžite získajú nový výraz.


TU JE 7 TYPOV TOPÁNOK, KTORÉ NEMÔŽU CHÝBAŤ V KOMPLETNEJ ZIMNEJ GARDERÓBE:

1. Vo výške


Nosenie čižiem nad kolená sa stalo opäť módne. Vysoké čižmy sa objavujú v rôznych strihoch a odmenách nielen na mólach, ale aj na nohách hviezd a celebrít. Ani sa nedivíme - ide o jedny z topánok, v ktorých vyzeráte mimoriadne sexy a žensky. Dostatočne elegantné do kancelárie a dostatočne odolné pre zimné dni. Určite nemôžu chýbať vo Vašom šatníku.


Vo výške

2. Vojenský dizajn


Topánky vo vojenskom štýle (bojovky) sú späť vo veľkom štýle. Od šnurovacích modelov ku kolenám až po klasické „martens“ - topánky inšpirované 90. rokmi. Topánky vo vojenskom štýle sa výborne uplatnia v zimnej štylizácii. Bez ohľadu na to, či ich nosíme k vojenským nohaviciam, rifliam alebo šatám.Vojenský dizajn

3. Celé v bielej


Biele topánky na sneh? Samozrejme! Túto zimu rozbijeme štandardy a namiesto čiernej obujeme napríklad biele topánky s pokrčeným zvrškom. Nepochybne ide o ponuku pre ženy, ktoré sledujú trendy a milujú trošku extravagancie vo svojom oblečení. Biele čižmy a čižmičky vyzerajú skvelo v kombinácii so vzorovanými nohavicami a čiernou.

Celé v bielej

4. Zvieracie vzory


Zvieracie motívy sú jedným z najväčších trendov obuvi v sezóne. Dizajnéri čerpajú inšpiráciu zo sveta prírody. Na obuvi nájdeme všetko - škvrny leoparda alebo žirafy, pruhy zebry, textúry napodobňujúce hadiu kožu a dokonca aj kravské škvrny. Takáto potlač bude dobre vyzerať na balerínkach, čižmičkách v retro štýle, ale aj na čižmách. Zvieracie vzory na topánkach sa najlepšie kombinujú s tlmeným spodným dielom (jednotné nohavice, šaty) a doplnkami so zvieracími vzormi (kabelka).

Zvieracie vzory

5. S kožušinkou


Zimné topánky musia byť predovšetkým teplé. A čo dodáva teplo nohám? Príjemná kožušinka. V tejto sezóne kožušinky vyberáme navonok a topánky s viditeľnými doplnkami sú najpohodlnejším zimným trendom.

S kožušinkou

6. Zábava s farbami


Milujete svoje čierne čižmy? Túto zimu ich radšej nechajte v skrini a vsaďte na farby. V tejto sezóne sú módne farebné čižmy v intenzívnych výrazných farbách - odtiene tmavej indigovej, morskej zelenej, modrej alebo čerešňovej červenej. Spestria nielen Vašu štylizáciu, ale tiež pridajú farby na sivé zimné ulice.

Zábava s farbami

7. Snehule sú trendové!


Každá štýlová žena sa bojí dní, keď si musí obuť... snehule. Ale v tejto sezóne vďaka návrhárom dámska zimná obuv sa stala zaujímavejšou než kedykoľvek predtým (napríklad dámske snehule váľanky). Vďaka farbám, doplnkom a zaujímavým tvarom budete v nich vyzerať módne a šialene a na druhej strane budú Vaše nohy v teple.

Snehule sú trendové!
Zobraziť viac záznamov z Február 2020
pixel