Zapísať do zoznamu obľúbených

Topánky na jeseň - farebné trendy tejto sezóny

2020-10-10
Topánky na jeseň - farebné trendy tejto sezónyTÁTO JESEŇ NA ULICIACH URČITE NEBUDE NUDNÁ. POSTARALI SA O TO NÁVRHÁRI MÓDY, PONÚKAJÚ NÁM ZAUJÍMAVÚ A RÔZNORODÚ PALETU FARIEB NA TÚTO SEZÓNU. AKÉ FARBY TOPÁNOK BUDÚ MÓDNE V NAJBLIŽŠOM ČASE?

Inštitút Pantone ako každý rok zverejnil správu „Must-Have Colors for Fall 2020“, v ktorej predstavil najmódnejšie farby jesene a zimy 2020/2021. Tentokrát je farebná paleta dosť prekvapivá - na nudu si určite nebudeme môcť sťažovať. Samotné názvy farieb, ako napríklad Samba alebo Military Olive, rozohrejú naše srdce a naznačujú, že na jeseň sa v našich šatníkoch a štýloch bude veľa diať.
Teraz je ideálny čas inšpirovať sa a doplniť náš šatník módnou a farebnou obuvou, ktorá zapadne do energického jesenného vzhľadu. Aké topánky zvoliť? Tu sú naše návrhy:

Amberglow

Energická a žiarivá oranžová nám dodá sebavedomie a zaujímavý vzhľad v chladnejších dňoch. Oživí každú jesennú štylizáciu. Amberglow je možné kombinovať s akýmkoľvek neutrálnym odtieňom. Oranžové topánky budú ladiť s odtieňmi sivej a zemitými tónmi, rovnako ako s klasickou čiernou.

Módne jesenné topánky, mokasíny vo farbe amberglow, to znamená žiarivá oranžová

Samba

Samba je hlboký a vyzretý červený odtieň, v ktorom sa každá žena bude cítiť príťažlivo. Zmyselná farba dodá vášmu outfitu optimistickú energiu. Skvele sa bude hodiť k akejkoľvek teplej jesennej farbe, ako aj k čiernej a tmavomodrej.

Módne jesenné čižmy, čižmy samba, teda sýto červené

Military Olive

Vojenská oliva je zaujímavý odtieň zelenej, ktorý sa bude perfektne hodiť k vašim jesenným outfitom. Má dosť neutrálny odtieň, takže ho môžete pridať prakticky ku každému oblečeniu na chladnejšie dni. Perfektná pre výrazné a silné štylizácie v mierne vojenskom štýle. Stojí za to vybrať si v tejto farbe klasické traperky alebo čižmičky.

Módne čižmy na jesenné topánky vojenskej olivovej farby, teda odtieňa zelenej

Ultramarine Green

Ultramarínová zelená je hlboká, chladná, modrozelená farba, ktorá je tlmenou verziou smaragdovo zelenej farby, ktorú všetci milujeme. Je to veľmi elegantný a výrazný odtieň. Pantone to opisuje ako farbu vyžarujúcu „sebavedomie a vyrovnanosť“ a pre nás je to farba s vysokou sofistikovanosťou a štipkou drzosti. Čižmy alebo jesenné čižmičky na podpätku v tejto farbe obohatia každú jesennú štylizáciu.
Sandstone

Jedna z farieb, ktorú si prirodzene spájame s padajúcim lístím. Teplý a piesočný, krásny odtieň dodáva farebným trendom jeseň/zima 2020/21 trochu upokojujúcej ľahkosti. Môžete ho skombinovať s inými tónovanými odtieňmi alebo kontrastnými farbami, ľahko sa však zladí aj s vašim jesenným šatníkom. Bude perfektná v kombinácii so stále módnou zvieracou potlačou.


Módna jesenná obuv v pieskovcovej farbe

Classic Blue

Klasická modrá je farbou roka PANTONE, takže nemôže chýbať v tomto zozname. Klasický odtieň modrej, ktorý môže byť základom prakticky pre akýkoľvek jesenný outfit. Je to hlboká, ale žiarivá modrá, ktorá je neuveriteľne všestranná, a hoci stále vyžaruje vyrovnanosť modrej farby, je tiež bohatá na možnosti. Univerzálna a nadčasová farba, v ktorej sa budeme cítiť elegantne. Perfektné pre lodičky, rovnako ako mokasíny, čižmičky alebo jesenné poltopánky.

Módne jesenné topánky, klasické modré ihlové podpätky, teda modrá PANTONE

Rose Tan

Jemná, tlmená ružová, Rose Tan dodáva pocit upokojenia. Zdôrazňuje jemnosť a ženský šarm. Táto jemná ružová je tlmená a neutrálna farba, ktorú je možné úspešne kombinovať s mnohými jesennými farbami.

Módne jesenné topánky v ružovo opálenej farbe, teda prachovo ružové

Zobraziť viac záznamov z Október 2020

Odporúčané

pixel