Zapísať do zoznamu obľúbených

TOPÁNKY K DLHÝM ŠATÁM – ZIMNÁ PONUKA

2020-12-30
TOPÁNKY K DLHÝM ŠATÁM – ZIMNÁ PONUKA

DLHÉ ŠATY SÚ ČASŤOU GARDERÓBY, KTORÚ NOSÍME CELÝ ROK. OD ĽAHKÝCH VOĽNÝCH LETNÝCH ŠIAT AŽ K ÚPLETOVÝM ŠATÁM NA JESEŇ A ZIMU. AKÉ TOPÁNKY SA BUDÚ NOSIŤ K MAXI ŠATÁM V CHLADNEJŠÍCH DŇOCH?


Dlhé šaty - výhody

Určite každá z nás má v skrini aspoň jedny maxi šaty. Veľa z nich je kúpených na rôzne príležitosti ako svadba alebo silvestrovský ples. Maxi šaty si čoraz viac obliekame na každý deň. Tento štýl je v poslednom čase neobvykle populárny a nielen v jarno-letnom období.

ŠATY VO VERZII MAXI SÚ:

  • veľmi univerzálne, nikdy nevychádzajú z módy, je možné ich nosiť na formálne stretnutia a dokonca aj na neformálne stretnutia;
  • navrhované sú v štýle letným a zimným, preto je možné ich nosiť v každom období roku;
  • môžu opticky predĺžiť výšku nízkym ženám, najmä keď sú nosené s topánkami na podpätku alebo kline;
  • zoštíhľujú.

Dlhé šaty v chladnejších dňoch? Samozrejme, že áno!

Dlhé šaty, najmä v štýle boho, už dlhší čas sú jedným z jesenno-zimných hitov. Najlepšie je to, že nie je potrebné kupovať dlhé šaty v zimnej verzii. Veľakrát môžeme využiť šaty, ktoré sme nosili v lete. A čo je najzaujímavejšie – môžeme ich ukázať v mnohých variantoch. Týmto spôsobom z jedných šiat vyčarujete elegantnú kreáciu, formálne oblečenie alebo športový variant na stretnutie s priateľkami. Maxi šaty sa môžu objaviť v spojení so štíhlymi čižmami alebo elegantnými čižmičkami na ihličkách a dokonca aj s traperkami.

Spôsoby na nosenie šiat (úpletových aj letných) v zime

1. Oblečte si hrubšie pančuchy alebo legíny.

2. Ak máte šaty na ramienkach alebo s krátkym rukávom, oblečte si pod ne tenký golfák.

3. Oblečte si hrubý sveter, aby ste maxi šaty zmenili na sukňu.

4. Na šaty si oblečte motorkársku bundu, hrubý sveter alebo kožušinkovú vestu.

5. A na koniec si vyberte topánky – členkové čižmičky alebo čižmy ku kolenám. Vyskúšajte tiež tenisky, aby ste sa cítili pohodlne. Podpätky sa hodia na viac elegantné príležitosti.výberom k šatám v jesenno-zimnej sezóne

Aké topánky si obuť v maxi šatám v zime?

Čižmy na podpätku k dlhým šatám

Klasické dámske čižmy na ihličkách alebo na stĺpikovom podpätku je prirodzeným výberom k šatám v jesenno-zimnej sezóne. Z jednej strany zabezpečujú dobrú tepelnú izoláciu nôh, na druhej strane dokonale sa štylisticky dopĺňajú so strihom a dĺžkou šiat. Do čiernych alebo hnedých čižiem najlepšie sedia dlhé šaty v štýle boho. Výborný efekt získame, keď si k maxi šatám a čižmám vyberieme kožušinkový alebo plyšový kabát.rubé úpletové a kvetované vzory

Kovbojky k dlhým šatám

Dámske kovbojky sú výberom, ktorý určite spestrí jesenno-zimnú štylizáciu. Je to originálny štýl topánok, ktorý bude zaujímavou alternatívou čižmám. Hrubé úpletové a kvetované vzory s takýmito topánkami im dodajú viac slobodný a uvoľnený vzhľad. Viac o téme čo nosiť s kovbojkami si môžete prečítať v inom článku na našom blogu.


Čižmičky do maxi šiat

Čižmičky sú najpopulárnejším typom obuvi na jesenno-zimnú sezónu. Nosiť ich môžeme prakticky s každým druhom šiat – ako tých vzdušných, tak aj vypasovaných, úpletových. Čižmičky na ihličkách najlepšie vyzerajú s viac elegantnými a priliehavými šatami. Na druhej strane hrubšie, ťažké čižmičky lepšie sedia s viac voľnými šatami (napr. v štýle boho).


Traperky/workery k maxi šatám

Ak hľadáte viac slobodné štylizácie v jemne rockovom štýle, dobrým výberom bude obutie si k šatám čiernych traperiek, workerov. V závislosti od efektu, aký chcete dosiahnuť, môžu to byť ako voľné šaty, tak aj hrubé úpletové. Prírodným doplnením tohto kompletu bude krátka motorkárska bunda, ale vlastne každá športová vrchná časť bude vhodná.

Zobraziť viac záznamov z December 2020
pixel