Zapísať do zoznamu obľúbených

Štýlové topánky pre dámy 50+? Pozrite si jesenné/zimné hity, do ktorých sa určite zamilujete!

2022-11-25
Štýlové topánky pre dámy 50+? Pozrite si jesenné/zimné hity, do ktorých sa určite zamilujete!
Módne, štýlové a elegantné - takéto by mali byť topánky na jeseň a zimu pre ženy nad 50 rokov. Ako zladiť nadčasovú módu a horúce trendy? Niektorým sa to podarilo. Prečítajte si, kde hľadať najlepšie návrhy a na čo sa zamerať pri výbere ďalších párov na už začatú sezónu.
Aké vlastnosti by mala mať obuv pre dámy 50+?

Zaujíma vás, aké topánky budú hitom tejto jesene a aké budú módne túto zimu? Máte viac ako 50 rokov a obávate sa, či sú horúce trendy aj pre vás? Ukázalo sa, že áno. Najmä preto, že v aktuálnych kolekciách nemôže chýbať dokonalá kombinácia nadčasovej klasiky a módnych akcentov, ktorá sa tak často odporúča pre zrelé ženy. Medzi ďalšie vlastnosti topánok na jeseň a zimu pre dámy 50+ patria jemné kovbojské motívy, čižmy s viazaním a robustné platformy.

Jesenné/zimné hity: TOP 6 štýlových topánok pre ženy 50+

Topánky pre ženy 50+

Jesenné/zimné hity, tj. rôzne typy čižiem dla kobiet po 50. roku życia, to modne propozycje na każdą okazję. Poniżej znajdziesz TOP 6 modeli, które zdecydowanie pokochasz. Za co? Przede wszystkim – za ponadczasowy charakter, uniwersalną kolorystykę i różnorodność subtelnych i odpowiednio wyważonych zdobieńpre ženy nad 50 rokov sú módnou voľbou na každú príležitosť. Nižšie nájdete TOP 6 modelov, do ktorých sa určite zamilujete. Pre čo? Predovšetkým pre ich nadčasový charakter, univerzálne farby a rozmanité jemné a vyvážené dekorácie.

1. Klasické topánky s geometrickou špičkou

Nadčasový strih, módna hranatá špička, univerzálne farby a nízky blokový podpätok - táto kombinácia dodáva klasickým čižmám módny charakter a zároveň zostávajú štýlové a elegantné. Dámy po päťdesiatke ich môžu úspešne kombinovať s nohavicami a šatami rôznych dĺžok a skvele budú vyzerať aj v duete s dámskymi kostýmami. Takýto model sa dá štylizovať rôznymi spôsobmi - vyzerá skvele v ležérnom, elegantnom aj trochu ležérnejšom štýle.

Dámske členkové topánky na širokom čiernom podpätku Shelovet

2. Minimalistické Chelsea čižmy na plochej podrážke

Zaujímavou ponukou pre zrelé ženy sú minimalistické Chelsea čižmy na plochej podrážke. Sú bez ozdôb, často vyrobené z lesklej ekokože a dostupné v nadčasových farbách (tj. v základných farbách) a vyznačujú sa veľkou univerzálnosťou. Sú ideálne na každodenné nosenie, ale vhodne upravené sa môžu objaviť aj v elegantnejších súpravách. V chladnejších mesiacoch ich môžete ľahko kombinovať s takmer akýmkoľvek typom vrchného oblečenia a vytvoriť duo, ktoré vám poskytne želaný komfort.

Hnedé dámske štibletky Potocki

3. Topánky inšpirované kovbojským štýlom

Topánky inšpirované kovbojským motívom neboli donedávna medzi zrelými ženami obľúbené. Vnímali sa ako príliš odvážne, boli skôr zriedkavou voľbou. Medzitým sa ukázalo, že takéto modely môžu byť mimoriadne štýlové. Semišové, zvyčajne v rôznych odtieňoch hnedej a siahajúce až po členky, vyzerajú skvele s klasickými džínsami a dajú sa nosiť každý deň. Na jeseň a v zime sa hodia k jednoduchým vrchným odevom aj k odevom s módnymi potlačami, napríklad geometrickými.

Dámske topánky Potocki kovbojské s retiazkou

Topánky pre ženy 50+

Na jeseň a v zime sú medzi ženami nad 50 rokov veľmi obľúbené aj tieto produkty rôzne typy topánoks nízkym aj vysokým zvrškom. Takéto modely sú elegantné a štýlové a zároveň veľmi módne a všestranné. Ktoré z nich budú vyzerať obzvlášť dobre s dospelými štýlizáciami?

4. Klasické semišové čižmy na podpätku

Klasické dámske semišové čižmy na štíhlom podpätku sú voľbou, ktorá vám pravdepodobne zostane na dlhé roky. Sú nadčasové a elegantné, skvele sa hodia k šatám a sukniam rôznych dĺžok, ale dajú sa kombinovať aj s nohavicami na mieru. Dodávajú mladistvý nádych zrelému vzhľadu a celá sústava pôsobí veľmi ľahko.

Dámske čižmy na ihličkovom podpätku čierne Shelovet

5. Dámske čižmy s ihlovým podpätkom

Dámske čižmy na podpätku, semišové čižmy a čižmy z ekokože sú módnou alternatívou k modelom na podpätku. Sú takmer vždy pohodlné, vyznačujú sa jednoduchým strihom, dokonalým prispôsobením zvršku a absenciou ďalších dekorácií. Niektoré modely majú lesklé akcenty - zvyčajne zdobia pätu. Takéto topánky sa skvele hodia na jeseň a zimu a dajú sa štylizovať na mnoho rôznych spôsobov.

Dámske mušketierky Shelovet na štýlovom podpätku

6. Dámske topánky v odvážnej farbe

Mnohé ženy po päťdesiatke sa vedome vzdávajú odvážnych doplnkov. Zatiaľ sa ukazuje, že energizujúce farby sú určite pre nich! Ak sa nebojíte módnych experimentov, vyberte si topánky v odvážnej farbe, napríklad kobaltovej. Takýto model by však mal byť čo najjednoduchší, t. j. bez dodatočnej výzdoby. Oživí tak jesennú alebo zimnú sadu, ale nebude dominovať celkovému vzhľadu.

Dámske mušketierky na podpätku Shelovet
Zobraziť viac záznamov z November 2022
pixel