Zapísať do zoznamu obľúbených

Sandále na leto – 7 trendov na rok 2021

2021-06-18
Sandále na leto – 7 trendov na rok 2021

VEĽKÝMI KROKMI SA BLÍŽIA LETNÉ HORÚČAVY. JE PRETO NAJVYŠŠÍ 4AS MYSLIEŤ NA POHODLNÉ A PRI TOM MÓDNE TOPÁNKY, V KTORÝCH KAŽDODENNÉ CHODENIE BUDE PRÍJEMNÉ. PREDSTAVUJEME VÁM 7 TRENDOV V OBLASTI SANDÁLOV, KTORÉ SÚ MUST HAVE V SEZÓNE LETO 2021. SEZÓNA NA NOSENIE SANDÁLOV NETRVÁ NA SLOVENSKU DLHO, PRETO BY SME TO MALI DOBRE VYUŽIŤ.


1.Extra platformy

Vysoké topánky sú tento rok hlavne sandále na skutočne vysokej platforme. Po mesiacoch sedenia doma v dosť pohodlných topánkach je čas na zmenu. Sandále na platforme sú dosť masívne, ale rozmanitosť farieb im dodáva ženskosť. V skutočnosti sú módne všetky, vrátane výrazných farieb. Takáto masívna obuv sa dá zaujímavo kombinovať s ľahkými šatami.

2.Nasúvané topánky

Obuv, ktorá sa ľahko obúva, ako napríklad šľapky, je ďalším trendom, ktorému stojí za to venovať pozornosť. Šľapky nie sú úplne ploché, majú trochu vyššiu podrážku. Obzvlášť módne sú mäkké prešívané prvky. Dodávajú pohodlie a sú voľbou pre ľudí, ktorí ešte stále jednou nohou pracujú z domu.


Pokiaľ ide o módnu farbu sandálov v sezóne 2021, základnou voľbou by mali byť všetky zemité tóny, rovnako ako pastelové jemné odtiene. V obchodoch sa určite objavia tlmené odtiene ako béžová a karamelová hnedá. Jedná sa o klasiku, ktorá nikdy nevyjde z módy, o to viac si ich užívame.Sandały na obcasie


4.Návrat podpätkov

Sandále s vysokým podpätkom možno nie sú najpohodlnejším riešením na leto, ale určite sú to topánky, kvôli ktorým nám vždy bije srdce rýchlejšie. Najmódnejšie sú tenučké lodičky s remienkami, ktoré sa spájajú s minulými trendami. Svetlé farby a tenučké remienky tvoria najlepší efekt. Ide predovšetkým o jednoduchosť, ľahkosť v nosení, nakoľko sa hodia ku všetkému. Tento typ obuvi sa hodí na všetky letné oslavy či príležitosti.


5.Topánky s vysokým zapínaním

Ploché sandále, ktoré majú viazanie okolo lýtok alebo sú jednoducho zapnuté po členok, sú ďalším trendom tejto sezóny. Najmä v kombinácii s korálikmi, ktoré dokonale naväzujú na eko vzory, ktoré sú túto sezónu módne. Sandále môžu mať o niečo vyššiu zadnú časť, vďaka čomu sú pohodlnejšie pri každodennom nosení, napríklad pri chôdzi po tvrdej zemi. Vysoko zaväzované topánky sa skvelo hodia k šatám, ale ako doplnok k džínsom dobre poslúžia aj sandále so zapínaním na členok v podobe šľapiek.


6.Prírodné materiály

Zameranie na použitie prírodných materiálov sleduje všeobecný trend inšpirovania sa prírodou. Preto sa využívajú bambusové prvky alebo textúrovaná rafia na topánkach. Nejde len o ekológiu a dlhší život pre planétu, ale aj o trend kombinujúci použitie všetkých farieb zeme. Ideálne na leto.Klasyczne nadruki w paski


7.Klasické prúžkovaná potlač

Samozrejme nemôžete zabudnúť na sandále s rôznou potlačou. V tejto sezóne budú najviac módnou voľbou modely s pruhovaným vzorom. Jedná sa o skutočnú klasiku, ktorú je možné spestriť vďaka grafitti vzorom. Najmódnejším trendom sú motívy pripomínajúce maľovanie farbou v spreji. O to viac, že ​​použitie neónových kontrastných farieb navzájom dokonale ladí. Takéto vzory sú vytvárané ako skutočný protest proti nude a oslobodeniu spod jarma štylistických stereotypov.


Zobraziť viac záznamov z Jún 2021
pixel