Zapísať do zoznamu obľúbených

SVADOBNÉ TOPÁNKY NA PREZUTIE, V KTORÝCH PRETANCUJETE CELÚ NOC

2021-08-20
SVADOBNÉ TOPÁNKY NA PREZUTIE, V KTORÝCH PRETANCUJETE CELÚ NOC

HĽADÁTE IDEÁLNE TOPÁNKY NA SVADBU? NEZABUDNITE? ŽE TU NEJDE LEN O ESTETICKÝ VZHĽAD. VYBERTE SI TOPÁNKY PODĽA SVOJICH ZVYKOV A MOŽNOSTÍ, ABY STE SA V NICH CÍTILI POHODLNE. ZISTITE, ČÍM SA RIADIŤ PRI ICH KÚPE!


Topánky na svadbu: aké si vybrať?

Baleríny sa tešia neutíchajúcej popularite. Sú dostupné v rôznych farbách a vzoroch, preto sú vhodné na každú situáciu. Hodia sa k širokej sukni, elegantnému kostýmu či midi sukni. Nezávisle od toho, či hľadáte topánky v jemnej alebo energickej farbe, určite si nájdete vhodný model.

Pohodlné balerínky

Dámske balerínky sú skvelou alternatívou klasických lodičiek. Zaručia výnimočné pohodlie počas chodenia či tanca. V ponuke nájdete hladké balerínky, ako aj s výraznými ozdobami. Veľmi obľúbené sú topánky s mašľami či jemnými kvetmi. Takéto baleríny okamžite zvýraznia romantický štýl outfitu. Ku koktajlovým šatám sa najlepšie hodia béžové, strieborné, broskyňové či svetloružové topánky.


Dámske lodičky na stĺpiku

Pohodlným riešením sú tiež topánky na stĺpiku, ktoré sa ideálne hodia k dámskemu kostýmu. Premýšľate, ako vytvoriť nezvyčajný outfit? Spomenutú obuv môžete kombinovať s ľahkými vzdušnými šatami. Dámske lodičky na stĺpiku dokonale spájajú štýl s pohodlím, preto sa zapáčia aj najnáročnejším klientkám. Ak máte dlhé nohy, môžete si vybrať topánky s viazaním okolo členka.


Štýlové a pohodlné melisski

Pri kúpe topánok na svadbu sa uistite, že sú vyrobené z pomerne pružného a vzdušného materiálu. Zistite, či sa ťažisko chodidla rovnomerne rozprestiera po podrážke. Vďaka tomu Vás nasledujúci deň nebudú bolieť nohy. Ak sa chcete baviť do bieleho rána, rozhodne stoja za zmienku topánky typu melisski. Topánky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý chráni pred odreninami a pľuzgiermi. Sú dostupné v rôznych farbách, vďaka čomu ich ľahko doladíte k svojmu outfitu. Melisski dobre držia na nohách. Nemusíte sa trápiť, že Vám spadnú v neočakávanej chvíli. Topánky prepúšťajú vzduch, preto sú ideálne počas horúčav. V kolekcii kraľujú púdrové, telové, zlaté a čierne melisski. Umožnia Vám za okamih vyčarovať svadobný outfit.


Pohodlné balerínky sú skvelou alternatívou klasických lodičiek. Zaručia výnimočné pohodlie počas chodenia či tanca.


Elegantné topánky na tancovanie

Hľadáte štýlové a pohodlné topánky na svadbu? Tu je niekoľko tipov, ktoré Vám umožnia pretancovať celú noc bez otlakov na pätách.


Dámske sandále

K večerným šatám si môžete kľudne obuť elegantné dámske sandále. Nielen opticky predĺžia nohy, ale môžete sa v nich baviť v rytme tanca. V sandáloch s plochou podrážkou sa budete cítiť sebaistejšie.


Klinové sandále

Ak nie ste vysoká a chcete si pridať pár centimetrov, siahnite po módnych klinových sandáloch. Zabezpečia Vám pohodlie a stabilitu v každej situácii. Strieborné sandále sa krásne hodia k svetlomodrému, purpurovému, čiernemu či kobaltovému outfitu. Skvele k nemu doladíte jemné šperky a koženú listovú kabelku. Pri výbere nízkych topánok sa nemusíte obávať, že sa Vám zlomí podpätok počas oslavy.


SVADOBNÉ TOPÁNKY NA PREZUTIE, V KTORÝCH PRETANCUJETE CELÚ NOCSandále s plochou podrážkou

Ak sa v bežný deň vyhýbate lodičkám, zvoľte topánky s plochou podrážkou, stabilným stĺpikom či klinom. Týmto spôsobom sa ochránite pred pádom na parkete a bolesťou chrbtice. Nižší podpätok aj naďalej zvýrazňuje elegantný štýl outfitu a súčasne zaručí pohodlie a dobrý pocit.

Zobraziť viac záznamov z August 2021
pixel