Zapísať do zoznamu obľúbených

Pohodlná obuv do kancelárie, čiže balerínky na 5 spôsobov

2020-07-27
Pohodlná obuv do kancelárie, čiže balerínky na 5 spôsobovTOPÁNKY NA VYSOKOM PODPÄTKU VYNUCUJÚ NEPRAVIDELNÉ DRŽANIE CELÉHO TELA, KTORÉ PRIPOMÍNA NEUSTÁLE SCHÁDZANIE ZO STRMÉHO KOPCA. NIČ DIVNÉHO, ŽE PO NIEKOĽKÝCH HODINÁCH V NICH STRÁVENÝCH VÁS BUDE BOLIEŤ CELÉ TELO. PRETO DO PRÁCE, NAJMÄ TYPICKY KANCELÁRSKEJ, V KTOREJ MUSÍTE ELEGANTNE VYZERAŤ, SÚ IDEÁLNE BALERÍNKY. DOBRE NAVRHNUTÉ BALERÍNKY SÚ NIELEN POHODLNÉ, ALE AJ PREDCHÁDZAJÚ NADMERNÉMU POTENIU NÔH.


Balerínky umožňujú odpočívanie lýtkam, ktoré nemusia byť v neustálom napätí. Pomáhajú tiež značne uvoľniť päty. Ploché podrážky nepresúvajú chodidlá dopredu, čo spôsobujú vysoké podpätky, teda svaly na nohách sa nemusia nadmerne napínať, ako na vysokých podpätkoch. Dobre vyrobené balerínky podporujú chrbticu v jej prirodzenom tvare. Keď sa vaša váha rovnomerne rozkladá na podrážku, celá postava sa zlepšuje a zmenšuje zaťaženie svalov nôh.

Nosenie balerínok do práce neznamená, že musíte upratať celú skriňu a kúpiť úplne novú garderóbu. Nechajte si všetko svoje oblečenie, ktoré milujete a zbavte sa úplne jednoducho bolesti nôh. Pamätajte, že balerínky sa od seba odlišujú aj tvarom špičky – môže byť užšia, široká a zaokrúhlená alebo predĺžená do špičky.S čím nosiť balerínky do práce?

Nohavice

V prípade spojenia nohavíc s plochými topánkami je veľmi dôležitý ich strih. Balerínky so širokými nohavicami dajú efekt skracujúci nohy. K balerínkam lepšie sedia nohavice, ktoré majú líniu nohavíc s nohami, vďaka čomu sa oči prirodzene presúvajú prirodzeným spôsobom od nohavíc k topánkam. Ale nohavice s pukom budú ideálne sedieť k mokasínam.

Vyberte si tmavomodré nohavice, možno s jemným pásikavým vzorom. Oblečte si k nim bielu blúzku a zasuňte ju o nohavíc s tmavým neutrálnym opaskom. Vyberte si k nim balerínky vo farbe podobnej do farby opaska.

Úzke sukne

Úzke sukne ponúkajú elegantný a profesionálny vzhľad. K balerínkam sa veľmi dobre hodia iba také, ktoré neodstávajú nadmerne na bokoch a k tomu nesiahajú veľmi nízko pod kolená. V prípade takéhoto oblečenia sa odporúča tmavšia dolná časť a svetlejšia blúzka. Pritom balerínky by mali byť tmavé.

Sako so sukňou

Sako so sukňou je veľmi klasickou kombináciou oblečenia do práce. Vďaka správnemu strihu vám dodá siluetu presýpacích hodín, ale zároveň zostane oblečenie pohodlné. Druhy sukní môžu byť skutočne rozmanité, takže je dobré ich vybrať podľa postavy.

Šaty

Podľa požiadaviek kancelárie sa bude formálnosť šiat, ktoré môžete nosiť, značne odlišovať. Zároveň ľahké balerínky sú najlepším a najviac ženským výberom práve k šatám, ktoré si najradšej vyberáme na jar a v lete.

Džínsy a blúzkažena s notebookom v hnedých balerínach s modrým vzorom, v pozadí čierna a béžová balerína

Ozdobné balerínky sú ideálne v kombinácii s jednoduchými džínsami a blúzkou. Ak je blúzka viac ozdobná, budú ideálne balerínky vo farbe nude alebo čiernej, ktoré opticky predlžujú nohy. Balerínky je možné v kancelárii nosiť celý rok. V sezóne jesenno-zimnej si ich môžete jednoducho prezuť na mieste. Dokonca aj v lete sú ideálne priedušné a ľahké topánky, najmä v tej verzii bez prstov.

Zobraziť viac záznamov z Júl 2020
pixel