Zapísať do zoznamu obľúbených

OUTFITY TIE DYE – AKÉ TOPÁNKY?

2021-12-07
OUTFITY TIE DYE – AKÉ TOPÁNKY?

MOTÍV TIE DYE POZNÁ SNÁĎ KAŽDÝ, KTO KEDYKOĽVEK SÁM FARBIL SVOJE OBLEČENIE. VZOR PRIPOMÍNA ÉRU HIPPIES, 60-te A 70-te ROKY, KEDY SA VLASTNORUČNE TVORENÉ OBLEČENIE NAJVIAC SPÁJALI S TVORIVOU SAMOSTATNOSŤOU A KREÁCIOU. FAREBNÉ OBLEČENIE VYZERÁ VEĽMI ZAUJÍMAVO, ALE AKO HO ZLADIŤ S VHODNÝMI TOPÁNKAMI?


Oblečenie s motívom tie dye je opäť IN

Motív tie dye je možné dosiahnuť v podstate na ľubovoľnom oblečení. Cele tajomstvo tkvie v správnom zaviazaní alebo zložení oblečenia pred jeho ponorením vo farbe rôznych odtieňov. Týmto spôsob získame úplne neopakovateľný vzor, ktorý len ťažko nájdeme na hotových produktoch v obchode. Hrubšie materiály ako džínsovina je možné ponoriť do bieliaceho prostriedku, vďaka čomu dosiahneme boho efekt, tak módny najmä u stylistov. Týmto spôsobom vznikajú biele škvrny. Experimentovanie s tie dye je jednoduché, stačí mať vhodné oblečenie, najlepšie jednofarebné a farbu na látku.


Na bežný deň

Tričká tie dye sa najľahšie kombinujú s džínsami. Veľmi zaujímavo vyzerá dúhový motív v kombinácii s bielou spodnou časťou. Modely širšieho strihu ako np. boyfriendy sa najlepšie kombinujú so športovými topánkami, napríklad teniskami.


Tričká pastelových farieb budú dobre vyzerať s bielymi topánkami. Nesmrteľné biele tenisky alebo sneakersy s hrubou podrážkou budú s nimi vyzerať vždy skvele, nezávisle od toho, či budeme mať džínsy alebo džínsovú sukňu. Dodajú nohám ľahkosť a dovolenkovú pohodu. Je to skvelá voľba na letnú prechádzku, ked ysa máte cítiť hlavne pohodlne.OUTFITY TIE DYE – AKÉ TOPÁNKY?Klasicky aj na podpätkoch

Opasok a slnečné okuliare vytvoria skvelý look. Iný tip je výber topánok na podpätku, , napríklad lodičiek. K farebnej vrhcnej časti odevu sa hodia taktiež viacfarebné topánky, ako napr. červené alebo šialené – ružové. Široké nohavice v kombinácii s lodičkami s uťšou špičkou sú naozajstný hit. Oticky zoštíhlia nohy a vyrovnajú hornú časť.


V štýle hippies

Nakoľko tričká s motívom tie dye sa spájajú so štýlom hippies, je možné ich kombinovať s romantickými outfitmi. Budú sa hodiť k masi sukniam. Takýto look doplní nielen pletený košík, ale tiež mokasíny s plochou podrážkou. Vhodné sú aj espadrilky. Ich nenápadný vzhľad nezatieni viacfarebný vrch. Farby je možné ladiť na základe kontrastu alebo práve naopak - rozhodnúť sa pre topánky, ktoré majú takú farbu ako jedna z viacfarbnej mozaiky. Samozrejme vrchná časť oblečenia tie dye nemusí znamenať jedine tričko. Týmto spôsobom je možné samostatne urobiť (alebo kúpiť hotovú) napr. blúzku španielku. Je skvelá na dovolenku ako doplnok k šortkám


Na športovo

Mikiny farbené motívom tie-dye vyzerajú veľmi zaujímavo nielen v mládežníckych outfitoch. Veľmi obľúbené sú teplákové súpravy. Skvele sa hodia k sneakersom, teniskám či športovým topánkam s ozdobnou, vzdušnou sieťkou. Vďaka nej total look naberá módny vzhľad. Je to veľmi trendy.
OUTFITY TIE DYE – AKÉ TOPÁNKY?


Na rockovo. Workery a glany

Tmavú mikinu, lebo aj také sa nachádzajú v motíve farebného kaleidoskopu sa dá skvele doladiť k čiernym ťažkým dámskym workerom Takéto farbenie mikín s motívom obľúbenej skupiny je veľmi módne. A možno zariskujete a vyberiete si k nej glany? V poslednom čase sú opäť v móde a nie sú len atribútommilovníkov metalovej hudby. Pretože sú dostupné v rôznych farbách a s rôznym šnúrkami, poskytnú skvelý efekt.


Zobraziť viac záznamov z December 2021
pixel