Zapísať do zoznamu obľúbených

Nový rok 2023 - aké dámske topánky budú hitom? Boli by ste prekvapení!

2022-12-06
Nový rok 2023 - aké dámske topánky budú hitom? Boli by ste prekvapení!
Topánky sú základom každého vzhľadu - bez ohľadu na jeho charakter. Bohužiaľ, nesprávny pár môže zničiť aj tie najlepšie kombinácie oblečenia. Ak chcete vytvoriť dokonalý vzhľad, nebuďte ľahostajní k aktuálnym trendom. Pozrite si štýly od špičkových návrhárov a naplánujte si ich dopredu. Chcete vstúpiť do nového roka sebavedomo? Čítajte ďalej a dozviete sa, ktoré modely sa v nasledujúcich mesiacoch roku 2023 určite presadia! Ako sa začína nadchádzajúci rok?
Čo bude módne v roku 2023? Stanovenie trendov na nový rok

Trendy na rok 2023 sú prekvapivo rôznorodé, ale medzi ponúkanými možnosťami sú aj také, ktoré poznáme. Špičkové modely sa dajú rozpoznať podľa vyvýšenej alebo pevnej platformy. Nie je prekvapením, že práve tie si získali srdcia žien po celom svete - sú štýlové a dokonale zoštíhľujú postavu. Tento pár sa objaví v mnohých variáciách obuvi v kolekciách na rok 2023 a bude nás sprevádzať počas celého roka, aj v modeloch na jar a leto.

Veľmi dôležité sú aj farby. Móde roku 2023 bude dominovať lila šedá, modrá inšpirovaná priezračnou vodou, jemná béžová, macchiatio a mierne tlmená kvetinová zelená. Stávka na topánky v týchto odtieňoch vám poskytne veľa príležitostí na vytvorenie oblúkov. Dokonale sa hodia k farbám, ktoré podporuje spoločnosť Pantone, vrátane slnečnej žltej, mandarínkovej, fuksiovej a klasickej zelenej.

Aké topánky budú módne v roku 2023? Nový rok bude praktický

Stylisti sa zhodujú, že v roku 2023 sa uchytia mnohé trendy. Výnimkou to nebude ani v prípade topánok. V prvých týždňoch nového roka budú prevládať pohodlné a praktické modely – zimné topánky (aj tie s kožušinkou!), zateplené čižmy, členkové čižmy, poltopánky a trapery. Vďaka svojmu dizajnu a širokej škále farieb ich možno použiť v rôznych vzhľadoch. Veľká väčšina z nich bude ladiť aj s najväčším zimným trendom – umelou kožušinou.

Hnedé dámske členkové topánky s kožúškom Shelovet

Módne čižmy na zimu 2023. Začnite rok štýlovo

Začiatok nového roka je ideálny čas na zmenu. Ak ste doteraz váhali s nosením elegantných topánok, zima 2023 bude najlepšou príležitosťou to zmeniť. Vrcholom budú Influencers obľúbené topánky nad kolená, tentoraz však na pevnej platforme. Modely s dokonale padnúcimi vrchmi sa budú krásne kombinovať so šatami rôznych dĺžok.

Zaujímavou možnosťou sa ukážu byť aj obuté topánky. Známy strih vo výrazne aktualizovanej verzii vás prekvapí rôznymi riešeniami. Top modely budú šnurovacie alebo na zips, ale takmer všetky budú mať jedno spoločné: pevnú, nápadnú podrážku (zaujímavú, často kontrastujúcu s celou konštrukciou topánky!). Na začiatku roka 2023 stojí za to siahnuť po midi topánkach s ďalšími ozdobami - stále módnou reťazou, zaujímavou aplikáciou alebo elastickou vložkou v hornej časti.

Traperky dámske na platforme Big Star KK274369

Jar 2023: riešenia, ktoré máte radi, tentoraz v aktualizovanej verzii

Hoci do jari zostávajú ešte týždne, vieme, v akom štýle sa začne ďalšia módna sezóna. Bude uvoľnená a ležérna, pričom ležérnosť nadobudne nový a výrazne osviežený charakter. Štylisti tvrdia, že trendy budú kontrasty, a vyzývajú nás, aby sme sa hrali s trendmi. Na výber tak budete mať viac modelov ako klasické biele tenisky. Jar 2023 prinesie do ulíc mokasíny na platforme, ktoré sa dajú kombinovať s nohavicami a šatami, tenisky s výraznou podrážkou, často z kontrastných prvkov, nadčasové tenisky po členky.

V novej sezóne by sme sa mali zamerať na farby - najmä preto, že v dobrých obchodoch s obuvou nechýbajú modely inšpirované farebnou ponukou Pantone. V každom prípade je to ideálna voľba - pretože budú dokonale ladiť s výraznými akcentmi, ktoré sa čoskoro budú môcť objaviť aj vo vašom botníku.

Béžové dámske tenisky s vysokým zvrškom Shelovet
Zobraziť viac záznamov z December 2022
pixel