Zapísať do zoznamu obľúbených

Efektné lodičky na karneval 2020

2020-03-05
Efektné lodičky na karneval 2020

TOPÁNKY SÚ JEDNÝM Z NAJDÔLEŽITEJŠÍCH PRVKOV KARNEVALOVEJ KREÁCIE. AKÉ LODIČKY STOJÍ ZA TO OBUŤ V TEJTO SEZÓNE NA KARNEVALOVÚ ZÁBAVU?


Dámske lodičky sú jedným z najviac sexy a zvodným typom obuvi. Každá žena má vo svojom šatníku najmenej jeden pár. A sú aj také, ktoré ich majú niekoľko párov (často aj viac). Prečo ženy milujú lodičky? Pretože sa vďaka nim cítime atraktívne. Keď nosíme lodičky na vysokom tenkom podpätku, naša postava okamžite zaujme atraktívnu pózu. Stávame sa vyššími, štíhlejšími, sme narovnané s mierne zdvihnutým zadkom. A k tomu prirodzene vypíname poprsie. Efektom nosenia lodičiek je tiež charakteristická chôdza ženy spojená s miernym kolísaním bokov. V lodičkách sa zlepšuje naša nálada a sebavedomie. Cítime sa atraktívne, sexy a žensky. Vďaka tomuto všetkému ženy milujú lodičky na podpätkoch a muži milujú ženy na vysokých podpätkoch.


Nečudujme sa, že ak premýšľame o obuvi na párty, prvá vec, ktorá nám príde na myseľ, sú práve lodičky na podpätku. Pre mnoho žien párty nebude úspešná bez páru sexy lodičiek na vysokých podpätkoch. Niekedy lodičky na vysokých podpätkoch zatienia aj kreáciu.BOTY

Aké lodičky budú módne v tejto sezóne?

Na karneval si môžeme dovoliť trošku viac. Odvážne farby, lesklé kreácie a pútavé vzory prevzaté zo sveta prírody dominujú tanečným parketom.


TU JE NIEKOĽKO TYPOV LODIČIEK, KTORÉ STOJÍ ZA TO OBUŤ TENTO ROK NA KARNEVALOVÚ PÁRTY.


Striebro a zlato — leskneme sa!

Na karnevale sa musíme lesknúť. V týchto lodičkách sa budeme určite cítiť výnimočne luxusne. Zlaté a strieborné lodičky určite pritiahnu pozornosť každého, preto sa zapáčia ženám, ktoré sú rady v centre pozornosti. Sú dokonalé do štylizácie v type glamour. Zlaté lodičky budú výborne vyzerať s bielymi a čiernymi štylizáciami a tiež, v tejto sezóne, s módnym leopardím vzorom. Hodia sa tiež ku všetkým džínsom.


BOTY

Lady in red — ženské a sexy

Červené lodičky lodičky sú nepochybne najsexovnejšou dámskou obuvou. V tejto obuvi určite nezostanete v tieni. Dôležité je ale, aby ste to neprehnali a nevyzerali až príliš vyzývajúco. Klasické červené lodičky budú dobre vyzerať s čiernym oblečením, ako aj vo verzii total look k červeným šatám. Lodičky v tejto farbe sa výborne hodia aj s bielou a tmavomodrou.BOTY

Odvážne aj v zvieracích farbách

Hitom tejto sezóny sú bezpochyby topánky s akcentmi inšpirovanými prírodou. Ak chcete kreáciu s príslovečným charakterom, obujte si lodičky animal print v leoparďom vzore či s hadím vzorom. Efekt zaručený! Pamätajte, že pri nosení tohto typu pútavých lodičiek je potrebné si obliecť tónovaný vrch. Čierna kreácia bude ideálne sedieť.


BOTY

Vkusne v saténe

Hladký a lesklý satén je veľmi krásny materiál, ktorý sa najčastejšie používa ako látka na elegantné kreácie. Satén môže byť tiež použitý na lodičkách na vysokom podpätku. Saténové lodičky dodajú kreácii štýl a eleganciu. Nezáleží na tom, k čomu ich budete nosiť. V každej verzii bude vyzerať za milión dolárov.


BOTY

BOTY
Zobraziť viac záznamov z Marec 2020

Odporúčané

Lakované lodičky dámske na vysokom podpätku

Lakované lodičky dámske na vysokom podpätku

28,20 € brutto18,80 € brutto
Dámske čierne lodičky na vysokom podpätku

Dámske čierne lodičky na vysokom podpätku

30,60 € brutto23,50 € brutto
Dámske pistáciové lodičky

Dámske pistáciové lodičky

28,20 € brutto21,20 € brutto
Dámske béžové lodičky na vysokom podpätku

Dámske béžové lodičky na vysokom podpätku

30,60 € brutto23,50 € brutto
pixel