Zapísať do zoznamu obľúbených

DÁMSKE SNEHULE - OBJAVTE NAJNOVŠIE TRENDY

2021-12-14
DÁMSKE SNEHULE - OBJAVTE NAJNOVŠIE TRENDY

Pri kúpe snehúl sa často musíme rozhodovať medzi pohodlím a estetikou. Niekedy je ťažké nájsť topánky do snehu, ktoré sú teplé, vodeodolné, a súčasne natoľko štýlové a univerzálne, aby bolo možné ich doladiť ku každodennému outfitu. Máme pre vás niekoľko módnych tipov.


Dámske snehule: módne či praktické?

Snehule nemajú príliš dobrú „povesť”. Sú vnímané ako „veľké a nemotorné”. Je to jeden zo strihov obuvi, ktorý sa nedá nazvať „elegantným”. Z tohto dôvodu máme častokrát problém skombinovať topánky do snehu s ostatnými prvkami šatníka. Pamätáte si kultové RELAXY? No práve....

Na šťastie sa vyrába čoraz viac topánok do snehu v pekných a pohodlných strihoch. Topánky sú estetické a súčasne teplé a pohodlné a ľahko odolajú závejom snehu na Islande. Momentálne si takmer každý môže vybrať vodeodolné topánky do snehu podľa vlastného vkusu a štýlu.
DÁMSKE SNEHULE - OBJAVTE NAJNOVŠIE TRENDY


GRAFIKA : Najmódnejšie sú topánky v metalických odtieňoch s efektom holo a trblietkami.

Ako si vybrať dobré topánky do snehu?

Pri kúpe topánok do snehu by sme sa mali riadiť predovšetkým ich praktickým využitím. Je potrebné vziať do úvahy nasledovné prvky.


Hrubá a priľnavá podrážka. Koľkokrát sa vám stalo, že ste sa pošmykli na zľadovatenom a ubitom snehu ? Aby sme zminimalizovali riziko pádu, je dobré si zaobstarať topánky, ktoré budú mať hrubú (ideálne gumovú) podrážku s priľnavým povrchom. Týmto spôsobom sa uchránite pred pádom v nepriaznivom počasí.


Vodeodolnosť Dobré snehule majú chrániť nielen pred chladom, ale predovšetkým topiacim sa snehom. Z tohto dôvodu je potrebné si všímať povrchový materiál, z ktorého sú topánky vyrobené. Je dobré sa zamerať na nepremokavé materiály


Teplo a pohodlie. Dobré topánky do snehu musia byť pohodlné, čo sa týka nosenia – ľahké a hlavne teplé. Mali by ste si všímať, čo sa nachádza vo vnútri topánky. Je potrebné si vyberať vzdušné a pohodlné materiály. Najlepším riešením je prírodné zateplenie ako napr. vlna.


Najmódnejšie strihy dámskych snehúl

Niekoľko sezón sú na vrchole módne mukluky, čerpajúce svoju inšpiráciu z tradičných topánok eskimákov. Vybrali sme pre vás niekoľko strihov snehúl, v ktorých sa budete túto sezónu cítiť pohodlne a teplo.

Snehule na platforme

Móda na topánky na platforme neobišla ani obľúbené snehule. V tomto prípade to má však praktický význam. Dostatočne hrubá (minimum 1,5 cm) podrážka dokonale chráni chodidlo od povrchu a týmto spôsobom poskytuje dokonalú izoláciu. V takýchto snehuliach sa nemusíme obávať ani nejväčších snežných závejov. Topánky na platforme sa dokonale hodia k akémukoľvek športovému outfitu.

Metalické snehule, s efektom holo

Snehule už dávno prestali byť škaredé, masívne topánky, ktoré vyťahujeme zo skrine preto, aby sme sa brodili v závejoch. Túto sezónu budú topánky do snehu oslňovať leskom a to doslova. Najmódnejšie sú topánky v metalických odtieňoch s efektom holo či dokonca s trblietkami. Tento typ obuvi je dokonalým doplnkom športového outfitu a každodenného oblečenia. Môžete si ich obliecť k džínsom alebo teplým legínam či krátkej bunde s kožušinkou.


Snehule s kožušinkou

Viete si predstaviť zimné topánky bez kúska kožušiny? To je asi nemožné. Topánky s vonkajšou kožušinkou sú zimnou módnou klasikou. Čím viac kožušinky, tým lepšie. Túto zimu budú snehule s kožušinkou patriť k najobľúbenejším strihom. Kotníkové topánky či topánky nad kolená budú skvele vyzerať s teplou sukňou, úpletovými šatami a taktiež legínami.
DÁMSKE SNEHULE - OBJAVTE NAJNOVŠIE TRENDY


Klasické mukluky

Mukluky inak nazývané aj eskimáckymi topánkami sú pohodlné a ľahké topánky. Sú vhodnou alternatívou ťažkých zimných topánok. Dokonale sa hodia k džínsom či rôznym kúskom v boho štýle. Teplá kožušinka a príjemný semiš alebo ekokoža zaručia ochranu chodidla.

Zobraziť viac záznamov z December 2021
pixel