Zapísať do zoznamu obľúbených

DÁMSKE PRECHODNÉ TOPÁNKY? TU SÚ 4 NAJLEPŠIE TYPY TOPÁNOK

2020-03-06
DÁMSKE PRECHODNÉ TOPÁNKY? TU SÚ 4 NAJLEPŠIE TYPY TOPÁNOKAKÉ TOPÁNKY OBUŤ V PRECHODNOM OBDOBÍ? ČIŽMIČKY, ČIŽMY A MOŽNO SNEAKERSY?

V zime, keď ideme von, si obúvame teplé snehule, váľanky alebo čižmy. Ale akú obuv by ste si mali zvoliť na prelome zimy a jari? A tu sa objavuje problém. Počasie v prechodnom období je veľmi premenlivé. Staré príslovia o počasí hovoria o premenlivosti počasia tento mesiac. Jedného dňa mrzne a sneží, druhý - sa všetko roztopí a prší. Raz fúka silný vietor a na druhý deň svieti jarné slnko. Niet divu, že je ťažké zvoliť tú správnu obuv pre meniace sa podmienky vonku. Snehule a čižmy s kožušinou sa už zdajú príliš teplé a topiaci sa sneh a čľapkanica ešte nedovoľujú obuť ľahkú obuv. Aká je cesta z tejto patovej situácie?


Prechodná obuv


Prechodná obuv - týmto názvom určujeme typ obuvi, ktorú si najčastejšie vyberáme počas prechodného obdobia, medzi jednotlivými ročnými obdobiami. Tento typ obuvi by na jednej strane mal zaručovať teplo a ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, na druhej strane by mala vyzerať dostatočne elegantne, aby sa dali kombinovať s rôznymi štýlmi. Aké prechodné topánky vybrať na prelome zimy a jari?Prechodná obuv

TU JE NAŠA PONUKA:

Dámske čižmičky bez zatepleni


Dámske čižmičky sú bezpochyby jedným z najuniverzálnejších a najobľúbenejších typov obuvi, ktorá bude pre toto obdobie ideálna.

Ďalšou výhodou dámskych čižiem je rozmanitosť štýlov, takže sa dajú ľahko kombinovať s akýmkoľvek odevom. Môžete si vybrať medzi topánkami na plochých a vysokých podpätkochs krátkym alebo dlhým zvrškom, na tenkom podpätku alebo na hrubom stĺpikovom.


Dámske štibletky


Dámske štibletky (inak: chelsea boots) sú topánky podobné dámskym čižmičkám. Ich charakteristickou črtou je materiál, gumová vložka na boku. Čižmičky štibletky sú zvyčajne s nízkym podpätkom a často majú mašličku vzadu nad členkom. Tento druh topánok, rovnako ako čižmičky, budú počas prechodného obdobia perfektné. Najlepšie je zvoliť topánky štibletky vyrobené z pravej lícovej kože, ktoré sa môžu nosiť každý deň, ale aj do elegantných kreácii do práce napr. do dámskych oblekov či k úzkym šatám.BOTY

Dámske sneakersy


Pre neformálny, každodenný aj mierne športový štýl sa oplatí vybrať populárne sneakersy- členkové aj na kline. Tento druh obuvi skvelo ochráni naše nohy pred zmenou počasia v prechodnom období. Dámske sneakersy doplnia štýl street či športové štylizácie. Budú zaujímavým doplnením elegantných štylizácií. Je to pohodlná, štýlová a efektná obuv, ktorá sa v marcovej aure cíti ako ryba vo vode.


Dámske workery


Topánky inšpirované tzv. pracovnou obuvou sú workery. Toto je ďalší nápad na prechodnú obuv, za predpokladu, že si vyberiete ich verziu bez zateplenia. Workery sú v poslednom čase veľmi módne. Vyšší zvršok a masívna podrážka - to sú ich výhody, ktoré sa hodia do „prechodného“ počasia. Workery sa oplatí obuť najmä v chladnejších a daždivejších dňoch. Tradične sa tieto topánky nosia k silnejším štylizáciám. Ideálne pasujú k džínsom alebo k sukni v rockovej verzii, prechodnou bundou parka alebo s kabátom.ZOBACZ NASZE BUTY
Zobraziť viac záznamov z Marec 2020

Odporúčané

Big Star sneakersy dámske KK274111

Big Star sneakersy dámske KK274111

65,90 € brutto38,80 € brutto
pixel