Zapísať do zoznamu obľúbených

DÁMSKE GUMÁKY

2020-10-01
DÁMSKE GUMÁKYKEDYSI GUMÁKY BOLI POVAŽOVANÉ ZA NAJJEDNODUCHŠÍ TYP OBUVI A ICH NÁKUP BOL ÚPLNE BEZ PROBLÉMOV. V SÚČASNOSTI JE VÝBER TAK VEĽKÝ, ŽE NARÁSTOL POČET MOŽNOSTÍ A AJ NÁKUP GUMÁKOV JE DLHŠÍ.


Wybierając idealną parę, należy odpowiedzieć sobie na 4 główne pytania:

Použitie: Na čo a ako často ich používate?

Ak ich použijete iba občas, keď idete so psom na prechádzku alebo iba v nich pozorujete, ako vaše deti hrajú futbal, normálne gumáky by mali stačiť. Gumáky v priemernej cene vám zabezpečia pohodlnú prechádzku a budú slúžiť dlho, ak sa budete o ne správne starať.
Ak pracujete na farme alebo v stajniach a nosíte topánky viac ako hodinu denne, odporúčame vám pozrieť sa na odolnú obuv, ktorá je odolnejšie a chránené pred niektorými korozívnymi nečistotami, ktoré môžu poškodiť gumu topánok.


Skupina dievčat na letnom festivale v módnych gumených čižmách


K nákupu gumákov pristupujte podobne, ako k nákupu športových topánok na behanie. Rekreačné topánky stačia na príležitostné aktivity, ale ak chcete behať viac aktívne, je dobré zainvestovať do lepšej kvality.

Výber: Aký máte obvod lýtka a dĺžku nohy?

Umiestnite meter okolo lýtok v ich najširšom mieste. Potom sa uistite, že ste si na webe skontrolovali svoju veľkosť lýtka pre konkrétnu veľkosť nohy. Násilné vtlačenie nohy do topánky vytvára na ňu veľký tlak a môže skráti jej životnosť.

Výška: Aké gumáky budú pre vás najpohodlnejšie?

Gumáky sa vyrábajú v 4 základných výškach:
  • Ku kolenám – väčšinou sa neodporúča osobám so širokými lýtkami, pretože môže byť ťažký výber;
  • Plná výška – zvyčajne padnú k hornej časti lýtok a sú najobľúbenejšími gumenými čižmami, ktoré sa predávajú. Ak používate gumáky iba na prechádzky po okolí, je tento typ veľmi odporúčaný, pretože chránia nohy pred konármi atď. A tiež zabezpečujú, aby sa vám do topánok nedostalo bahno/špinavá voda;
  • Polovičná výška – siaha do dolnej časti lýtok, tak sú ideálne pre osoby so širšími lýtkami, teda sú ideálnym riešením pre osoby so širšími lýtkami. Stále zabezpečujú dobrú ochranu pred blatom a kalužami, teda sú viac populárnym riešením pre návštevníkov festivalov;
  • Výška ku členkom – sú veľmi šikovné, ale nie sú určené na intenzívne používanie. Ďalšia ideálna možnosť na festivaly, ale ak je naozaj veľké blato, tak nepomôžu.

Dievča sa pozerá na nízke semišové topánky


Dizajn. Máte radšej móde farby alebo klasický vidiecky štýl?

Výber farebnosti a vzorov tlačených na gumákoch je veľmi veľký. Škvrny, kvety, bodky alebo viac zaujímavé vzory – od vás záleží, čo si vyberiete. Vždy môžete mať niekoľko vzorov, aby ste ich lepšie prispôsobili k bunde a inému oblečeniu. Farebné gumáky môžu byť jediným výrazným prvkom outfitu. Ak dávate prednosť tradičnej obuvi, najpraktickejšie sú gumáky v jednoliatej farbe a skôr v tmavých farbách: čierna, zelená, tmavomodrá, bordová. Takéto topánky môžu byť dokonca súčasťou ležérneho outfitu. V minulosti sa tieto typy modelov používali na jazdu na koni. Nezabudnite tiež vziať do úvahy, v akom ročnom období budete topánky používať. Guma má rôznu hrúbku a do vnútra si môžete kúpiť špeciálne teplé ponožky. V zime by mali byť topánky o niečo väčšie, aby sa do nich vošli hrubšie ponožky či pančuchy.
Zobraziť viac záznamov z Október 2020

Odporúčané

Lesklé krátke gumáky

Lesklé krátke gumáky

23,50 € brutto15,30 € brutto
pixel