Zapísať do zoznamu obľúbených

ČIŽMY S TRAKTORKOVOU PODRÁŽKOU

2022-02-03
ČIŽMY S TRAKTORKOVOU PODRÁŽKOU

JEDNÝM Z TRENDOV TEJTO SEZÓNY SÚ MUŠKETIERKY NA PLATFORME, NAJELPŠIE S TRAKTORKOVOU PODRÁŽKOU. TENTO DRUH OBUVI JE NIELEN POHODLNÝ, ALE TAKISTO OPTICKY ZOŠTÍHĽUJE A PREDLŽUJE NOHY. SKVELE SA HODÍ AKO DOPLNOK K ŠATÁM ČI SUKNI, ALE V PRÍPADE ČIŽIEM S KLINOVÝM PODPÄTKOM SO ŠIRŠOU SÁROU – AJ K ÚZKYM NOHAVICIAM.

Mušketierky – outfity


Typy topánok na klinovom podpätku, ktoré sa dajú použiť vo vašich outfitoch, sú veľmi rôznorodé. Mušketierky na platforme, ploché alebo s traktorkovou podrážkou, sa hodia k širokej škále outfitov. Preto sa v sezóne 2021/2022 oplatí mať v šatníku niekoľko párov.

Čižmy s traktorkovou podrážkou – prečo sú módne?

Túto sezónu najväčšie módne domy propagujú trend, v ktorom veľké, hrubé topánky a nielen tie rozhodne vytláčajú to, čo je jemné. Odtiaľ pochádza aj móda mušketierok na platforme, ktoré sú výrazné a priťahujú oči na spodnú časť tela. Najznámejší trendsetteri teraz propagujú mušketierky s traktorkovou podrážkou. Kozaki na traperowej podeszwie


Ako kombinovať čižmy na hrubej podrážke so šatami?

ámske čižmy dámske čižmy na klinovom podpätky sú samy o sebe veľmi výrazné, najlepšie vyzerajú v spoločnosti jednoduchých šiat. Ak sa však chcete vyblázniť, módne domy na niekoľkých prehliadkach predviedli kombináciu ťažkých čižiem na hrubej traktorkovej podrážke so šatami v retro štýle s volánikmi a rôznymi vzormi.


Čižmy na hrubej podrážke + sukňa

Čižmy siahajúce nad kolená na hrubej traktorkovej podrážke sa perfektne hodia k minisukni. Aby nebolo príliš chladno, k takémuto oufitu vyzerá skvele dlhý páperový kabát. Ďalším riešením je skombinovať čižmy na klinovom podpätku so sukňou vo vojenskom štýle. Všetko vtedy k sebe dokonale sadne. K jednoduchým topánkam sa zvyčajne hodí aj midi sukňa, tiež plisovaná, napríklad asymetrická. Kozaki na traperowej podeszwie


Čižmy na hrubej podrážke + legíny

Legíny sa ideálne hodia k zimnému outfitu v čiernej a bielej farbe. Čierne legíny a biely top skvele doplnia mušketierky na platforme s hrubým podpätkom. Dobrou voěbou je napríklad voľnejšia košeľa.


Čižmy na hrubej podrážke + úplet

Túto sezónu sa úplety nosia vo verzii total look. K takejto mäkkej, obopínajúcej látke sa perfektne hodia čižmy na kline siahajúce nad kolená. Najmódnejšie je zladiť farebne topánky k pleteným šatám alebo svetríku, najmä v odtieňoch béžovej a bielej. Svetrové, jednoduché, nie príliš obtiahnuté rolákové šaty pôsobia veľmi žensky a sú pohodlné v kombinácii s čižmami s vysokou sárou. Najlepšie je, ak medzi topánkou a šatami vidíte na nohe kúsok kože, pretože vtedy to odľahčí celok, ktorý opticky zoštíhli.


Mušketierky s plochou podrážkou

V móde sú aj čižmy nad kolená na plochej podrážke. Tieto typy topánok sú o niečo jemnejšie ako tie s hrubou podrážkou. Hodia sa lepšie k veľmi ženským outfitom, vrátane kvetinových šiat, saka a kancelárskeho dress codu vo všeobecnosti. Čižmy nad kolená s plochou podrážkou je najlepšie zvoliť v niektorom z neutrálnych odtieňov: čiernej, ťavej alebo kamennej šedej. V prípade tohto typu topánok stoja za pozornosť najmä semišové čižmy po stehná. Outfit s nimi môžete nosiť od jesene do skorej jari, pretože častokrát nie sú zateplené a vyzerajú skvele aj v teplejších dňoch.

Zobraziť viac záznamov z Február 2022
pixel