Zapísať do zoznamu obľúbených

BIELE TRAPERY/WORKERY – AKO ICH NOSIŤ?

2021-12-14
BIELE TRAPERY/WORKERY – AKO ICH NOSIŤ?
Biele trapery/workery – ako ich nosiť?

BIELE TRAPERY ALEBO WORKERY NIE SÚ NAJOBĽÚBENEJŠÍM TYPOM TOPÁNOK. ALE URČITE SÚ VEĽMI ORIGINÁLNE. AK MÁTE CHUŤ NA TENTO NEZVYČAJNÝ VZHĽAD, MUSÍTE SI ZISTIŤ, AKO ICH KOMBINOVAŤ SO SVOJIM OUTFITOM.


Základné pravidlá nosenia bielych traperov

1. Pri výbere bielych traperov platí jedno pravidlo: nikdy si nevyberajte topánky na vysokej platforme. . Bohužiaľ, takáto kombinácia môže pôsobiť dojmom ako obuv priamo z nočného klubu. Vybrať si môžete vysoké opätky, najmä s hranatým opätkom.
BIELE TRAPERY/WORKERY – AKO ICH NOSIŤ?


2. Biele topánky sa nosia zvyčajne v teplejšom ročnom období. Čím vyššia teplota, tým jasnejšie farby a látky. Prechod od svetlej džínsoviny k tmavej topánke nevyzerá veľmi dobre, a tak to vyzerá aj v opačnom prípade. Preto je najlepšie kombinovať biele topánky so svetlou farbou džínsov. Zároveň, aby ste ešte viac ukázali svoje topánky, môžete si schválne vyhrnúť nohavice.


3. Pri výbere topánok, ako sú turistické topánky alebo pracovné, najmä v bielej farbe, dbajte na vizuálne zoštíhlenie členkov. V ideálnom prípade by topánka mala siahať nad členok a je tesný, čím zoštíhľuje členky.


K čomu nosiť biele trapery?

Tu je niekoľko tipov outfitov s bielymi traperami v hlavnej úlohe.

Biele trapery + šaty

Biele topánky skvele doplnia kvetinové šaty a džínsovú bundu. Ďalším tipom pre mladé ženy je kombinácia bielych traperov s čiernym crop topom a čiernymi kvetinovými mini šortkami.


Biele trapery + legíny

Biele trapery vyzerajú skvele v kombinácii s čiernymi legínami. Môžete ich kombinovať s čiernou mikinou a čierno-bielym dlhým kabátom pre štýlový a umelecký monochromatický vzhľad. Kombinácia bielych traperov s čiernymi koženými legínami vám dodá jemne pochmúrny vzhľad. Ako príklad takéhoto outfitu si môžete obliecť oversizovú bielu košeľu na gombíky s čiernymi koženými legínami a bielymi bojovými topánkami.


Biele workery + džínsy

Biele tričko a modré džínsové šortky sú niečo, čo vyzerá vždy dobre, no zároveň nie je originálne. Teraz je jednoduché tento outfit doladiť k ikonickým bielym traperom. Zlaďte ho aj s čiernym plsteným klobúkom. Pre ležérny a štýlový vzhľad môžete nosiť chambray košeľu s čiernou koženou bundou navrchu. Dole si oblečte čierne legíny a biele topánky, ktoré dotvoria štýl a charakter outfitu. Okrem toho si môžete obliecť čiernu pletenú čiapku, aby ste vyzerali ešte štýlovejšie..
BIELE TRAPERY/WORKERY – AKO ICH NOSIŤ?


V čiernej a bielej

Niekedy topánky, ktoré nosíte, môžu výrazne zmeniť váš celkový outfit. Predstavte si napríklad čierno-biele bodkované šaty v kombinácii s bielymi teniskami. Tento outfit bude veľmi ležérny a mladistvý. Teraz, keď biele tenisky treba nahradiť bielymi trapermi, outfit sa zmení na štýlovejší, lepšie sa prispôsobí meniacim sa poveternostným podmienkam.

Čiernobiele prúžkované tričko s dlhým rukávom je tak klasickým a všestranným kúskom, že ho ľahko zladíte s casual outfitom a viete, že bude vyzerať dobre. Môžete ho kombinovať so sivými džínsami a bielymi trapermi pre štýlový a nezvyčajný vzhľad.


Na cibuľu

Biele trapery perfektne doplnia aj vrstvené jesenné či jarné outfity, kedy počasie ešte nie je ideálne a oplatí sa obliecť si niekoľko vrstiev. Hore si oblečte sivý sveter a na to bomberu slonovej farby. Dole si oblečte kvetinovú žlto-modrú skater sukňu a svetlosivé legíny, aby ste vytvorili štýlové vrstvy. Nakoniec zvoľte biele topánky, ktoré dodajú vášmu outfitu štýlový nádych.

Zobraziť viac záznamov z December 2021
pixel