Zapísať do zoznamu obľúbených

Ako vyzerať doma módne? Štýlové papuče

2022-02-21
Ako vyzerať doma módne?  Štýlové papuče

Aj v domácom prostredí môžeme vyzerať módne a cítiť sa ako dobre oblečená, štýlová žena, nezabúdajúc pri tom na pohodlie. Čoraz viac obľúbená práca v štýle home office nás učí, že pobyt doma automaticky neznamená vyťahané svetre a vychodené papuče. Práve naopak, v súčasnosti je veľmi vela možností ako sa o seba starať aj v takýchto podmienkach. Jedným z týchto doplnkov sú vkusné papuče.

Prečo sa oplatí nosiť doma papuče?

Ak doma nenosíte papuče, vo veľkej miere uniká teplo z Vášho tela cez chodidlá. Pretože telo stráca teplo, oslabuje sa krvný obeh, čo môže viesť k mnohým zdravotným problémom ako napríklad prechladnutie a chrípka. Narušený krvný obeh môže viesť takisto k opuchu chodidiel, ak mate k tomu sklony. Nosenie papúč zadržiava teplo a pomáhať zrýchliť krvný obeh. Navyše, pokiaľ sa aj podlaha zdá byť na prvý pohľad čistá, číhajú na nej mnohé nástrahy. Nosenie papúč zabraňuje ich prenikaniu do povrchu chodidla. Jedným z najbežnešjších nástrah je pleseň chodidiel. Ďalšou funkciou papúč je tvorba psychologickej Hranice. Pohodlné, vkusné papuče nám prípomínajú relax, oddych, domáce prostredie. Po vyzutí topánok a obutí estetických papúč sa hneď bude cítiť lepšie.


Ako vyzerať doma módne?


Štýlové dámské papuče – čiže aké?

Môžu byť domáce papuče štýlové:? Samozrejme, že áno. Najdôležitejší je material, z akého sú vyrobené. Dodatočná kožušina, ozdoby či satén dodajú papučiam eleganciu. Na výber je široká paleta farieb a rôzne strihy. Nájdete dokonca domáce papuče na podpätku, pokiaľ si neviete predstaviť chodiť v nízkych topánkach a jednoducho sa cítite lepšie s niekoľkými centimetrami navyše. Topánky v štýle boudoir sa predsa spájajú s retro módou. Krásne nočné košele či župany si vyžadovali (a vyžadujú) doplnok ako sú elegantné papuče. Vyzerajú rozhodne lepšie ako bosé chodidlá.Ako vyzerať doma módne?


Tu je niekoľko tipov na módne domáce papuče:

Papuče s kožušinkou – model, ktorý sa hodí ako tínedžerkám, taka j starším ženám. Sú veľmi pohodlné a mäkké. Kožušinka pôsobí prítulne. Na výber sú jemne zladené, ako aj výrazné. Aktuálne ich nosia trendsetterki.


Plyšové papuče – papuče ukončené mäkkým plyšom sú určite veľmi teplé, preto sa skvele hodia na zimu. Bohaté vzory a farby napomáhajú nájdeniu svojho vysnívaného modelu. Nájdete ich vo forme šľapiek ako aj s gumičkou na päte.


Papuče s páperím sú veľmi ženské , zmyselné. Sú vhodné, ak hľadáte výnimočný model, ktorý dodá celému outfit sexi akcent. Vďaka páperiu chodidlá vyzerajú ľahko.


Papuče so zirkónmi sú vhodné, ak hľadáte ozdobný model. Vďaka jemnému lesku zirkónov bude outfit vyzerať okázalo. Pokiaľ sa rada cítite dobre oblečená aj doma, je to ideálna voľba pre Vás.


Vzorované papuče sú ďalším tipom, ktorý odčaruje mýtus nepohodlných a častokrát škaredých papúč. Nakoľko výber vzorov je tak veľký, určite nájdete ten, ktorý splní Vaše očakávania. Zvlášť módne sú výrazné vzory, napríklad leopardí vzor. Farebné platen papuče pozostávajú z prepletaných remienkov, častokát v kontrastných farbách. Vďaka tomu nie sú nudné a je možné ich voliť v závislosti od oblečenia obľúbenej farby.


Zobraziť viac záznamov z Február 2022
pixel