Zapísať do zoznamu obľúbených

Ako nosiť žabky módnym spôsobom?

2021-06-23
Ako nosiť žabky módnym spôsobom?

ŽABKY, ČIŽE ŠĽAPKY S REMIENKOM MEDZI PRSTAMI SA NEPOCHYBNE UDOMÁCNILI V MÓDE. NIČ ZVLÁŠTNE – SÚ VEĽMI POHODLNÉ A AKO NIČ INÉ NÁM PRIPOMÍNAJÚ DOVOLENKOVÚ POHODU.


To, čo sa však doteraz spájalo s hotelovým bazénom, je teraz k dispozícii v úplne novom štýle. Žabky v každodennejšej verzii boli módne krátko, aj keď ich história siaha viac ako 500 rokov dozadu.


Nielen gumené

Žabky sú dnes topánky, ktoré nemusia byť vyrobené iba z nepremokavej gumy. V dnešnej dobe sú tieto dámske šľapky, čierne aj v iných farbách, tiež vyrobené z kvalitnej kože. Medzi nimi nájdete aj modely na podpätku, štýlovejšie a úplne každodenné. Dámske žabky sú topánky, ktoré sa menej často vyberajú na elegantné príležitosti, lepšie sa budú hodiť k rekreačnému štýlu. Je to druh skôr minimalistickej obuvi. Napríklad čierne šľapky v najjednoduchšej verzii pozostávajúce z podrážky a dvoch pruhov, každý rok čerpajú niečo zo súčasných trendov. Môže to byť napríklad použitie korálok alebo kamienkov, ozdobných kvetov alebo zaujímavej podrážky. V takom prípade je nepravdepodobné, že by to bola nuda.


K akému oblečeniu sa hodia žabky?

1.K žabkám sa najlepšie hodia krátke, vzdušné šaty mierne plážového štýlu. V kombinácii s klobúkom tvoria vynikajúci efekt. Preto si môžete dokonca zvoliť obyčajné, gumené, čierne žabky a efekt bude určite dokonalý. Je však potrebné pripomenúť, že tento outfit je určený skôr na prechádzky s priateľmi alebo na popoludnie strávené v prímorskej kaviarni.


Jak modnie nosić japonki?


2.Outfit do mesta si už vyžaduje nosenie kožených šľapiek. Môžu byť ploché alebo s podpätkom. Výsledok bude určite skvelý. V tejto verzii sa dajú nosiť k šatám aj k nohaviciam.


3. Žabky sa najlepšie kombinujú s ležérnymi outfitmi, ako sú rifle a jednoduché tričko. Čierne žabky sú skvelým doplnkom takého outfitu, ktorý umožní unaveným nohám odpočívať. V niektorých prípadoch môžu byť kožené šľapky súčasťou pracovného odevu namiesto sandálov. Vyzerajú veľmi dobre s overalmi, ako aj s úzkymi sukňami. Kvalitne vyrobené čierne dámske šľapky sa majú rady s dĺžkou midi.


Jak modnie nosić japonki?


S čím nekombinovať žabky?

Musíte však pamätať na to, že to nie je vhodný typ obuvi pre typické obchodné stretnutie, ako aj pre dôležité obrady, ako sú hostiny, svadby alebo pohreby. Aj v lakovanej verzii sú to stále iba šľapky. V šatníku sa oplatí mať aspoň dva páry univerzálnych šľapiek v čiernej a bielej farbe. Takéto minimalistické topánky sú tiež, bohužiaľ, nemilosrdné, pokiaľ ide o odhalenie akýchkoľvek nedostatkov. Zrohovatelá koža a nedbalo nalakované nechty v tomto prípade nie sú akceptovateľné.

Topánky v športovom štýle, ako napríklad čierne šľapky je dobré si ponechať ako doplnok hodiaci sa k teplákom, športovým šatám či šortkám.


Zobraziť viac záznamov z Jún 2021
pixel