Zapísať do zoznamu obľúbených

Aké topánky ku kvetinovým šatám?

2022-04-28
Aké topánky ku kvetinovým šatám?

Jar a leto je ideálne obdobie na kvetinové šaty. Sú ľahké, veľmi ženské a hodia sa na mnohé príležitosti. K romantickému štýlu ako aj k štýlu boho. Aké topánky sú k nim ideálnou voľbou?


Topánky ku kvetinovým šatám – na čo nezabudnúť?

Ku kvetinovým šatám sa vždy budú hodiť topánky vo farbe nude. Je to neutrálny odtieň, čo znamená, že....sa hodí ku každej inej farbe. Čo viac, topánky vo farbe nude vytvárajú ilúziu dlhších nôh, vďaka čomu okamžite zoštíhľujú postavu. Iný spôsob ako zvoliť topánky ku kvetinovým šatám je výber jedného hlavného akcentu.

Kvetinové šaty majú mnoho farieb. Pri výbere topánok je preto vhodné sa pozrieť, ktorá farba je dominantná. Oplatí sa preto zvoliť si topánky k tejto farbe. Avšak nemusí to tak byť vždy. Niekedy sú dobrou voľbou práve topánky kontrastnej farby.


Ku kvetinovým šatám sa vždy budú hodiť topánky vo farbe nude.


Ak sú kvetinové šaty skôr v tmavých odtieňoch, budú sa vždy hodiť k čiernym topánkam. V kombinácii s ramoneskou alebo džínsovou bundou budú dokonalou voľbou aj na jeseň. Univerzálnym pravidlom teda bude výber topánok vo farbe nude k svetlým šatám a čiernych topánok k šatám tmavších farieb.


Topánky, ktoré sú vhodné ku kvetinovým šatám

Ku kvetinovým šatám sa hodí mnoho typov topánok. Preto závisí takisto od strihu konkrétneho modelu. Niektoré sú vhodné na každodenné nosenie, iné sú skôr vhodné na príležitosti a k tomu je potrebné voliť takisto vhodnú obuv.


Sneakersy

Sneakersy sa hodia takmer ku všetkému. Najmä biele sa dajú kombinovať s takmer všetkými kvetinovými šatami, čo znamená, že nás nemusia trápiť kombinácie farieb.Aké topánky ku kvetinovým šatám?


Sandále na stĺpiku

Sandále na stĺpiku v kombinácii s kvetinovými šatami sú veľmi typickým outfitom. Vyzerajú klasicky a elegantne. Hodia sa na každú príležitosť. Ba čo viac, stabilný stĺpik vyzerá dokonale v kombinácii s dlhšími šatami, pričom opticky zoštíhľuje postavu.


Topánky na platforme

Topánky na platforme sú ideálne pre tých, ktorí chcú vyzerať chic, ale bez zbytočného prepychu. Odtiene čiernej a nude sa hodia ku každým kvetinovým šatám. Na leto sú biele platformy skvelou voľbou. Dodajú ľahkosť a mladistvý vzhľad.


Baleríny

Nízke rovné topánky sú najlepšou voľbou do práce alebo v situáciach, kedy je potrebné zakryť prsty na nohách vzhľadom na príležitosť. Baleríny sú preto viac chic než každodenné sneakersy. Skvele sa hodia ku kvetinovým šatám, napríklad ako outfit do práce. Dobre sa prezentujú baleríny v žiarivých a dokonca neónových farbách. Zvýrazňujú veľmi ženský vzhľad. Sú štýlové a dostupné v mnohých vzoroch, ktoré je možné zaujímavo kombinovať s kvetinovými šatami.


Čižmy

Úzke vysoké čižmy vyzerajú famózne ako s dlhými, tak aj krátkymi kvetinovými šatami. Na jeseň si k nim môžete obliecť legíny, ktoré takisto dobre vyzerajú k šatám. Vďaka tomu je možné nosiť kratšie šaty a pritom udržať teplo počas mrazivých dní. Najmä semišové čižmy sa ideálne hodia k outfitu v boho štýle. Takáto kombinácia, navyše s dlhým vlneným kabátom vyzerá veľmi módne.


Kovbojky

Kovbojky sú topánky, ktoré sú súčasne zmyselné aj pohodové. Širšia sára zvýrazňuje nohy. Tento typ obuvi je možné nosiť na jar, na jeseň a dokonca v lete. Nižší podpätok sa dokonale hodí k boho štýlu, a práve taká je väčšina kvetinových šiat. Pohodlný strih je vhodný aj na každodenné nosenie.


Zobraziť viac záznamov z Apríl 2022
pixel