Zapísať do zoznamu obľúbených

AKO NOSIŤ NOHAVICE S KOTNÍKOVÝMI TOPÁNKAMI?

2021-12-03
AKO NOSIŤ NOHAVICE S KOTNÍKOVÝMI TOPÁNKAMI?

KOTNÍKOVÉ TOPÁNKY SÚ OBUV, PO KTOREJ NAJČASTEJŠIE SIAHAME NA JESEŇ. AKÝ STRIH NOHAVÍC NAJLEPŠIE VYZERÁ V KOMBINÁCII S TÝMITO OBĽÚBENÝMI JESENNÝMI TOPÁNKAMI? POZRITE SI NAŠE TIPY.

Dámske čižmičky sú klasické topánky, bez ktorých si neviem predstaviť jesenné outfity. Univerzálne a pohodlné, ideálne sa hodia k šatám, sukni, ako aj k nohaviciam. Sú to topánky, v ktorých môžeme vyzerať módne a sviežo. Neznamená to však, že sa hodia ku každému outfitu. Kotníkové topánky sú niekedy „zložitým” výberom. Kombinujúc ich s nevhodnými prvkami šatníka a zlým strihom nohavíc môžeme opticky skrátiť nohy, čím budú vyzerať širšie, než v skutočnosti sú. Ako nosiť kotníkové topánky, aby nohy vyzerali úžasne? Predstavujeme Vám niekoľko tipov, ktoré môžete využiť pri tvorbe jesenných outfitov.


Najlepšia rada? Odhaľte kúsok kože

Viete, aký je najlepší tip súvisiaci s nosením kotníkových topánok k nohaviciam? Odhaľte kúsok kože. Kotníkové topánky budú vyzerať oveľa lepšie, ak medzi topánkou a nohavicami ukážeme kúsok lýtka. Dôležité však je, aby naše nohavice nepriliehali k telu, ale jemne odstávali. Vtedy robíme dojem, že naše lýtko je štíhlejšie od nohavíc. Týmto spôsobom môžeme prakticky každý strih doladiť ku kotníkovým topánkam.

Kotníkové topánky + džínsy.

BKotníkové topánky s džínsami sú kombináciou, ktorá de takmer v každom prípade vyzerať úžasne pod podmienkou, že sa budeme držať rady a posnažíme sa, aby manžeta nohavíc bola o niečo širšia než naše lýtko. Ako si s tým poradiť ?https://www.shelovet.sk/slo_m_Damska-obuv_Damske-clenkove-topanky-898.htmlKratšie nohavice. . Dobrým tipom je výber o niečo kratších nohavíc. Tak, aby medzi topánkou a nohavicami bol viditeľný kúsok nohy.


Vyhrnuté nohavice. Ak sú nohavice o niečo dlhšie, najlepším riešením je ich vyhrnutie. Týmto spôsobom získate požadovaný priestor medzi topánkami a nohavicami a takisto kúsok pokožky. Nezabudnite, že príliš dlhá manžeta môže opticky skrátiť nohy.


Zroluj nohavice. A keď sú nohavice príliš krátke, tak, že by sa dali dvakrát vyhrnúť? Vtedy ich môžete jemne zrolovať. Zrolované nohavice vyzerajú nedbalejšie a súčasne sviežo a bezstarostne – ideálne sa hodia k mládežníckym a voľným outfitom. Ako to urobiť? Zrolujte väčší kúsok nohavíc a následne vyložte ich hornú časť. Na koniec môžete jemne stiahnuť jednu nohavice a získať tým asymetrický vzhľad.

Čižmičky + široké nohavice s manžetami alebo kuloty

Kratšie nohavice so širokými manžetami či populárne culottes sú veľmi originálnou a veľmi módnou kombináciou, ktorá Vám dodá štýlový a elegantný vzhľad. Tohto typu kratšie nohavice s manžetami budú lepšie vyzerať s čižmičkami na podpätku. Táto kombinácia sa hodí ako k elegantnému outfitu, tak aj na bežný deň.

ČLENKOVÉ TOPÁNKY


Chcete získať úžasný efekt? Vyskúšajte skombinovať niekoľko tmavomodrých nohavíc s čiernymi čižmičkami, bielou košeľou a koženou bundou.


Čižmičky + úzke nohavice a legíny

Čižmičky môžeme taktiež nosiť zapustené do topánok. Podmienka? Nohavice musia dôokladne priliehať k telu a byť podobnej farby ako topánky. Týmto spôsobom získate efekt predĺženia, a Vaše nohy nebudú vyzerať na krátke a široké. Tu sa ideálne hodia legíny, ktoré dokonale zvýrazňujú tvar Vašich nôh. Môžete ich vyskúšať skombinovať aj s čiernymi džínsami, hoci v ich prípade budú oveľa lepšie vyzerať riešenia, ktoré sme vymenovali v úvode nášho článku.

Zobraziť viac záznamov z December 2021
pixel