Zapísať do zoznamu obľúbených

AKO NOSIŤ DÁMSKE TENISKY K DŽÍNSAM A SUKNIAM?

2021-02-23
AKO NOSIŤ DÁMSKE TENISKY K DŽÍNSAM A SUKNIAM?

DÁMSKE TENISKY SÚ JEDNÝM Z MODELOV OBUVI, KTORÉ NEMÔŽU CHÝBAŤ V JARNOM A LETNOM ŠATNÍKU ŽIADNEJ ŽENY. TIETO STÁLE MÓDNE, POHODLNÉ A UNIVERZÁLNE TOPÁNKY MÔŽETE NOSIŤ V MNOHÝCH ŠTÝLOVÝCH VARIÁCIÁCH. AKO NOSIŤ TENISKY, ABY STE SA CÍTILI ATRAKTÍVNE?

Dámske tenisky sú obľúbeným štýlom obuvi, ktorý sa stal trvalou súčasťou módy. Je ťažké uveriť, ale prvýkrát uzreli svetlo sveta v roku 1908. Bol to model Converse All Stars určený pre amerických basketbalistov. Tenisky už dávno prestali byť iba športovou obuvou, ale stali sa z nich topánky, ktoré úspešne kombinujeme s veľkým množstvom oblečenia. Nezáleží na tom, aký štýl si vyberiete - šortky, dlhé nohavice, šaty alebo krátke minisukne - ladia so všetkým. Ako ukazujú príklady filmových a divadelných hviezd, tenisky je možné úspešne integrovať do každého štýlu, vrátane klasického a večerného.

Pokiaľ ide o zladenie tenisiek s outfitom, veľa závisí od dizajnu obuvi, ktorú chceme použiť. Tenisky sú dostupné v mnohých variantoch. Najobľúbenejšie sú vysoké tenisky, nízke tenisky a tenisky na platforme. Dôležité je samozrejme aj farebné zladenie. Tenisky sú ponúkané v celej škále farieb. Od tých najzákladnejších a najklasickejších, ako sú čierne, biele alebo tmavomodré tenisky, až po štýly v intenzívnych farbách a zdobené prekvapivou potlačou.


POZNÁTE NAJDÔLEŽITEJŠIE PRAVIDLÁ SPOJENÉ S VÝBEROM TENISIEK?


Ako nosiť tenisky k džínsom?

Džínsové nohavice & a tenisky sú prirodzenou a pravdepodobne najobľúbenejšou kombináciou. Väčšina štýlov nohavíc je jednoducho navrhnutá tak, aby sa dala nosiť s vysokými aj nízkymi teniskami. Môžeme ich úspešne obuť k modelom skinny, boyfriend, ku klasickým rúrkam alebo ku krátkym šortkám.


jeansy i tampki”

S jeansami typu skinny. Tento štýl nohavíc dobre vyzerá dvomi spôsobmi: môžete nohavice zastrčiť do vysokých tenisiek alebo ohrnúť nohavice a ukázať kúsok lýtka. Pamätajte však, aby ste touto voľbou opticky príliš neskrátili nohy. Zasunutie nohavíc alebo legín do topánok s vysokým zvrškom opticky odreže nohy. Ak sú vysoké tenisky a nohavice rovnakej farby, topánky nebudú tak vynikať a nebudú priťahovať pozornosť na miesto spojenia topánok a nohavíc.


S jeansami typu boyfriend. Vysoké aj krátke tenisky s boyfriend džínsami sú veľmi pohodlnou a módnou kombináciou, ktorá funguje najmä na každodenné použitie. Pre dokonalý vzhľad ich doplňte voľným tričkom a športovým blejzrom a dokonalý look je hotový.


S jeansami s rovnými nohavicami. V tejto kombinácii musíte byť opatrné, pretože nie vždy nám tenisky so širokými nohavicami dodajú efekt, ktorý nás uspokojí. Je lepšie, aby nohavice neboli píliš tesne nad zemou a nekrčili sa na teniskách, pretože to nevyzerá veľmi dobre. Najlepšie je, keď nohavice končia tesne nad vrchom topánok. V prípade rovných nohavíc dosiahneme dobrý efekt, keď ich ohrnieme. Získame tak ľahký, športový a veľmi letný vzhľad.


jeansy, sukienka lub spódnica”

Ako nosiť tenisky k sukniam alebo šatám?

Nie je nič pohodlnejšie a prirodzenejšie ako kombinácia krátkej sukne alebo letných šiat s teniskami. V skutočnosti bude v tejto kombinácii všetko dobre fungovať, ak dodržíte niekoľko pravidiel.


Nenoste vysoké tenisky so sukňami alebo šatami, ktoré končia vo výške kolien alebo lýtok. Vysoké tenisky môžu zbytočne opticky rozšíriť lýtka a opticky skrátiť nohy. Najlepšou voľbou sú šaty/sukne buď v mini alebo maxi dĺžke.


Nesúťažte vzormi. Kombinácia vzorovaných tenisiek so vzorovanými šatami je najhoršou možnou kombináciou. Takto do štylizácii dostanete namiesto super efektu iba chaos. K šatám sa najlepšie hodia jednofarebné tenisky. Univerzálnou voľbou sú biele tenisky.


Urobte ponožky neviditeľnými. Vyčnievajúce ponožky nevyzerajú veľmi dobre, ak si tenisky obujete k šatám. Aj keď s vysokými teniskami nie je problém - ponožky aj tak nie sú vidieť, v prípade nízkych tenisiek budú najlepšou voľbou ťapky alebo nosenie topánok bez ponožiek.


Zobraziť viac záznamov z Február 2021
pixel