Zapísať do zoznamu obľúbených

AKO NOSIŤ BIELE SNEAKERSY? INŠPIRÁCIE Z INSTAGRAMU

2021-02-23
AKO NOSIŤ BIELE SNEAKERSY? INŠPIRÁCIE Z INSTAGRAMU

BIELE SNEAKERSY SÚ JEDNY Z TOPÁNOK, KTORÉ PREŽÍVAJÚ NAJVÄČŠÍ MÓDNY BOOM. UNIVERZÁLNE, KOMFORTNÉ A STÁLE MÓDNE. MÔŽEME CHCIEŤ VIAC? POZRITE SA, AKO NOSIŤ BIELE SNEAKERSY V TEJTO SEZÓNE.


Biale sneakersy – k čomu ich nosiť?

Na Instagrame biele sneakersy absolútne dominujú v skupine športovej obuvi pre všetky príležitosti. Je ťažké nájsť blogerky alebo instagramerky, ktoré tento dizajn obuvi nepoužili aspoň raz vo svojom stylingu. Medzitým sa biele tenisky čoraz sebavedomejšie túlajú po módnych mólach a nachádzajú si cestu k nohám známych a obľúbených ľudí zo sveta biznisu.


Tento typ obuvi musí byť vo vašom šatníku. Aké je tajomstvo ich neutíchajúcej popularity? Predovšetkým všestrannosť použitia. Ide o topánky, ktoré s trochou stylingového cítenia môžete použiť v outfite takmer na každú príležitosť. S čím ich kombinovať? The sky's the limit. Budú vyzerať skvele s džínsami, letnými šatami, sukňou alebo šortkami. Čo si obliecť k bielym sneakersom, aby vyzerali čo najlepšie? Tu sú naše návrhy.


Štylizácie s bielymi sneakersami


Biele sneakersy + jeansy

Nosenie bielych sneakersov s džínsami je veľmi populárnou a pohodlnou možnosťou. Tieto typy kombinácií dokonale zapadajú do ležérneho štýlu. Najlepšie na tom je, že si k rifliam a bielym botaskám môžete obliecť tričko akejkoľvek farby a vzore. Tejto úlohy sa samozrejme ideálne zhostí klasické tričko s potlačou. Na vrch môžete hodiť Biker bundu. Skvelý je aj štýl 90. rokov - s flanelovou košeľou obtočenou okolo pása.

Białe sneakersy + jeansyNiektoré biele tenisky majú farebné akcenty. Výborným nápadom je zvoliť si doplnky alebo top vo farbe týchto akcentov. Efekt zaručený!


Biele sneakersy + šaty

Nosiť biele tenisky k šatám nie je ťažké! Samozrejme, že odpadávajú pri rande alebo oficiálnych príležitostiach, ale na každý deň je táto kombinácia dokonalá, nielen kvôli jej pohodliu. V sneakersoch a šatách budeme vyzerať módne a atraktívne. Univerzálna farba topánok znamená, že je úplne jedno, akú farbu šiat a potlače si vyberiete - všetky sa hodia. Biele sneakersy sú najlepšie v kombinácii so šatami s kvetinovými vzormi a rifľovými šatami a tiež v spojení s pastelovými farbami.


Biele sneakersy + sukňa

K sneakersom môžete nosiť aj sukne rôznych dĺžok. Všetko samozrejme závisí od príležitosti a nálady. Na teplejšie dni je najlepším riešením mini sukňa, s ktorou biele topánky vyzerajú mimoriadne atraktívne. Ak rady odhaľujete svoje nohy, siahnite po súprave tričiek a rifľových minisukní. V takejto klasike budete vždy vyzerať skvele. Na doplnenie štýlu si môžete obliecť bielu ramonesku alebo inú športovú bundu.
Biele sneakersy sú najlepšie v kombinácii s košeľovými šatami, šatami s kvetinovými vzormi.Białe sneakersy + spódnica

Biele sneakersy + budna alebo sako

Je možné si obliekať sneakersy k saku? Áno, samozrejme. Ale pokiaľ je to športové sako alebo bunda alebo blejzer. Ak by ste si obliekli športovú obuv k spoločenskému saku, budete vyzerať dosť zvláštne. Sneakersy a sako je kombinácia, ktorá spája klasickú eleganciu so športovou ľahkosťou. Skvelá voľba pre polooficiálne príležitosti. Najmä kedy si nemusíte obliekať tesné kostými a na druhej strane chcete vyzerať štýlovo.


Biele sneakersy + legíny

Sneakersy s legínami? V žiadnom prípade nám nejde o oblečenie na cvičenie alebo športovú štylizáciu. Sneakersy s legínami môžu tiež vyzerať veľmi štýlovo, ak ich doplníme správnymi prvkami. Čo tak napríklad biela košeľa a sako? Alebo možno voľný čierny kabát? V športovej verzii dobre poslúži bunda alebo motorkárska bunda typu ramoneska, napríklad v striebornej farbe.


Biele sneakersy + športové oblečenie

A na záver kombinácia, ktorá je najprirodzenejšia, teda sneakersy s teplákmi alebo s teplákovou súpravou. V tomto smere nás obmedzuje iba naša fantázia, pretože biele tenisky sa hodia ku všetkému, bez ohľadu na to, akú teplákovú súpravu si oblečieme. Samozrejme, aj tu sa oplatí experimentovať a zvoliť si napríklad nohavice s bielymi pruhmi, ktoré budú dokonale ladiť s farbou topánok. Skvelo vyzerá aj kombinácia s jednofarebnou teplákovou súpravou - v béžových a pastelových farbách.

Zobraziť viac záznamov z Február 2021
pixel