Zapísať do zoznamu obľúbených

AKÉ TOPÁNKY K ZELENÝM ŠATÁM?

2020-12-08
AKÉ TOPÁNKY K ZELENÝM ŠATÁM?
ZELENÁ JE NIELEN MÓDNA FARBA, ALE TIEŽ IDEÁLNY SVIATOČNÝ ODTIEŇ NA VIANOCE, A TIEŽ NA INÉ OSLAVY, TAKÉ AKO LETNÉ SVADBY. UKAZUJEME NAJLEPŠIE FAREBNÉ TOPÁNKY NA NOSENIE K ZELENÝM ŠATÁM A KOMPLETOM.

Jednou z najväčších výhod zelenej je to, že okrem niekoľkých výnimiek, nižšie uvedené topánky sa hodia ku každému jej odtieňu.

Strieborné topánky

Striebro vyzerá výnimočne v spojení so zelenou a to absolútne s každým odtieňom. Zrkadlové metalické striebro je najlepším materiálom na strieborné topánky, dodávajúc im tak moderný vzhľad. Keď sa zamyslíme, tak aj tlmené alebo lesklé striebro bude vynikajúco vyzerať so zelenou.


Zlaté topánky

Teplejšia alternatíva pre striebro je zlatá. To je jedna z najviac rafinovaných farieb topánok, ktoré môžete nosiť spolu so zelenou. Ružové zlato je tiež vynikajúcim výberom, najmä v spojení s mätovozelenými šatami. Zlaté topánky budú vyzerať elegantne so smaragdovozelenými večernými šatami, ako aj balónovými šatami. Pri nosení zlatých lodičiek sa rozhodnite pre zlaté doplnky, aj bižutériu.


Čierne topánky

Čierne topánky určite budú výborne vyzerať so všetkým, je to teda výber na prvom mieste. Minimalistické čierne lodičky a sandále sú dokonalým výberom, kedy chcete, aby vaše zelené oblečenie bolo v centre pozornosti. Ak chcete pridať trošku pozornosti aj čiernym topánkam, pohľadajte lakované alebo rôzne profilované materiály, ako napr. potlač krokodílej kože. Čierne topánky z umelým alebo metalickým podpätkom tiež dodajú trošku šmrncu tlmenej zelenej kreácii.


Béžové topánky

Topánky v odtieni nude, béžovom alebo ružovom je výbornou obuvou ku každému oblečeniu a jedným z najlepších farieb pre nosenie so zelenou. Najlepšia „nude” je odtieň kože, ktorý sa hodí k tej vašej.Béžové topánky

Biele topánky

Biele topánky sa dobre kombinujú so zeleným oblečením a čím menej minimalistické topánky, tým sú slobodnejšie. K takýmto patria aj biele športové topánky alebo tenisky, ktoré sa výborne hodia k zeleným tričkovým šatám a teplákovým súpravám.


Hnedé topánky

Inou úžasnou farbou na nosenie so zelenou, aby ste vytvorili viac voľný a „zemitý” charakter, je hnedá a hnedé topánky. Všetky odtiene hnedej sa dobre dopĺňajú so zelenou, ale možno bohatšia čokoládová hnedá najlepšie vyzerá so zelenými odtieňmi (najmä s khaki).


Topánky so zvieracím vzorom

Panterová zvieracia potlač vyzerá naozaj dobre s každou studenou farbou. Aj keď väčšina zelenej vyzerá úžasne s klasickými topánkami s potlačou geparda, čím odvážnejší model, tým lepšie.

.

Topánky v kontrastnej farbe


Topánky v kontrastnej farbe

Ak chcete ísť v opačnom smere, než je neutrálny, tak spojenie zeleného oblečenia s kontrastnými farbami je výbornou cestou. Vďaka takémuto výberu si vás všimnú, pretože vaše oblečenie, ako aj topánky sa navzájom doplnia, vďaka čomu vyniknete.


Žlté topánky: každý odtieň sa hodí. Dobre vyzerá svetložltá so zelenou v odtieni mäty alebo khaki, intenzívna slniečková žltá bude dobre vyzerať so smaragdovou a limetkovou zelenou.


Barbie ružová výborne vyzerá s limetkovou zelenou, na druhej strane fuksia úžasne vyzerá s tmavšími odtieňmi zelenej. Koralové topánky sú vynikajúcim výberom k tmavšej zelenej, ale iba ak sú viac do ružova, než do oranžova.


Fialové topánky: úžasný kontrast so všetkými odtieňmi zelenej, najmä jablkovým a smaragdovým odtieňom tvoria fialové topánky.


Akú farbu topánok by ste nemali nosiť so zeleným oblečením?

Červené topánky: iba v prípade že hľadáte vianočné oblečenie.


Modré alebo tmavomodré topánky: je to dosť podobný odtieň, aby ste vyzerali výborne.


Oranžové topánky: môžu spôsobiť, že budete vyzerať trošku ako tekvica v zelených šatách alebo nohaviciach, ale na druhej strane môže dobre vyzerať s veľmi tmavými khaki farbami.


Zobraziť viac záznamov z December 2020

Odporúčané

Dámske ružové lodičky na vysokom podpätku

Dámske ružové lodičky na vysokom podpätku

30,60 € brutto23,50 € brutto
Dámske béžové lodičky na vysokom podpätku

Dámske béžové lodičky na vysokom podpätku

30,60 € brutto23,50 € brutto
pixel