Zapísať do zoznamu obľúbených

AKÉ TOPÁNKY K ŠATÁM POČAS JESENNÝCH DNÍ?

2021-12-14
AKÉ TOPÁNKY K ŠATÁM POČAS JESENNÝCH DNÍ?
TAKÉ TOPÁNKY AKO ČIŽMIČKY NIE JE PROBLÉM ZLADIŤ S NOHAVICAMI ČI LEGÍNAMI. ČO VŠAK UROBIŤ, AK MÁTE CHUŤ SI NA JESE) OBLIECŤ SUKŇU ČI ŠATY? TU JE NIEKOĽKO TIPOV NA mÓDNE TOPÁNKY, KTORÉ ODHAĽUJÚ NOHY.

Dôležitá je farba

Čižmičky voľte v jesenných farbách: béžová, zemité farby prírody, pomarančová a pod.. Samozrejme, najuniverzálnejšia je čierna, ktorá sa hodí takmer ku všetkému. Veľký pozor si dajte na možnosť farebného prispôsobenia topánok oblečeniu, ktoré už máte, aby ste nemuseli meniť celý šatník. To platí najmä pre kabáty a bundy. V prípade farebných topánok je mimoriadne dôležité vybrať farbu pančuchových nohavíc tak, aby to celé pôsobilo čo najprirodzenejšie. Môžete sa trochu vyblázniť a rozhodnúť sa pre vzorované pančuchové nohavice, ak sú vaše jesenné čižmy tónované a bez ozdôb.


Topánky k šatám – vysoké či nízke čižmy?

Čižmy sú kľúčom k dobre pripravenému šatníku na jeseň. Vo všeobecnosti sú univerzálnejšie ako čižmy po kolená a sú vhodné na všetky štyri ročné obdobia. Čižmy vedia veľmi lichotiť postave. Môžu však mať aj opačný efekt. Ak máte dlhé, štíhle nohy, máte šťastie – čižmy môžete nosiť akokoľvek. Ak si však nie ste istí svojimi nohami a chcete dosiahnuť zoštíhľujúci efekt, zvážte výšku zvršku v topánkach. Uistite sa, že vaše členkové topánky končia na najtenšej časti nôh alebo členkov. V opačnom prípade budete venovať pozornosť najširšej časti lýtok. Okrem toho sa oplatí vyberať modely, ktoré sú priliehavé vo výške členkov, vďaka čomu budú vaše nohy vyzerať štíhlejšie.

AKÉ TOPÁNKY K ŠATÁM POČAS JESENNÝCH DNÍ??


GRAFIKA : Topánky voľte v jesenných farbách: béžová, zemité farby prírody, pomarančová a pod. Ak chcete vytvoriť ilúziu dlhších nôh, skvelou voľbou môže byť nosenie topánok rovnakej farby ako džínsy, legíny alebo pančuchové nohavice. Keď sa počasie začne ochladzovať, stále môžete nosiť letné sukne a šaty alebo kratšie džínsy. Stačí ich skombinovať s čižmami a kardigánom alebo ľahkou bundou namiesto sandálov, ktoré ste nosili v teplejších mesiacoch.

Topánky k sukni na jeseň – čo si vybrať?

Tu je niekoľko druhov jesenných topánok, ktoré si môžete vybrať.

Členkové čižmy

O kráľovnej Alžbete, ktorá má svoje rodinné korene vo viktoriánskej dobe, sa hovorí, že každý deň nosí nejakú verziu členkových topánok. Štýlu takejto obuvi nehrozí, že vyjde z módy. Členkové čižmy môžu byť úplne ploché, ale napríklad na hrubej podrážke s chráničom, no módne sú aj väčšie či menšie opätky.


Kotníkové čižmičky

Čižmy po členky vyzerajú skvele s dlhými šatami a sukňami. Skombinovať ich môžete napríklad s ozdobnými ponožkami tvoriac hippie štýl. Vyberajte si ich len vtedy, keď to počasie dovolí.
AKÉ TOPÁNKY K ŠATÁM POČAS JESENNÝCH DNÍ?i?


Čižmy

Čižmy (napríklad jednoduché čižmy alebo čižmy s hranatým podpätkom) sa budú dobre hodiť k šatám a midi sukniam. Vysoké čižmy k oblečeniu v tejto verzii môžu deformovať postavu, ktorá bude pôsobiť ťažko. K úzkej sukni sú však potrebné jesenné vysoké podpätky. Rozšírená sukňa bude vyzerať dobre aj s nízkymi topánkami.


Mušketierky

Mušketierky sú väčšinou priliehavé čižmy siahajúce po kolená alebo dokonca nad kolená. Tento štýl je ideálny pre krátke sukne alebo minišaty. Majte však na pamäti vzhľad, ktorý preferujete: čím dekoratívnejšie šaty, tým musia byť mušketierky viac tónované a naopak.


Kovbojky

Pár svetlohnedých alebo béžových dámskych kovbojok môže byť dobrou voľbou do prechodného počasia. Ich široký strih sa bude dobre hodiť k šatám a sukniam siahajúcim po kolená alebo do polovice stehien.


Zobraziť viac záznamov z December 2021
pixel