Zapísať do zoznamu obľúbených

AKÉ TOPÁNKY K DÁMSKEMU PLÁŠŤU? ČASŤ PRVÁ – FARBY PLÁŠŤA

2020-12-08
AKÉ TOPÁNKY K DÁMSKEMU PLÁŠŤU? ČASŤ PRVÁ – FARBY PLÁŠŤA

JESENNÁ SEZÓNA JE ČASOM NA TO, ABY SME ZMENILI LETNÚ ČASŤ GARDERÓBY NA NIEČO TEPLEJŠIE A NA GARDERÓBU URČENÚ PRE TÚTO ČASŤ ROKU. DÁMSKY PLÁŠŤ JE ŠTÝLOVÝ A TEPLÝ A SÁM O SEBE MÔŽE BYŤ ZÁKLADOM CELÉHO LOOKU. KLASICKÝ ALEBO MODERNÝ STRIH, PODĽA NAJDÔLEŽITEJŠÍCH TRENDOV KAŽDEJ SEZÓNY. KOŽENÝ, VLNENÝ, ČIERNY ALEBO BÉŽOVÝ. OD VÁS ZÁLEŽÍ, AKO HO DOPLNÍTE, ABY STE SA CÍTILI MÓDNE V TEJTO SEZÓNE!Aké si vybrať topánky k dámskemu kabátu?


Premýšľate o tom, aké topánky sa najviac hodia ku kabátu? Môžete vyberať z množstva rôznych modelov, záleží od toho, aký efekt chcete dosiahnuť a aký outfit chcete vytvoriť. Najväčšie svetové módne domy, tak ako napr. Gucci, tvoria retro štylizáciu s kabátom v hlavnej úlohe, spájajúc ho s mokasínami, Saint Laurent vsádza na silnejší look, s členkovými traperkami. Topánky k dámskemu kabátu sa budú odlišovať aj podľa jeho farby. Máme pre vás niekoľko módnych inšpirácií, akurát pre túto zimu.Topánky k dámskemu kabátu sa budú odlišovať aj podľa jeho farby.

Aké topánky k čiernemu kabátu?


S ohľadom na univerzálnu farbu kabáta sa môžete rozhodnúť pre topánky v akomkoľvek odtieni a zašalieť s farbami! O čom premýšľate, chcete si vybrať niečo menej výrazné a vsadíte na čižmy vo výraznej farbe alebo so zaujímavou textúrou? Ak ich spojíte so vzorovanými šatami alebo obľúbenými džínsami, určite získate štýlový a neokúkaný efekt!Aké topánky k sivému kabátu?


Sivý, tak isto ako čierny, môže byť skvelým základom pre farebnosť celého outfitu. Horčicové čižmy sa výborne spoja s dosť neutrálnym odtieňom kabáta, priťahujúc zrak okoloidúcich. Môžete si k tomu vybrať napr. biele úpletové šaty, tvoriac tak štýl comfy, akurát vhodný na zimné dni!


Aké topánky k béžovému kabátu?


Béžový kabát je určite nadčasový a klasickou časťou ženskej garderóby, stojí za to ho mať vo svojej skrini. Ale aké topánky si vybrať k nemu, aby ste vyzerali elegantne? Môžete sa rozhodnúť pre čižmy na podpätku, vďaka ktorým celok bude vyzerať veľmi módne, ale aj pridá niekoľko centimetrov a opticky zoštíhli vašu postavu.czarny płaszcz i kozaki w wielu kolorach

Aké topánky k žltému kabátu?

Žltý kabát je sám o sebe veľmi silnou časťou celej štylizácie. Preto pri rozhodovaní o topánkach musíte vziať do úvahy, aby nekontrastovali s časťou celého outfitu. Môžete vsadiť na niečo „silnejšie“ a vybrať traperky napr. čierne alebo biele, ktoré dodajú celku charakter.


Aké topánky k zelenému kabátu?


Zelený kabát môže byť rovnako elegantný a nadčasový, ako tie v neutrálnych farbách a nemusí znamenať, že výber správnych topánok ku kabátu bude problematický! Práve naopak – výborne sa k nemu hodia napr. hnedé čižmy, ideálny odtieň hodiaci sa ku kabátu, alebo mokasíny, keď prídu teplejšie jarné dni.


Aké topánky k tmavomodrému kabátu?


Čo takto spojenie tmavomodrého kabáta so svojím obľúbeným párom sneakersov? Túto zimu spájame vzory, farby aj štýly, a tento look je na vrchole rebríčka už niekoľko sezón a určite ešte dlho zostane na uliciach najmódnejších svetových miest. Nonšalantne, ale elegantne, čiže štýlovo a nešablónovo! Tak, aby ste vyzerali čo najlepšie!


Aké topánky k hnedému kabátu?


Hnedý kabát je výborným základom pre ostatné časti garderóby, rovnako ako čierny kabát alebo béžový, pretože výborne spolupracuje s inými farbami. Čižmy kovbojky, kvetované šaty a klobúk, to je úžasná kombinácia, v ktorej kabát má svoje miesto, ale nedominuje nad ostatnými časťami garderóby. Na druhej strane kožené nohavice a traperky,, to je ponuka pre dámy, ktoré sa neboja ukázať časť svojej svoje rebelskej povahy

Zobraziť viac záznamov z December 2020
pixel