Zapísať do zoznamu obľúbených

6 nápadov na čižmy nad kolená

2020-02-13
6 nápadov na čižmy nad kolená

Čižmy nad koleno, mušketierky je možné si obľúbiť alebo nie, ale nikto nepopiera, že vyzerajú mimoriadne zvodne. A v tejto sezóne sú horúcim trendom.


Keď si pomyslím na čižmy nad koleno, okamžite sa mi pripomenie film „Pretty Woman“, kde Julia Roberts mala obuté čierne, vysoké, lesklé topánky. Musím priznať, že Julia v nich vyzerala veľmi sexy. A na tom by nebolo nič neprimerané, ak nie skutočnosť, že vo filme sa zaoberala povolaním uznávaným ako najstaršie povolanie na svete. Možno to je dôvod, prečo boli topánky nad koleno dlhú dobu považované za nevhodné a dokonca vulgárne. Zle boli hodnotené.


Našťastie už nežijeme v 90. rokoch a čižmy na koleno, čižmy mušketierky sa vrátili do salónov so skutočným treskom. Hostia na mólach svetových dizajnérov. Nosia ich rady hviezdy - bez ohľadu na príležitosť. Nie je prekvapujúce, každá žena v nich vyzerá nielen sexy, ale aj štýlovo a žensky.


A k tomu sú ideálnou obuvou pre chladnejšie jesenné a zimné dni. Tento typ vysokých dámskych topánok udrží Vaše nohy v teple, keď nechcete nosiť nohavice. A keď je skutočne zima, môžete si ich obuť na úzke rifle. Jedinou výzvou je schopnosť ich štylizácie, pretože čižmy nad koleno musíte vedieť nosiť. Vedieť, ako ich skombinovať, aby vyzerali dobre.


Čižmy nad koleno - ako ich nosiť?


Čižmy nad koleno sa mali nosiť ako náhrada za nohavice s oversize blúzkami, pod pestrými šatami, k midi sukniam a dokonca aj s mini sukňami s silným úpletom na vrchu. Tu sú niektoré z našich inšpirácií.


1. Oblečte ich k tesným džínsom.

Najbežnejším spôsobom, ako nosiť čižmy nad koleno, je nosiť ich na úzkych džínsoch. K tomu stojí za to obliecť si voľný sveter (najlepšie oversize), krátky kabát a teplú čiapku. A hotovo!

2. S midi sukňou.

Kombinácia čižiem nad koleno s midi sukňou (napr. károvaná) dáva oblečeniu módny a jedinečný charakter. Skombinujte všetko s klasickým sveterom a kabátom a získate perfektnú a rafinovanú jesennú súpravu.

3. Skombinujte s úpletovou sukňou ku kolenám v rovnakej farby.

Vysoké čižmy výborne budú vyzerať s teplými a krátkymi úpletovými šatami v rovnakej farbe (napr. krémové čižmy ku krémovým šatám). Táto štylizácia total look vyzerá neobvykle zaujímavo a okrem toho jednotná farba od hlavy až po päty predlžuje a zoštíhľuje postavu.

Čižmy nad koleno čierne. Príklady ako ich nosiť.4. Používajte koženú lichobežníkovú mini.

Ak sa chystáte na párty a chcete dať svojej štylizácii mierne rockový a dravý vzhľad, kombinujte čižmy nad koleno s koženou sukňou a koženou bundou. Pod ním môžete nosiť tesný top alebo voľný sveter.

5. S maxi sukňou alebo šatami

Možno sa Vám táto kombinácia zdá trochu prekvapujúca, ale sukne maxi sú tiež vhodné na nosenie s čižmami nad koleno. Takže neodkladajte ešte letné dlhé sukne. Vyberte si jednu s tmavšou potlačou alebo príjemnou farbou, potom ju skombinujte s krátkou čiernou bundičkou a vysokými topánkami. Originálny outfit zaručený.

6. S krátkymi šortkami

Mini sukňu je možné úspešne nahradiť krátkymi šortkami. Čižmy a šortky doplňte voľným svetrom a kabátom. Táto súprava môže byť upravená podľa príležitosti. Verzia v klasickej čiernej farbe na večer a svetlejšie farby na bežný deň, napríklad béžová a krémová.

Čižmy nad koleno. Príklady ako ich nosiť.


Zobraziť viac záznamov z Február 2020
pixel