Zapísať do zoznamu obľúbených

4 typy topánok, v ktorých budete štýlovo vyzerať na pláži

2020-07-21
4 typy topánok, v ktorých budete štýlovo vyzerať na plážiUŽ JE TU SEZÓNA DOVOLENIEK A TEDA NAJVYŠŠÍ ČAS, ABY SME SA ZAMYSLELI NAD ŠTÝLOVÝMI TOPÁNKAMI, KTORÉ DODAJÚ ŠTÝL NA PLÁŽI. NA AKÉ TOPÁNKY BY SME SA MALI SÚSTREDIŤ? KTORÉ MODELY BUDÚ NAJLEPŠIE SEDIEŤ K LETNÝM ŠTYLIZÁCIÁM?


Klasické šľapky

Dámske klasické šľapky, podobne ako žabky, sú ideálnym výberom na pláž. Predovšetkým kedykoľvek si ich môžete vyzuť a potom znovu rýchlo obuť a pritom vysypať z nich piesok. Šľapky sú určené pre milovníčky jednoduchosti a klasiky. Štýlové sú najmä v zlatej verzii alebo s flitrami. Ich meniaci sa lesk pekne vyzdvihne letné opálenie. Takáto obuv na pláž je určená pre elegantné dámy. Fanúšičky viac športových strihov si môžu vybrať bazénové šľapky, ktoré sú vyrobené z materiálov odolných voči morskej vode, v ktorých môžete chodiť po pláži, ale aj pri hotelovom bazéne. Sú ideálne na rýchle obutie alebo po všetkých veľkých vodných radovánkach. Klasické gumové šľapky nájdete v neónových farbách, ktoré si radi vyberajú najmä mladé ženy.

Žabky

Dámske šľapky, najmä tie vyrobené z gumy, nie sú naviac trvalou obuvou na pláž, ale ich výhodou je veľmi široká ponuka – kúpite ich v každom obchode pri mori. Sú tiež veľmi ľahké a jednoducho ich dáte aj do príručnej tašky. Ich plusom sú rôzne možnosti použitia – pomôžu vám na horúcom piesku pri mori, ale tiež v sprche na pláži.Žaby sú dostupné v najrôznejších farbách a vzoroch, aj v pastelových a neónových, preto je možné ich ideálne vybrať ku každému oblečeniu, plavkám alebo naopak vybrať kontrastné, alebo si môžete kúpiť niekoľko párov naraz. Žabky sú obuvou pre ženy v každom veku. Ale nie každá si vie zvyknúť na pásik medzi palcami, v takom prípade je lepšie si vybrať klasické šľapky.

Espadrilky Espadrilky sú topánkami predovšetkým pre milovníčky pohodlia a štýlu boho. S ohľadom na svoj dizajn a ľahkú podrážku vyrobenú z pletenej slamy, sú ideálne na pláž. Väčšinou majú espadrilky priedušný textilný zvršok a sú v prírodných odtieňoch. Dobre chránia nohy pred horúcim pieskom a drobnými kamienkami, ale zároveň nespôsobujú nadmerné potenie. Espadrilky, napríklad s vždy módnymi tmavomodrými pásikmi, sa dokonale hodia k bielym šatám alebo sukniam. Je to námornícky štýl, ktorý je ideálny k moru. Ich ľahký dizajn dodá celkovému vzhľadu vzdušnosť a z vás urobí kráľovnú štýlu. Espadrilky sú tiež mäkké a dosť elastické, teda ich dáte do každej plážovej tašky.

Ploché sandále

Ploché dámske sandále sú určite najviac univerzálnym druhom dovolenkovej obuvi. Hodia sa pri návšteve pamätihodností, nákupoch, večernej návšteve klubu, ale aj na pláž. Teda ak máte rady minimalizmus alebo na dovolenku letíte iba s príručnou batožinou, je to najlepší výber. Ploché sandále sú samozrejme na zapínanie (alebo viazanie), čo síce sťažuje ich obúvanie, ale zároveň pri prechádzke pri mori sú nenahraditeľné, lebo sa nezosúvajú z nôh.Pamätajte, že ploché kožené sandále alebo materiál podobný koži zle znášajú kontakt s morskou vodou, preto ak plánujete veľa radovánok a aktivít vo vode, tak si ich vyzujte alebo si vyberte iný druh obuvi. Tohtoročné trendy ponúkajú na výber veľmi intenzívne farby sandálov, ako napr. intenzívna červená farba a fialová v odtieni Ultra Violet.


Zobraziť viac záznamov z Júl 2020
pixel